1. Home
  2. » 
  3. Usługi finansowe
  4. » 
  5. Revolut

Revolut
Kontakt

Revolut - jak się skontaktować?

Average: 2.8 (32 votes)

Revolut jest brytyjskim przedsiębiorstwem, które świadczy usługi parabankowa związane z płatnościami peer-to-peer oraz kryptowalutami i nie tylko.

Spółka obsługuje miliony klientów na całym świecie, a jej popularność jest związana z faktem, że za pomocą aplikacji mobilnej można w kilka chwil założyć konto bankowe. Takie działanie umożliwia użytkownikowi korzystanie z bezpłatnych przelewów krajowych czy międzynarodowych i to bez płacenia prowizji i wszelkich innych dodatkowych opłat.

W 2018 roku firma Revolut była wyceniana już na prawie 2 miliardy dolarów, co jest niesamowitym wynikiem, biorąc pod uwagę fakt, że została założona w 2015 roku.

 

Revolut kontakt telefoniczny po polsku

Jeśli chcesz się skontaktować z firmą Revolut, która świadczy usługi parabankowe, to najlepiej zrobisz dzwoniąc na infolinię, pod numer 203 322 83 52.

Obsługa klienta Revolut bardzo szybko odpowie na wszelkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości związane z działaniem usług oferowanych przez firmę czy problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji.

W razie problemów z kartą Revolut najlepiej wybrać inną infolinię, która znajduje się pod numerem 37 0251 143 608 - do jej obsługi oddelegowane są osoby, które zajmują się wyłącznie kwestiami związanymi z obsługą karty (np. z jej zablokowaniem). Warto tutaj dodać, że platforma Revolut może też sama doradzić i pomóc w wybraniu produkty czy usługi.

 

Revolut: pomoc techniczna

Inną formą kontaktu z firmą Revolut jest działające 24 godziny na dobę aplikacja Revolut, która działa mobilnie na wszystkich urządzeniach z systemem Android, iOS czy Windows. To również za jej pośrednictwem dana osoba może bez problemów zarządzać swoją wirtualną kartą wielowalutową, co jest ogromnym ułatwieniem np. w czasie podróży.

Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby z Revolut skontaktować się za pomocą Czatu w aplikacji. W tym celu trzeba przejść do sekcji “Profil”, a następnie wybrać “Pomoc” i kliknąć w “Nowy czat” - miejsce to jest obsługiwane przez 24 godziny na dobę przez specjalnie zaprogramowaną sztuczną inteligencję, ale jeśli nie będzie ona w stanie odpowiedzieć na zadane pytania, to połączenie zostanie przekierowane do Doradcy.

Warto tutaj dodać, że pierwszeństwo w kontakcie z Doradcą mają użytkownicy, którzy wykupili pakiety Premium i Metal. Z czatem można też się połączyć poprzez stronę internetową - wystarczy kliknąć “Pomoc”, a następnie na samym dole strony wybrać “Czat” i “Nowy czat”. Co ważne, firma Revolut nie wykonuje połączeń wychodzących do osób, dlatego też nie trzeba się obawiać, że ktoś będzie później nieustannie dzwonić.

 

Kontakt mailowy z Revolut

Z firmą Revolut można też się połączyć za pomocą kontaktu mailowego, a konkretnie mowa o: feed@revolut.com.

To świetna alternatywa, chociaż zaleca się ją wykorzystać w ostateczności, bo znacznie szybciej można otrzymać odpowiedź np. wykorzystując wspomniany wyżej Czat. W razie jakichkolwiek problemów, które sprawiły, że konieczne jest złożenie skargi, należy także pisać na czacie w aplikacji mobilnej lub internetowej, choć alternatywnie podaje się też specjalny adres e-mailowy: formalcomplaints@revolut.com.

Comments
Nie otrzymałam karty płatniczej która zamówiłam
Nie moge sie zalogować
Kiedy moje konto będzie odblokowane ?
Co mam zrobić że mi przelew nie przychodzi o tamtego piontku co jest nie tak z mojm kontem proszę o kontakt telefoniczny lub SMS
Mie mogę się zalogować.Prosze o kontakt.
Z firmą Revolut można też się połączyć za pomocą kontaktu mailowego - nie ma takowego
Szukam kontaktu telefonicznego
Nie mam sygnału przy połączeniu na polska infolinię jak mogę się skontaktować przez aplikację nie skontaktuje się ponieważ nie mogę się zalogowac
Nie działa moja karta
Nie mogę się zalogować do aplikacji
Nie mogę zalogować się na swoje konto. Jak mogę się skontaktować z Revolut?
Jak zmienić dowód osobisty?
witam mam problem z przezuceniem ikonki na nowy tel prosze o pomoc pozdrawiam
Co za litewski bank że nie można założyć konta po huj to istnieje
Zapomniałem kod dostępu do konta . Jak mogę go odzyskać ?
Dlaczego nie można się dowas dodzwonić proszę o inne po polsku żeby się z wami skontaktować telefonicznie
Czy moje konto mogę zmienić na ealutowe
Proszę o pomoc w zalogowaniu się do konta
Proszę zadzwonić do mnie
Nie mogę zalogować się do aplikacji Przebywam za granica i nie wiem jak się mogę skontaktować z Wami Pozdrawiam
konto został zablokowane 13,09 2023 i ni mogę korzystać z własnych pieniędzy
Prosze o Kontakty z obslugi nie moge wejsc na konto moge zrobic fote selfi dac dokument isobisty
Proszę o kontakt telefoniczny.
proszę o kontakt telefoniczny
Jak zablokować konto?
Próbuję zamknąć konto w Revolut ale jest to niemożliwe. Na pocztę e-mail dostaję ciągle bez względu na zadane pytanie wiadomość, że mam zweryfikować swoje konto e-mail, ponieważ rzekomo zgłosiłam potrzebę jego zmianę. W wiadomości pisze, że jeżeli to mnie nie dotyczy mam zignorować wiadomość. Co robię ale i tak następna wiadomość jest taka sama . Dlaczego tak stresujecie ludzi. Dlaczego nie mogę zamknąć tego stwarzającego mi tylko problemy konta.