1. Home
  2. » 
  3. Online
  4. » 
  5. Wirtualna Polska

Wirtualna Polska
Kontakt

WP Obsługa klienta

Average: 2.5 (61 votes)

Wirtualna Polska jest firmą, która od początku lat 90’ XX wieku oferuje usługi informacyjne i multimedialne.

W swoich działaniach skupia się ona również na rozwoju portalu, handlu elektronicznego, telewizji, radio, poczty oraz treści na stronie, co przełożyło się już na miliony użytkowników i odbiorców.

Kontakt telefoniczny

Co więcej, Wirtualna Polska zarządza również portalem o2.pl i specjalistycznymi serwisami, które cieszą się w Polsce ogromną popularnością, mowa m.in. o dobreprogramy czy money.pl. Wirtualna Polska rozwija się również w segmentach turystyki, usług finansowych, mody, architektury, motoryzacji i od kilku lat jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

WP Infolinia

Jeśli masz pytania, które chcesz skierować do portalu Wirtualna Polska, to możesz skontaktować się z obsługą klienta m.in. poprzez infolinię kontaktową.

Wystarczy, że zadzwonisz pod numer (+48) 22 470 09 90, a wykwalifikowany konsultant pomoże Ci rozwiązać Twój problem oraz odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Połączenie na ten numer jest całkowicie bezpłatne, ale jeśli nikt nie będzie odbierać, możesz również spróbować skontaktować się z centralną poprzez numer 585 215 600. W zależności od typu problemu i formy kontaktu, jakiej potrzebujesz, możesz również zdecydować się na wysłanie maila, wypełnienie formularza kontaktowego, napisanie wiadomości na czacie online lub wysłanie wiadomość prywatnej poprzez Facebooka.

W przypadku, w którym potrzebujesz pomocy związanej ze współpracą reklamową lub pomocą online, możesz zadzwonić pod numer (+48) 22 470 09 90. Inną możliwością jest też kontakt mailowy na adres: reklama@grupawp.pl, choć i w tym wypadku można skorzystać z formularza kontaktowego. Jeśli zaś potrzebujesz uzyskać informacje dotyczące swoich danych osobowych na Wirtualnej Polsce, najlepiej zrobisz pisząc maila do Administratora Danych Osobowych, czyli na: iodo@grupawp.pl. W obu przypadkach skuteczny jest też kontakt z konsultantami Wirtualnej Polski poprzez ich kanały społecznościowe np. Facebook.

 

Centrum Informacji

Sporo zależy od tego, jakiej formy pomocy od Wirtualnej Polski potrzebujesz - w zakładce “Pomoc” znajdziesz bowie najczęściej zadawane pytania przez innych użytkowników wraz ze szczegółowo opisanym rozwiązaniem. Przykładowo, możesz tam znaleźć informację na temat tego, co zrobić, gdy zapomnisz swojego hasła lub gdy masz problem z wysłaniem wiadomości, ale i nie tylko.

Całość posegregowano na czytelne kategorie, dzięki czemu zlokalizowanie odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie jest znacznie łatwiejsze i bardziej intuicyjne.

W przypadku, w którym masz problem z działaniem serwisu, usługi lub konfiguracji swojej poczty e-mail, najlepiej zrobisz wysyłać wiadomość za pośrednictwem darmowego formularza kontaktowego. Konsultant już po paru chwilach odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości - pomoże on także w sprawie kwestii czysto technicznych.

Oczywiście, istnieje również możliwość skorzystania z czatu online, który jest dostępny na głównej stronie - po napisaniu wiadomości, konsultant powinien niemal natychmiast odpowiedzieć na zadane pytanie.

Datos empresa

Comments
Witam, Od kilku dni na losowych stronach waszego portalu pojawia się problem. Jedna z reklam (ciężko określić która) próbuje przekierować ruch na luckypapa.top. Powoduje to iż przeglądarka zaczyna blockować wp.pl jako źródło malware. Co istotne, wszystkie dane są przekazywane na bieżąco do CERT i google co może zaowocować tym iż Państwa witryna za chwilę wleci na czarną listę serwerów dns lub na listę któregoś z głównych spamhouse'ów. Sugerowałbym zajęcie się problemem w najbliższym czasie. Pozdrawiam
Witam. Czemu wp blokuje komentarze dotyczące wojny na Ukrainie. Są w końcu wolne media i wolność słowa i każdy ma prawo się wypowiedzieć.
Nie pamiętam hasła do poczty. po próbie odzyskiwania dostaję komunikat, że przekroczono ilość prób. po 24 godz, mam ten sam komunikat. proszę o reakcję.
po polsku prosze a nie jakies obcojęzyczne podsumowanie wpisu cepiku
Dlaczego w serii drugiej odcinek 10 jest ortografie napisach ,, zrobię wszystko co pani kaRZe”? To nie jest autoryzowane sprawdzane?
mam problem ze swoją pocztą na WP. Trwa to już długo. Prosze o informację na temat dostępu, jest to dla mnie bardzo pilne.
poproszę o pomoc w3 odzyskaniu dostępu do konta e mail
Czesc od wczoraj nie moge sie zalogowac na moja poczte na laptopie,wyswietla sie trwa ladowanie i znika czy to wina laptopa?
Cześć! Od kilku dni nie mogę zalogować się na moja pocztę. Proszę o pomoc w odzyskaniu dostępu do konta.