1. Home
  2. » 
  3. Online
  4. » 
  5. OLX

OLX
Kontakt

Centrum telefoniczne OLX

Average: 2.8 (16 votes)

OLX Polska jest aplikacją dzięki której użytkownik może zamieszczać ogłoszenia.

Warto pamiętać, że z OLX korzystają każdego dnia tysiące osób, więc może się zdarzyć, że do obsługi klienta będzie się ciężko dodzwonić. Większość osób kontaktuje się z obsługą w celu wyjaśnienia niepewności związanych z zamieszczonymi ofertami lub w razie problemów z płatnością, zwrotem towaru czy popełnionym oszustwem.

Kontakt

Doradca infolinii OLX zawsze postara się znaleźć odpowiedź i rozwiązanie Twojego problemu, a bezpośrednie połączenie telefoniczne z pewnością ułatwi komunikację. W przypadku problemów związanych z wysyłką produktu, konsultant wytłumaczy Ci wszystkie poszczególne etapy działania w tej sytuacji - mowa również o kwestiach związanych z płatnościami, działaniem mobilnym aplikacji itd.

 

Olx Infolinia

Jeśli posiadasz problemy, pytania lub wątpliwości dotyczące strony i usług na OLX, to możesz skontaktować się z obsługą pod numerem 618 800 910. Wówczas skontaktujesz się z doradcą telefonicznym, od którego uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Obsługa infolinii jest dla Ciebie dostępna w poniedziałki w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz od wtorku do piątku w godzinach od 20:00 do 16:00. Naturalnie, jest to tylko jedna z kilku form komunikacji z serwisem OLX, więc jeśli masz problem z dodzwonieniem się do doradcy telefonicznego, możesz spróbować innych metod.

 

OLX formularz kontaktowy

Oprócz infolinii OLX przewiduje również możliwość kontaktu poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie głównej. W tym celu wystarczy wejść na stronę OLX, kliknąć na ikonkę formularza i precyzyjnie opisać swój problem, przechodząc przez etapy formularza.

Po wysłaniu wiadomości, obsługa OLX powinna skontaktować się z Tobą możliwie jak najszybciej - zazwyczaj trwa to do kilku godzin.

 

Czat na żywo z OLX

Warto też dodać, że OLX jako holenderska firma ogłoszeniowa nie posiada funkcji czatu online na swojej stronie.

 

Kontakt mailowy z OLX

Jeśli planujesz skontaktować się z OLX poprzez adres e-mail, to niestety serwis nie przewiduje takiej możliwości, a przynajmniej nie wówczas, jeśli chodzi o obsługę klienta. Jeśli jesteś ogłoszeniodawcą i potrzebujesz wsparcia z zakresu reklam to możesz spróbować skontaktować się z zespołem OLX Ads poprzez e-mail: ogloszenia@olx.pl lub tu-dodasz-reklame@olx.pl.

 

Centrum pomocy OLX

OLX jak wiele innych serwisów tego typu posiada na swojej stronie swoiste centrum wiedzy, dzięki któremu możesz sprawdzić, o jakie rzeczy najczęściej pytają inni użytkownicy. Pozwala to portalowi ograniczyć liczbę zbędnych pytań - te najczęściej zadawane są umieszczone na stronie wraz z dokładnymi odpowiedziami, co w danej sytuacji należy zrobić.

Przed podjęciem decyzji o wypełnianiu formularza kontaktowego lub przed kontaktem telefonicznym, zawsze najlepiej na początku zerknąć do centrum wiedzy, aby upewnić się, czy nie uzyskasz tam pomocy.

Warto także dodać, że OLX nie posiada wsparcia klienta poprzez aplikację WhatsApp. Można się z nią za to kontaktować za pośrednictwem Facebooka i aplikacji Messenger, a także poprzez Twittera, co znacząco zwiększa zakres możliwości pomocowych i pozwala dotrzeć do szerszego grona klientów.

Datos empresa

Comments
Chciałam złozyc ogłoszenie sprzedazy działki ROD w łowiku Gm
jak moge zapłacić za ogłoszenie skoro przez bank milenium dla firm nie mozna?
Nie mogę nadać ogłoszenia sprzedaży nieruchomości
Dlaczego usunieto moj zakup?
witam czego mam zablokowane konto na olx
Witam , czy moge zminic ogloszenie na kategorie :SPRZEDAM , zamiast Wynajme?
Witam, Nie mogę utworzyć konta na portalu w związku z tym że nie przychodzi kod weryfikacyjny, w skrzynce spam też pusto. Pozdrawiam, Roksolana Vasyliuha
Nie wiem dlaczego nie wyświetla się mój telefon na stronie ogłoszenia( sprzedaż )
proszę o kontakt w celu pomocy przy dodaniu nowego ogłoszenia o pracę
co się dzieje ze stronką, wyszukiwarką, po kliknięciu wyboru od ilu metrów kw,chcę szukac to nie można wpisać ilości m2 a okienka się dublują a po kolejnym kliknieciu znowu się dublują, tak jest od tygodnia, ,dubluą się wszystkie okienka w wyszukiwarce i w żadnym nie idzie nic wpisać .
Mam problem z paczką
brak kontaktu umiescilem ogloszenie i jest niedostepne dla klijeta
witam, gdzie znajduje sie formularz kontakotwy?
Proszę o zwrot i oczekuje na informacje w tej sprawie. Pozdrawiam
Dzień dobry. Mam pytanie: kiedy ktoś się ruszy w sprawie nie działającej przeglądarki Edge? To już drugi dzień!
Nie mogę dac ogloszenia zaplacilem i dostaje glupie informacje Prosze o oddanie pieniedZy
Witam wykupiłem pakiet trzech ogłoszeń które powinien być ważne trzy miesiące, do 11 kwietnia, niestety po miesiącu ogłoszenia zostały zakończone.
Dlaczego nie mogę zamieścić ogłoszenia. Ciągle kwestionuje mój numer telefonu.
Błędnie wybrałem pakiet ogłoszeń. Proszę o pomoc w przekwalifikowaniu pakietu.
Otrzymałem komunikat o podejrzanej aktywności na moim adresie e mailowym i nie mogę założyć konta na OLX.
Mam problem z wejściem na swoje konto, bez przyczyny wyrzuciło mnie z olx nie mogę otworzyć rozwijalnej list nie mam dostępu do wiadomości ani do ulubionych, loguję się ale nie ma zadnej zmiany -brak kontaktu , proszę o pomoc
Dlaczego nie mogę zamieścić ogłoszenia. Ciągle kwestionuje mój numer telefonu.
moje konto zostalo zablokowane