1. Home
  2. » 
  3. Kurierskie
  4. » 
  5. DPD

DPD
Kontakt

Numer telefonu DPD - Obsługa klienta DPD

DPD
Average: 2.6 (9 votes)

Dział Obsługi Klienta DPD Polska oferuje nie tylko bezpośredni kontakt z ekspertem poprzez czat, ale posiada również szeroki zestaw formularzy kontaktowych dostępnych w zakładce „Moje DPD”, które są pomocne w różnych kwestiach dotyczących przesyłek.

Zarówno klienci indywidualni, jak i klienci biznesowi, mają możliwość porozumienia się z konsultantem lub podjęcia samodzielnych działań, poprzez formularze dotyczące: zamawiania kuriera online, lokalizacji swojej przesyłki, zmiany terminu lub adresu przesyłki, zwrotu, składania reklamacji, zamawiania materiałów operacyjnych i opakowań specjalnych, oceny pracy kuriera, kontaktu z opiekunem handlowym, zamówienia e-faktury.

Kontakt telefoniczny

Z czatu z konsultantem można korzystać od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 19:00, a w sobotę od godz. 8:00 do 14:00.

DPD umożliwia zamówienie kuriera poprzez e-mail, aplikację DPD Online, jak również poprzez formularz. Chcąc zamówić kuriera po odbiór przesyłki w serwisach międzynarodowych DPD Max – Palety i DPD Express (przesyłki lotnicze), powinniśmy zadzwonić pod jeden z numerów Contact Center: 801 400 373 lub 22 577 55 55. Infolinia ta czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 19:00, w soboty w godzinach od 8:00 do 14:00.

Opłaty za połączenia zgodne są z cennikiem operatora sieci. Dla zamówień telefonicznych, e-mail i poprzez formularz, funkcjonuje bezgotówkowy system opłat.

Klienci płacący gotówką, mogą nadawać przesyłki krajowe i międzynarodowe w wybranych przez siebie punktach DPD Pickup. Obecnie tych punktów jest już ponad 2000 na terenie całego kraju. Wpisując wybrane miasto i ulicę w wyszukiwarce lub klikając wybrane miejsce na mapie na stronie DPD Pickup można znaleźć najbliższy punkt w swojej okolicy.

DPD umożliwia błyskawiczne zlokalizowanie nadanej lub oczekiwanej przesyłki, poprzez wpisanie jej numeru w specjalne okienko na stronie, jak również poprzez usługę "Track and Trace via SMS" – numer przesyłki trzeba przesłać smsem na numer 3373.

DPD Polska odpowiada na smsa, podając informacje z aktualnym statusem przesyłki oraz link do śledzenia online. Opłata za usługę liczona jest jak za zwykły sms, zgodnie z cennikiem operatora.

Wsparcie DPD

 

DPD Kurier Telefon

Wszelkie reklamacje można złożyć w prosty sposób, posługując się formularzem na stronie DPD. Po jego wysłaniu, na adres mailowy otrzymujemy potwierdzenie i numer zgłoszenia. W przypadku dodatkowych pytań lub innych kwestii wymagających wyjaśnień, pomocą służy Dział Reklamacji. Jest on dostępny pod numerem telefonu: +48 22 577 55 00, w godzinach od 9:00 do 17:00, od poniedziałku do piątku.

DPD daje swoim klientom również możliwość oceny pracy kuriera, poprzez ocenę konkretnej, wykonanej usługi. W tym celu należy zaopatrzyć się w numer odpowiedniej przesyłki i wypełnić formularz na stronie.

Na stronie DPD znajdziemy także pomocny dział FAQ, gdzie szybko znajdziemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Datos empresa

Comments
O godzinie 12 15 przyjechal kurier samochodem DPD nr rejestracyjny CRA EH 79 .Nie zatrzymal sie przy bramie tylko zawrocil samochod i tylem wycofywal do podworka posesji panstwa , Sobczak ul Wyszynskiego 10/2 88 220 Osieciny Kiedy zwrocilem kierowcy samochodu DPD uwage ,kierowca zatrzymal samochod i wyjechal w przyspieszonym tempie krzyczac do mnie ,,TO PRZYJADE JUTRO '' Jestem dzierzawca czesci w/w posiadlosci Moj adres , Norbert Lakwa Brahms str 7 67 227 Frankenthal Prosze o pozytywne zalatwienie ,upominajac kuriera na przyszlosc z powazaniem Norbert Lakwa
Raz jeszcze - nie ma mojego listu - znowu pojawia się jakość DPD
Najgorsza firma kurierska
Witam jak to jest możliwe że przesyłka została dostarczona (bynajmniej tak na stronie pisze) a nie mam jej fizycznie?
Kurier nie zadzwonil,nie zostawil awizo a na stronie DPD informacja o niemoznosci zostawienia awizo...Skrzynka na listy przy furtce,nie wiem czy to wysilek umyslowy czy fizyczny dla kuriera wrzucic kartke?Nie polecam tej firmy,to nie pierwzsy przypadek jej nierzetelnosci