1. Home
  2. » 
  3. Transport
  4. » 
  5. Ryanair Polska

Ryanair Polska
Kontakt

Jaki jest kontakt do Działu Obsługi Klienta?

reklama
Average: 3.2 (161 votes)

Ryanair, poza tym, że jest jednym z najważniejszych w Polsce lotniczych przewoźników niskokosztowych, tzw. tanich linii lotniczych, pośrednicy również w rezerwacjach hoteli i samochodów.

Taka budowa usługi nie jest dziś żadnym zaskoczeniem i choć sumarycznie nie jest to wybitnie tanie, pozwala na sprawne zaplanowanie pobytu w każdym mieście obsługiwanym przez Ryanair i nie tylko tam.

Kontakt

Kompleksowe usługi podlegają kilku różnym regulaminom, ale wszystko, co leży w kompetencjach Ryanair, możesz załatwić dzięki dostępnym metodom kontaktu – nie ma odrębnych infolinii do spraw lotów i hoteli, wszystko dzieje się w jednym miejscu, więc planowanie podróży jest koniec końców dość łatwe.

Podstawowym źródłem informacji na temat świadczonych usług są bieżące komunikaty na stronie internetowej.

 

Ryanair Kontakt Telefon

Dla klientów szukających możliwości pilnego kontaktu Ryanair prowadzi podstawową infolinię telefoniczną pod numerem +44 1279 358 438. Jest to telefon obsługiwany przez konsultantów mogących pomóc we wszystkich sprawach bieżących, a także obsłużyć rezerwacje na loty i usługi powiązane.

Będzie to bardzo pomocny telefon, jeśli lecisz z Ryanair pierwszy raz i na przykład jakiś punkt regulaminu rezerwacji budzi Twoje wątpliwości bądź z różnych przyczyn nie jesteś w stanie dokończyć procesu rezerwacyjnego online.

Konsultanci na infolinii Ryanair mogą udzielić potrzebnych informacji, dokonać rezerwacji łącznie z opcją przekierowania Cię do systemu telefonicznych płatności kartowych.

Podstawowa infolinia Ryanair będzie też odpowiednim miejscem, aby dopytać o status lotu albo prawa i obowiązki pasażera w kontekście regulaminu lub przepisów lotniskowych. Teoretycznie można w tych sprawach kontaktować się mailowo lub przez chat live, ale telefon do Ryanair zwykle rozwiązuje problemy zdecydowanie szybciej i bez nieporozumień, które czasem pojawiają się w komunikacji pisanej.

Ryanair uruchomił też drugi numer: infolinię pomocy specjalnej, jest ona dostępna pod numerem +44 1279 358 438. Dzwoniąc pod ten numer, możesz rozwiązać dodatkowe problemy związane na przykład z podróżą osób niepełnosprawnych.

I co prawda wszystko, co można tutaj załatwić, można również zrobić pod głównym numerem, jednak dla osób o specjalnych potrzebach ten kontakt będzie po prostu wygodniejszy, bo jeszcze szybszy. Stąd też prośba o nieblokowanie linii, jeśli Twoja sprawa może zostać załatwiona normalnymi kanałami.

Oba numery Ryanaira są dostępne od poniedziałku do piątku między 9 a 19 (CET), w soboty od 9 do 18 (CET) i w niedzielę od 10 do 18 (CET). Jest to jedna z nielicznych linii lotniczych, które nie oferują całodobowego wsparcia telefonicznego – warto o tym pamiętać i nie załatwiać wszystkich ważnych spraw na ostatnią chwilę, bo to się może zwyczajnie nie udać.

W sprawach mniej pilnych warto skorzystać z formularza kontaktowego na stronie, a telefon zostawić sobie na ważniejsze okazje.

