1. Home
  2. » 
  3. Usługi finansowe
  4. » 
  5. Revolut

Revolut
Kontakt

Revolut - jak się skontaktować?

Average: 2 (2 votes)

Revolut jest brytyjskim przedsiębiorstwem, które świadczy usługi parabankowa związane z płatnościami peer-to-peer oraz kryptowalutami i nie tylko.

Spółka obsługuje miliony klientów na całym świecie, a jej popularność jest związana z faktem, że za pomocą aplikacji mobilnej można w kilka chwil założyć konto bankowe. Takie działanie umożliwia użytkownikowi korzystanie z bezpłatnych przelewów krajowych czy międzynarodowych i to bez płacenia prowizji i wszelkich innych dodatkowych opłat.

W 2018 roku firma Revolut była wyceniana już na prawie 2 miliardy dolarów, co jest niesamowitym wynikiem, biorąc pod uwagę fakt, że została założona w 2015 roku.

 

Revolut kontakt telefoniczny po polsku

Jeśli chcesz się skontaktować z firmą Revolut, która świadczy usługi parabankowe, to najlepiej zrobisz dzwoniąc na infolinię, pod numer 203 322 83 52.

Obsługa klienta Revolut bardzo szybko odpowie na wszelkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości związane z działaniem usług oferowanych przez firmę czy problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji.

W razie problemów z kartą Revolut najlepiej wybrać inną infolinię, która znajduje się pod numerem 37 0251 143 608 - do jej obsługi oddelegowane są osoby, które zajmują się wyłącznie kwestiami związanymi z obsługą karty (np. z jej zablokowaniem). Warto tutaj dodać, że platforma Revolut może też sama doradzić i pomóc w wybraniu produkty czy usługi.

 

Revolut: pomoc techniczna

Inną formą kontaktu z firmą Revolut jest działające 24 godziny na dobę aplikacja Revolut, która działa mobilnie na wszystkich urządzeniach z systemem Android, iOS czy Windows. To również za jej pośrednictwem dana osoba może bez problemów zarządzać swoją wirtualną kartą wielowalutową, co jest ogromnym ułatwieniem np. w czasie podróży.

Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby z Revolut skontaktować się za pomocą Czatu w aplikacji. W tym celu trzeba przejść do sekcji “Profil”, a następnie wybrać “Pomoc” i kliknąć w “Nowy czat” - miejsce to jest obsługiwane przez 24 godziny na dobę przez specjalnie zaprogramowaną sztuczną inteligencję, ale jeśli nie będzie ona w stanie odpowiedzieć na zadane pytania, to połączenie zostanie przekierowane do Doradcy.

Warto tutaj dodać, że pierwszeństwo w kontakcie z Doradcą mają użytkownicy, którzy wykupili pakiety Premium i Metal. Z czatem można też się połączyć poprzez stronę internetową - wystarczy kliknąć “Pomoc”, a następnie na samym dole strony wybrać “Czat” i “Nowy czat”. Co ważne, firma Revolut nie wykonuje połączeń wychodzących do osób, dlatego też nie trzeba się obawiać, że ktoś będzie później nieustannie dzwonić.

 

Kontakt mailowy z Revolut

Z firmą Revolut można też się połączyć za pomocą kontaktu mailowego, a konkretnie mowa o: feed@revolut.com.

To świetna alternatywa, chociaż zaleca się ją wykorzystać w ostateczności, bo znacznie szybciej można otrzymać odpowiedź np. wykorzystując wspomniany wyżej Czat. W razie jakichkolwiek problemów, które sprawiły, że konieczne jest złożenie skargi, należy także pisać na czacie w aplikacji mobilnej lub internetowej, choć alternatywnie podaje się też specjalny adres e-mailowy: formalcomplaints@revolut.com.

Comments
Nie otrzymałam karty płatniczej która zamówiłam
Nie moge sie zalogować
Kiedy moje konto będzie odblokowane ?
Co mam zrobić że mi przelew nie przychodzi o tamtego piontku co jest nie tak z mojm kontem proszę o kontakt telefoniczny lub SMS