1. Home
  2. » 
  3. Usługi finansowe
  4. » 
  5. Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank
Kontakt

Jaki jest kontakt do Działu Obsługi Klienta?

Average: 3.8 (6 votes)

Raiffeisen Bank jest austrackim bankiem komercyjnym, który istniał na polskim rynku od 1991 r. do 2018 r. Po tym czasie podzielił się, sprzedając swoją działalność podstawową bankowi BGŻ BNP Paribas, a resztę przyłączając do Raiffeisen Bank International AG. Raiffeisen Bank International AG ma obecnie swój oddział w Polsce.

Dla nowych klientów, Raiffeisen Bank posiada w swojej ofercie wyłącznie indywidualne ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia dotyczące kredytu hipotecznego zaciągniętego w Raiffeisen Bank: ubezpieczenie nieruchomości, ubezpieczenie ruchomości i nieruchomości, ubezpieczenie od utraty stałych dochodów.

Raiffeise Infolinia

Obecni klienci mają dostęp do swoich danych, szczegółów kredytów i ubezpieczeń oraz do kontaktu z bankiem również poprzez indywidualne konto na stronie banku. Osoby nie będące klientami banku, w ramach alternatywnego kontaktu, mogą wypełnić formularz kontaktowy podany w zakładce Kontakt

 

Raiffeisen Bank Obsługa klienta

Obsługa klienta, wsparcie, pomoc i kontakt są dedykowane głównie obecnym klientom indywidualnym i firmom, które już posiadają kredyt hipoteczny lub ubezpieczenie w Raiffeisen Bank.

Konsultanci banku dostępni są w centrum telefonicznym od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 17.00, pod numerami telefonów: 22 578 56 02 i 801 822 222. Z obu numerów można korzystać dzwoniąc z telefonów stacjonarnych, telefonów komórkowych oraz z zagranicy.

Z Raiffeisen Bank skontaktować się możemy również drogą elektroniczną, pisząc e-mail na adres: moje.pytania@rbinternational.com.pl.

W przypadku, gdy chcemy nawiązać z bankiem kontakt listowny lub wysłać dokumenty, powinniśmy pisać na adres: ul. Grzybowska 78, 00-844 Warszawa.

Raiffeisen Bank posiada swoją stronę na Facebooku, poprzez którą również możemy nawiązać kontakt z doradcą banku. W tym celu należy kliknąć przycisk Wyślij wiadomość, a otworzy się okno czatu, w którym możemy napisać wiadomość lub zapytanie.

 

Serwis telefoniczny Raiffeisen Bank

Klienci, którzy mają jakiekolwiek zaległości w spłatach kredytów w Raiffeisen Bank, powinni kontaktować się z Departamentem Windykacji Bankowości Detalicznej, pod numerami telefonów: (+48) 22 578 56 04 i (+48) 22 578 56 05, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Możliwy jest także kontakt mailowy na adres: windykacja@rbinternational.com.pl oraz listowny: Departament Windykacji Bankowości Detalicznej ul. Grzybowska 78, 00-844 Warszawa.

Datos empresa

Comments
Witam, jakie macie propozycje ugody w spłacie kredytu frankowego