1. Home
  2. » 
  3. Transport
  4. » 
  5. Ryanair Polska

Ryanair Polska
Kontakt

Jaki jest kontakt do Działu Obsługi Klienta?

Average: 3.4 (27 votes)

Ryanair, poza tym, że jest jednym z najważniejszych w Polsce lotniczych przewoźników niskokosztowych, tzw. tanich linii lotniczych, pośrednicy również w rezerwacjach hoteli i samochodów.

Taka budowa usługi nie jest dziś żadnym zaskoczeniem i choć sumarycznie nie jest to wybitnie tanie, pozwala na sprawne zaplanowanie pobytu w każdym mieście obsługiwanym przez Ryanair i nie tylko tam.

Kontakt

Kompleksowe usługi podlegają kilku różnym regulaminom, ale wszystko, co leży w kompetencjach Ryanair, możesz załatwić dzięki dostępnym metodom kontaktu – nie ma odrębnych infolinii do spraw lotów i hoteli, wszystko dzieje się w jednym miejscu, więc planowanie podróży jest koniec końców dość łatwe.

Podstawowym źródłem informacji na temat świadczonych usług są bieżące komunikaty na stronie internetowej.

 

Ryanair Kontakt Telefon

Dla klientów szukających możliwości pilnego kontaktu Ryanair prowadzi podstawową infolinię telefoniczną pod numerem 221 522 000. Jest to telefon obsługiwany przez konsultantów mogących pomóc we wszystkich sprawach bieżących, a także obsłużyć rezerwacje na loty i usługi powiązane.

Będzie to bardzo pomocny telefon, jeśli lecisz z Ryanair pierwszy raz i na przykład jakiś punkt regulaminu rezerwacji budzi Twoje wątpliwości bądź z różnych przyczyn nie jesteś w stanie dokończyć procesu rezerwacyjnego online.

Konsultanci na infolinii Ryanair mogą udzielić potrzebnych informacji, dokonać rezerwacji łącznie z opcją przekierowania Cię do systemu telefonicznych płatności kartowych.

Podstawowa infolinia Ryanair będzie też odpowiednim miejscem, aby dopytać o status lotu albo prawa i obowiązki pasażera w kontekście regulaminu lub przepisów lotniskowych. Teoretycznie można w tych sprawach kontaktować się mailowo lub przez chat live, ale telefon do Ryanair zwykle rozwiązuje problemy zdecydowanie szybciej i bez nieporozumień, które czasem pojawiają się w komunikacji pisanej.

Ryanair uruchomił też drugi numer: infolinię pomocy specjalnej, jest ona dostępna pod numerem 221 522 001. Dzwoniąc pod ten numer, możesz rozwiązać dodatkowe problemy związane na przykład z podróżą osób niepełnosprawnych.

I co prawda wszystko, co można tutaj załatwić, można również zrobić pod głównym numerem, jednak dla osób o specjalnych potrzebach ten kontakt będzie po prostu wygodniejszy, bo jeszcze szybszy. Stąd też prośba o nieblokowanie linii, jeśli Twoja sprawa może zostać załatwiona normalnymi kanałami.

Oba numery Ryanaira są dostępne od poniedziałku do piątku między 9 a 19 (CET), w soboty od 9 do 18 (CET) i w niedzielę od 10 do 18 (CET). Jest to jedna z nielicznych linii lotniczych, które nie oferują całodobowego wsparcia telefonicznego – warto o tym pamiętać i nie załatwiać wszystkich ważnych spraw na ostatnią chwilę, bo to się może zwyczajnie nie udać.

W sprawach mniej pilnych warto skorzystać z formularza kontaktowego na stronie, a telefon zostawić sobie na ważniejsze okazje.

Comments
Jak długo trzeba czekać na kontakt z infolinią Ryanair?
Witam loty krajowe waszą linią wymagają testów na covid?
Wczoraj 3 razu kupowalem bilety i nic dzisiaj to sam co sie dzieje. Juz sie cena zmienila a nie mozna dokonac zakupu
, Czy wymagany jest test na covid-19 przy wylocie z Anglii
Interesuje mnie wylot do i powrót z Rimini. Czy są wymagane testy na Covid 19? Jeśli tak to jakie?
Na stronie gov.uk jest informacja, że przed przylotem do Anglii trzeba zrobić test PCR ALBO Antigen. Ryanair pisze maile do podróżnych, że wymagany jest PCR. Droższy i z dłuższym czasem oczekiwania. Dlaczego? Z negatywnym antygenowym nie wpuszczają na pokład samolotu?!
mam pozytywny rwst ocr na cowid lecę do polski za miesiąc ale wiadomo pcrki nie mogę wykonać przez 90dni czy zostane wpuszczony do samolotu wracając do uk i co muszę mieć.
Proszę mi powiedzieć lub podać meila gdzie mogę ubiegać się zwrotu pieniędzy za odwołany lot przez wasze linie