1. Home
  2. » 
  3. Online
  4. » 
  5. Reserved

Reserved
Kontakt

Reserved obsługa klienta

Average: 2.9 (56 votes)

Reserved jest jedną z największych marek odzieżowych w Polsce, a częściowo odpowiada za to również sprawna obsługa klienta. A że przy okazji jest to dość tania sieć, to osób, które wysoko oceniają Reserved, stale przybywa.

Dobry, sprawnie działający sklep internetowy, przemyślane formy szybkie dostawy i liczne salony stacjonarne sprawiają, że stałych klientów jest wielu.

Kontakt

Koniec końców jednak infolinia wydaje się dziś rozwiązaniem cokolwiek z poprzedniej epoki, stąd redukcja jej obsady. Większość spraw można załatwić samodzielnie, ale jeśli potrzebujesz pomocy w zamówieniu, to w tym sklepie uzyskasz naprawdę rzeczowe wsparcie.

 

Kontakty do Reserved: Infolinie & Telefony

Infolinia Reserved działa pod numerem 58 353 63 63, jest to jedyny numer telefonu, pod którym można skontaktować się z firmą – bez względu na to, w jakiej sprawie dzwonisz (infolinia Reserved pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-19:00, a w soboty 10:00-17:00).

Warto przy tym dodać, że infolinia w Reserved i tak nie jest preferowaną formą kontaktu, a jej obsada jest mniejsza niż dawniej. Na co dzień nie jest to większy problem, ale w czasie wyprzedaży lub innych akcji promocyjnych oznacza wydłużony czas oczekiwania na połączenie.

Pod numerem infolinii Reserved można załatwić wszystkie sprawy związane z zakupami w tych sklepach:

  • Można nawet złożyć zamówienie telefonicznie, jeśli z jakiegoś powodu nie możesz lub nie chcesz robić tego ani w sklepie, ani przez stronę internetową. Pracownicy infolinii dysponują nie tylko pełnym katalogiem, ale też aktualną informacją na temat stanów magazynowych.
  • Mają również dostęp do danych na temat złożonych zamówień internetowych, więc jeśli chcesz pilnie zmienić lub anulować swoje zamówienie i jeszcze nie trafiło ono do realizacji, infolinia Reserved prawdopodobnie będzie w stanie wprowadzić odpowiednie modyfikacje.
  • Dzwoniąc do Reserved, możesz też zwykle jeszcze zmodyfikować adres wysyłki, jeśli pomylisz się przy wypełnianiu formularza internetowego.
  • Poza tym infolinia Reserved pozwala na złożenie reklamacji lub organizację zwrotu produktów.
  • Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat regulaminu, polityki zwrotów itd., również wtedy tu właśnie uzyskasz niezbędne odpowiedzi na swoje pytania.

Pamiętaj jednak, że na infolinii też obowiązują ogólne postanowienia regulaminu i pewnych spraw po prostu załatwić się nie da tak, jak sobie tego życzysz. Konsultanci na infolinii udzielą niezbędnych informacji i skierują Cię we właściwe miejsce.

Datos empresa

Comments
Witam do tej pory nie otrzymałam zamówionego towaru.
Dzień dobry, do tej pory nie otrzymałam zapłaconego towaru. Zakupiony i zapłacimy 26.12.2021. O co chodzi?
Do dziś dzień nie otrzymałam rozstrzygnięcia swojej sprawy.Zaplacilam za trzy produkty dostałam jeden i zero kontaktu w tej sprawie a infolinia telefoniczną to jakaś porażka 45 min czekałam na lini i się nie doczekałam
Witam serdecznie, chciałam dokonać zwrotu jednego produktu. Problemem jest fakt, że konto bankowe zamknęłam w dniu 29.06.2022r. Jak mogę dokonać zwrotu tego produktu? Proszę o szybki kontakt w tej sprawie.
Od 30 grudnia jest status realizacji w realizacji, kiedy zostanie wysłane mohe zamówienie
Proszę o wypłatę środków za zwrot. Został dokonany 1,5mieisaca temu. Proszę do.pilny kontakt
Proszę po przesłanie faktury do zamówienia Nr. faktura znajdująca się w szczegółach jest ciągiem znaków ??/
Nie mogę odebrać swojego zamówienia zamówione 31.05.2023 r. odbiór w sklepie w Piotrkowie Trybunalskim, poproszę o szybką pomoc.
Poproszę o informacje, kiedy nastąpi zwrot pieniędzy za zamówienie. Wysłałam od razu po otrzymaniu.
Proszę o możliwość odbioru paczki do dnia 22 sierpnia 2023 r. z salonu w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej. Nie mam innej możliwości odbioru zakupionego towaru we wskazanym terminie sprawdzianik@wp.pl
Czekam na przesyłkę od 12 dni i nic.
Zostało przyjęte zamówienie, zainkasowana należność i ....okazało się, że towaru niestety nie ma. Podobno komuś tam jest przykro...
Proszę o dostarczenie mojego zapłaconego towaru