1. Home
  2. » 
  3. Usługi finansowe
  4. » 
  5. PayU

PayU
Kontakt

PayU obsługa klienta

Average: 1.9 (39 votes)

Dawniej był to przede wszystkim operator płatności Allegro, dziś obsługuje również wiele innych firm, ale też zmienił się model działania. Generalnie PayU jest w tych operacjach tylko pośrednikiem i dostawcą interfejsu, często zdarzało się, że klienci dzwonili w sprawach, które nie leżą w kompetencji firmy.

Dziś zakupy z płatnościami PayU upowszechniły się na tyle, że w zasadzie nawet nie ma potrzeby, żeby utrzymywać dużą infolinię. Została ona jednak włączona, ponieważ w nagłych przypadkach można dzięki temu nawiązać kontakt z jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych operatorów płatności w polskim internecie.

Kontakt

Ponieważ na każdej stronie płatności PayU znajdują się jednak odpowiednie linki, to faktycznie infolinia nie jest już tak potrzebna jak była kiedyś.

 

Kontakt telefoniczny

PayU stara się z każdej strony zrobić wiele, żeby zniechęcić klientów do korzystania z infolinii telefonicznej. Ponieważ jednak formularze kontaktowe na stronie nie są zbyt wygodną formą kontaktu, można skorzystać z numeru telefonu 61 628 45 05 (infolinia PayU działa tylko w dni powszednie od 8 do 20).

Numer ten nie jest podawany na oficjalnej stronie kontaktowej, ale działa i można z niego normalnie korzystać, natomiast zakres wsparcia uzyskiwanego na infolinii nie jest przesadnie szeroki. Teoretycznie konsultanci na infolinii PayU powinni móc reagować w sprawie konkretnych transakcji, ale nie zawsze się to udaje.

Na infolinię zadzwoń również bezzwłocznie, jeśli dostaniesz prośbę o autoryzację transakcji PayU, której nie inicjowałeś. To zdecydowanie szybsze rozwiązanie, niż próba kontaktu przez formularze w sytuacji, która może wymagać podjęcia natychmiastowych działań po stronie operatora płatności.

Infolinia będzie więc także przydatna do składania reklamacji jeszcze w czasie realizacji płatności. Do płatności zrealizowanych formularze wystarczą, natomiast jeśli coś budzi Twoje podejrzenia jeszcze na stronie płatności, to lepiej do PayU zadzwonić.

Partnerzy PayU również mogą kontaktować się z operatorem za pośrednictwem tej samej infolinii. Jeśli jednak masz przydzielonego opiekuna, to możesz od niego otrzymać inny numer telefonu – wtedy ten kanał komunikacji będzie szybszy, natomiast ogólna infolinia będzie przydatna, jeśli po prostu nie masz czasu na przerzucanie się mailami i kontaktami z formularza.

Infolinia PayU powinna być traktowana – przynajmniej według operatora – jako awaryjna forma kontaktu w nagłych przypadkach. Konsultanci na infolinii PayU nie zawsze mają dostęp do wszystkich danych potrzebnych do rozwiązania problemu, więc nie każdy kontakt będzie można uznać za udany. Zawsze natomiast będą w stanie podpowiedzieć, z jakiego innego kanału komunikacji skorzystać, żeby najszybciej rozwiązać dany problem.

Fakt, że PayU nie ma wielkiej ochoty do utrzymywania rozbudowanej infolinii, wynika ze zmiany specyfiki działalności.

