1. Home
  2. » 
  3. Online
  4. » 
  5. O2

O2
Kontakt

Poczta O2 kontakt telefoniczny

Average: 2.3 (6 votes)

Jaka forma pomocy kojarzy się z O2?.

Odkąd O2 stało się częścią ekosystemu WP, infolinia została zepchnięta na dalszy plan, co akurat nie wyszło na dobre użytkownikom. Trzeba jednak też uczciwie przyznać, że O2 nie ma dziś tej samej rangi, co kilkanaście lat temu.

Z prawdziwego serca polskiego internetu, stało się portalem forumowo-plotkarskim, gdzie zakłada się raczej awaryjne maile (stąd też problem z przypomnieniem hasła do nich) albo zagląda bardziej z sentymentu.

Jedno jednak trzeba przyznać: od początku na O2 Pomoc jest dobrze rozwinięta i choć zmieniają się tematy i sposób prezentacji, to jest to jeden z najbardziej przyjaznych portali dla osób, które dopiero uczą się internetu i nie czują się pewnie w świecie technologii.

Kontakt

 

O2.pl Infolinia

Tymczasem właśnie ten kanał kontaktu wydaje się optymalny przynajmniej w jednym podstawowym przypadku: zagubienia hasła do konta i braku możliwości skorzystania z opcji jego odzyskania w podstawowym schemacie.

Pomocy można szukać pod numerem 703 200 220, jest to numer premium o podwyższonej opłacie, a zatem najpierw należy zweryfikować, czy operator nie blokuje takich połączeń. Infolinia działa tylko w dni powszednie i tylko od 9 rano do 21.

Konsultanci infolinii O2 Pomoc będą potrzebowali dość sporej ilości informacji, żeby pomóc w odzyskaniu konta. To złą wiadomość dla osób, które zakładają konta na fikcyjne dane, których nie pamiętają, teoretycznie istnieje pewna szansa na odzyskanie danych do logowania, ale to mało prawdopodobne.

Obecnie O2 raczej stara się odchodzić od infolinii, ale nie ulega wątpliwości, że to zdecydowanie bezpieczniejsze rozwiązanie niż powolny czat, a tym bardziej nieszyfrowany kontakt mailowy.

Dlatego warto, żebyś w pierwszej kolejności starał się odzyskać utracone dane właśnie przez telefon. Będzie to najszybsze rozwiązanie, ponieważ konsultanci mogą na bieżąco zadawać kolejne pytania i cała procedura zajmie kilka minut zamiast kilku godzin czekania, zanim ktoś raczy odpisać na wiadomości.

Infolinia nie będzie pomocna w sprawie odzyskania wiadomości, jeśli zostały one usunięte z serwera, to nie podlegają odzyskaniu – nie ma takiej technicznej możliwości i nie jest to kwestia procedur. Teoretycznie możesz za to na infolinii uzyskać od O2 pomoc w sprawie obsługi konta, ale akurat tutaj wygodniejsze są opublikowane poradniki.

Zadzwoń jednak, jeśli podejrzewasz, że ktoś nieuprawniony uzyskał dostęp do Twojego konta i nie możesz potwierdzić swoich przypuszczeń. Takie zgłoszenia są weryfikowane niezależnie od tego, czy pamiętasz dane, czy nie.

Datos empresa

Comments
Dzień dobry mam problem z dostaniem sie na konto bo zapomnialem hasła na konto a mam tylko pytanie pomocnicze do którego też nie pamiętam odpowiedzi.
Dzień dobry mam bardzo duży problem od kilku dni nie mogę się logować na swoje konto ktoś zmienił mi hasło dostępu nie wiem co mam teraz robić proszę o pomoc
Nie moge sie zalogowac na poczte o2
od dnia 22-08-2021 nie moge zalowoac sie na konto pokazuje błedne hasło choc hasło jest prawidłowe , mąż moze na swoje konto sie zalogowac a ja nie. prosze o jakis kontakt telefoniczny zebym mogła z kimś porozmawiać bo nr na stronie jest nie aktualny
Nie mogę od paru godzin wejść na pocztę o2
Nie pamietam hasła ani pytań pomocniczych proszę o kontakt