1. Home
  2. » 
  3. Usługi finansowe
  4. » 
  5. BNP Paribas

BNP Paribas
Kontakt

Bank BNP Paribas kontakt telefoniczny

Average: 3.8 (4 votes)

BNP Paribas Bank Polska jest bankiem francuskim z siedzibą w Paryżu, ale zarazem i grupą kapitałową. Powstał w 2000 r. z fuzji dwóch banków: Paribas i Banque Nationale de Paris.

Bnp Infolinia

W ofercie BNP Paribas Bank Polska S.A., znajdziemy różnorodne, dopasowane do potrzeb każdego klienta:

  • Kredyty i pożyczki (np. gotówkowe, hipoteczne, samochodowe, konsumenckie czy mieszkaniowe).
  • Konta (osobiste, walutowe, indywidualne).
  • Ubezpieczenia (na życie, od wypadku, zdrowotne, nieruchomości, podróżne, samochodu).
  • Produkty oszczędnościowo- inwestycyjne (lokaty, fundusze, rachunki maklerskie, portfele inwestycyjne).

Dla przedsiębiorców bank przygotował szereg rozwiązań dotyczących finansowania firm zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach międzynarodowych - ze szczególnym uwzględnieniem finansowania infrastruktury regionalnej, rolnictwa oraz gospodarki żywnościowej.

 

BNP Paribas numer telefonu

Z konsultantem banku można skomunikować się, dzwoniąc pod dedykowany numer infolinii.

Klienci indywidualni uzyskają dostęp do informacji o ofercie banku oraz mogą zarządzać swoimi kontami i transakcjami na karcie, pod numerem telefonu: 500 990 500 oraz 22 134 00 00. Z numerami tymi połączą się uzytkownicy telefonów komórkowych zarejestrowanych w kraju i za granicą(oba numery czynne są przez 7 dni w tygodniu, przez całą dobę).

Klienci Bankowości Premium mogą dzwonić na przeznaczony specjalnie dla nich numer telefonu: 500 970 341, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 20.00. Numer ten również jest dostepny dla użytkowników telefonów komórkowych z Polski i z zagranicy.

Będąc bankiem o wyjątkowej ofercie dla rolników, BNP Paribas posiada również osobna infolinię dla tego sektora klientów. Zapoznać się z ofertą banku i zarządzać swoim kontem mogą dzwoniąc na numer telefonu: +48 500 970 345, z krajowych lub zagranicznych telefonów komórkowych, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 20.00.

Na właścicieli małych przedsiębiorstw dedykowani konsultanci czekają od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 20.00, pod numerem telefonu: +48 500 970 345.

Dla średnich i dużych przdsiębiorstw przeznaczony jest następujący numer infolinii: +48 22 548 29 26, który jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 17.00. Obsługują go wyspecjalizowani konsultanci Strefy Obsługi Biznesu.

Numer infolinii dla korporacji, to +48 22 54829 30, czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 17.00. Numer ten obsługują specjaliści Centrum Obsługi Biznesu.

Wszystkie numery dla przedsiębiorstw każdej wielkości dostepne są dla telefonów komórkowych z Polski i z zagranicy, a koszt połączeń jest zawsze naliczany według stawek operatora obsługująceog połączenie.

Datos empresa

Comments
przemo.krol.2000@gmail.com
Pozyczka
Dzień dobry, Nie mogę korzystać z bankowości internetowej, ponieważ przy logowaniu muszę uwierzytelnić się przez smartfon a tam przy uruchomieniu aplikacji pojawia się kod 128. Proszę o pomoc, z poważaniem jarosław startek