Datos empresa

Comments
Witam mam problem z płatnościami payu Idxx oraz IDTMy allegro prosze o kontakt Katarzyna Kara
Została mi potrącona płatność przez Pay U z konta bankowego
Witam chciałbym się zapytać co z płatnością za zakupy ratalne do sklepu Sportano. wczoraj zawierałem umowę kiedy będzie to opłacone
ponad 72h i smart allegro nie działa.. infolinia nie działa.. nie ma gdzie maila wysłać .. co to jest?
31.03 22 zrobiłem przelew godz.10.00 do tej pory sklep nie otrzymał pieniędzy
Witam niewiem czy tutaj pisze w sprawie kupna kupiłam buty menskie . Zrobiłam przelew przed Payu dnia 21.4 sprzedajoncy do tej pory nie dostał płatność co się dzieje z moim przelewem chciałam zwrot gotowki bo już miałam takam sytuacja i czekałam dwa miesionce na zwrot gotowki pozdrawiam
Witam,zrobiłam przelew na rezerwację na obóz w Oświęcimiu, pieniądze pobrano o rezerwację anulowano.
Przy płatności na olx nie mogę zapłacić przelewem tradycyjnym. A w wykazie banków mojego banku nie ma.
Witam. Proszę o kontakt ponieważ wpłynęły moje pieniążki w kwocie 229 zł 15 maja 2022 , nie zostału one przekazane firmie Royalfashion, ani nie był zwrotu ich na moje konto. Pozdrawiam. Maria Wędzińska
Co jest grane odkurzacza samochodowego nie odebrałem bo go nie chcę a smartfony 2 z3 zwróciłem do sprzedawcy
Przelew został wykonany 16.08.22.rano.poczta pobrała za szybki przelew a sklep nie otrzymał wpłatę do tej pory.
W dniu 11. 10 nie doszło do transakcji było płacone Blikiem 99.20 zł nie otrzymałam zwrotu ani towaru gdyż zrezygnowalam
Dnia 10.11.2022 przelałem pieniądze w celu weryfikacji danych i do dziś nie mam odp a co gorsze moje konto na OLX jest zablokowane bo niby przelew nie trafił do PauU. Możecie odp o co tu chodzi ?????proszę o szybka odpowiedz
. Sprawa dotyczy mojego konta na waszym serwisie. Brak możliwości zalogowania. Adres w nazwie.
Dokonałam zlecenia tel w banku na przelew za wycieczke . Od organizatora dowiedzialam sie,ze poeniadze sa zablokowane w jakiej chmurze i nie dotra doborganizatora ,co zmusilo mnie do ponownego przelewy oplaty w sposob tradycyjny. Kiedy pieniadze z tej ,,chmury,,wroca na koje konto?
Chciałbym zmienić dane klienta na fakturze.
Dzien dobry ,jestem waszym klientem i ppotrzebuje pomocy. Wykonuje oplaty do enei przez strone internetowa. Korzystam z obcji pay you. Niestety nie moge znalezc w historie wykazow platnosci celowych do enei. Potrzebowal bym protokol platnosci z zeszlego roku i bierzacego. Czy jest to mozliwe? Pozdrawiam
w dniu 21.07.2023 bank PKOBP przelał za Wasze konto kwotę 60,00 zł celem doładowania na kartę telefonu nr.501752430 będącego w sieci Pley do chwili obecnej telefon nie został doładowany .Co jest tego przyczyną.
Dokonałem zakupu i opłaciłem przesyłkę w kwocie 649,00zł ( kosz do koszykówki wolnostojący firmy Deuba) w dniu 8.08.2023 przez PayU przelewem w Banku na Allegro Do dzisiaj tj.10.08 maa iformację ze przesyłka czeka na opłacenie ....Proszę o odpowiedz
Od kilku dni pisze w sprawie zwrotu moich pieniazkow i z Panstwa strony nie ma zadnego odzewu , zadnej odpowiedzi ani tez kontaktu - czy w koncu ktos moze oddzwonic ?
Proszę o kontakt nie mogę zapłacić a boty nie pomagają!
Widz z Niemiec nie może dokonać płatności online za bilety do naszego Teatru. Jak podaje: "nie wchodzi w czasie rejestracji w systemie sprzedażowym niemiecki nr tel." Co jest tego przyczyną? Jak ma postąpić Widz, aby dokonać zakupu za pośrednictwem PAYU nie posiadając polskiego nr tel.?
Poproszę o pomoc i wyjaśnienie mojej płatności
Witam, muszę zmienić nr konta bankowego. Prosze o kontakt Lidia