1. Home
  2. » 
  3. Usługi finansowe
  4. » 
  5. Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank
Kontakt

Raiffeisen Bank kontakt telefoniczny

No votes yet

Raiffeisen Bank jest austrackim bankiem komercyjnym, który istniał na polskim rynku od 1991 r. do 2018 r. Po tym czasie podzielił się, sprzedając swoją działalność podstawową bankowi BGŻ BNP Paribas, a resztę przyłączając do Raiffeisen Bank International AG. Raiffeisen Bank International AG ma obecnie swój oddział w Polsce.

Dla nowych klientów, Raiffeisen Bank posiada w swojej ofercie wyłącznie indywidualne ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia dotyczące kredytu hipotecznego zaciągniętego w Raiffeisen Bank: ubezpieczenie nieruchomości, ubezpieczenie ruchomości i nieruchomości, ubezpieczenie od utraty stałych dochodów.

Raiffeise Infolinia

Obecni klienci mają dostęp do swoich danych, szczegółów kredytów i ubezpieczeń oraz do kontaktu z bankiem również poprzez indywidualne konto na stronie banku. Osoby nie będące klientami banku, w ramach alternatywnego kontaktu, mogą wypełnić formularz kontaktowy podany w zakładce Kontakt

 

Raiffeisen Bank Obsługa klienta

Obsługa klienta, wsparcie, pomoc i kontakt są dedykowane głównie obecnym klientom indywidualnym i firmom, które już posiadają kredyt hipoteczny lub ubezpieczenie w Raiffeisen Bank.

Konsultanci banku dostępni są w centrum telefonicznym od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 17.00, pod numerami telefonów: 22 578 56 02 i 801 822 222. Z obu numerów można korzystać dzwoniąc z telefonów stacjonarnych, telefonów komórkowych oraz z zagranicy.

Z Raiffeisen Bank skontaktować się możemy również drogą elektroniczną, pisząc e-mail na adres: moje.pytania@rbinternational.com.pl.

W przypadku, gdy chcemy nawiązać z bankiem kontakt listowny lub wysłać dokumenty, powinniśmy pisać na adres: ul. Grzybowska 78, 00-844 Warszawa.

Raiffeisen Bank posiada swoją stronę na Facebooku, poprzez którą również możemy nawiązać kontakt z doradcą banku. W tym celu należy kliknąć przycisk Wyślij wiadomość, a otworzy się okno czatu, w którym możemy napisać wiadomość lub zapytanie.

 

Serwis telefoniczny Raiffeisen Bank

Klienci, którzy mają jakiekolwiek zaległości w spłatach kredytów w Raiffeisen Bank, powinni kontaktować się z Departamentem Windykacji Bankowości Detalicznej, pod numerami telefonów: (+48) 22 578 56 04 i (+48) 22 578 56 05, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Możliwy jest także kontakt mailowy na adres: windykacja@rbinternational.com.pl oraz listowny: Departament Windykacji Bankowości Detalicznej ul. Grzybowska 78, 00-844 Warszawa.

Datos empresa