Datos empresa

Comments
Jak długo trzeba czekać na kontakt z infolinią Ryanair?
Witam loty krajowe waszą linią wymagają testów na covid?
Wczoraj 3 razu kupowalem bilety i nic dzisiaj to sam co sie dzieje. Juz sie cena zmienila a nie mozna dokonac zakupu
, Czy wymagany jest test na covid-19 przy wylocie z Anglii
Interesuje mnie wylot do i powrót z Rimini. Czy są wymagane testy na Covid 19? Jeśli tak to jakie?
Na stronie gov.uk jest informacja, że przed przylotem do Anglii trzeba zrobić test PCR ALBO Antigen. Ryanair pisze maile do podróżnych, że wymagany jest PCR. Droższy i z dłuższym czasem oczekiwania. Dlaczego? Z negatywnym antygenowym nie wpuszczają na pokład samolotu?!
mam pozytywny rwst ocr na cowid lecę do polski za miesiąc ale wiadomo pcrki nie mogę wykonać przez 90dni czy zostane wpuszczony do samolotu wracając do uk i co muszę mieć.
Proszę mi powiedzieć lub podać meila gdzie mogę ubiegać się zwrotu pieniędzy za odwołany lot przez wasze linie
Witam, chce zmienić bilet z osoby dorosłej na niemowlę i nikt nie odpowiada
Muszę zmienić adres e-mail ponieważ moje konto zostało zhakowane i osoba która zhakowala moje konto wp usnela e-mail
Witam,mam voucher którego termin mija 28.12.2021 czy mogę przedluzyc jego waznosc ?
Witam. Czy na loty krajowe wymagane są testy COVID-19 ? Nadmieniam że jestem 3 krotnie zaszczepiony .
Jestem marynarzem. W niedzielę 20 lutego mam planowany lot ze Szczecina/Goleniów do Londynu. Czy wymagany jest COVID Test przed wejściem na pokład samolotu? Posiadam COVID Pass Z góry dziękuje za szybką odpowiedź
Wczoraj kupiłam loty do Włoch.Pieniadze zostały zablokowane na kocie a nie dostałam numeru rezerwacji ani żadnej informacji na emaila
03.05.22 kupiłam loty do DE. Pieniądze zostały zablokowane na kocie a nie dostałam numeru rezerwacji ani żadnej informacji na emaila. Pilne
Dzień dobry kupiłem dwa lata temu bilety z Bristol do Rzeszowa i zapłaciłem 360 funtuw miałem wuocher do wykorzystania ale chciałem gotówkę teraz mi mówią że mi się kasa nie należy co mam z tym zrobić
Dobrý den. Už tři měsíce vyřizujete moji žádost na reklamaci kufrů. Došel mi email ale nejde mi tam zadat žádné rezervační číslo letu. Tak Vás prosím abyste se mi ozvali aby to už bylo vyřízené.
Dzień dobry Bardzo proszę o pomoc na lot WY4N4V do Norwegi w dniu 22.12.22r. godz 16. Na lotnisko przyjedziemy na godzinę 14. Syn ma gips na nodze od kostki do uda i nie bede w stanie pchać wózka oraz ogarnąć bagaży. Bardzo proszę o wyrozumiałość i ewentualna informacje gdzie mam czekać bądź gdzie się zgłosić we czwartek. Z góry serdecznie dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Aleksandra Gorowska
Dzień dobry, w lutym planuję lot do Ancony we Włoszech. Chce przywieźć sadzonki winogron. czy mogę je przewieżć samolotem bez problemu? . Dziękuje za odpowiedź.
Nie zostałem wpuszczony na pokład lotu Warszawa Mediolan 10.02.2023,pomimo,iż przede mną wpuszczono parę osób,nagłae Pan z obsługi zamknął bramkę,nadmieniam,że byłem tam ok.16.30 a wylot godz17,przed wejściem do samolotu było dużo osób,sprawa znajdzie finał w sądzie tymbardziej,że materiał jest zarejestrowany
Witam, mam wykupione 2 bagaże rejestrowe po 10 kg. Czy mogę połączyć je w jedną wtyczkę 20 kg?
Kontakt żaden, chciałem zmienić lot 1 pasażera z rezerwacji i każą rozmawiać z bootem a on nic jakieś frazesy
Dzień dobry zostały zakupione bilety dla dzieci osobno jak i dla męża będą podróżować razem w jaki sposób możemy zrobić odprawę dla dzieci , wyskakują nam że osoby są niepełnoletnie.Dzieci będą podróżować z mężem
Witam mam problem z kupnem biletu przez aplikacje wyskakuje mi błąd 403 chcąc ściągnąć nowa pojawia się ta sama proszę o pomoc marietta
Bełkot nie informacja.