1. Home
  2. » 
  3. Telekomunikacja
  4. » 
  5. Orange Infolinia

Orange Infolinia
Kontakt

Jaki jest kontakt do Działu Obsługi Klienta?

Average: 3.4 (141 votes)

Firma Orange to jeden z liderów na polskim rynku telekomunikacji i największy operator telefonii komórkowej w Polsce. Z jej usług korzysta już ponad 20 milionów osób.

Bez względu na to, czy jesteś klientem Orange czy jeszcze nie, masz do swojej dyspozycji wiele dogodnych form kontaktu z Działem Obsługi Klienta.

Orange Polska Kontakt

 

Orange Telefony

Chcąc kupić usługi i produkty lub, będąc już klientem, zmienić taryfę czy pakiet, należy zadzwonić na infolinię sprzedażową, dostępną pod numerem telefonu: 801 234 567, jest ona czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 22.00, a w soboty od godziny 10.00 do 20.00.

  • Klienci indywidualni otrzymają wszelką pomoc pod numerem infolinii 100 lub 510 100 100.
  • Klienci biznesowi natomiast, dzwonić mogą pod numer 600 lub 510 600 600, od poniedziałku do soboty, w godzinach od 6.00 do 23.00.
  • Znając specyficzne potrzeby mniejszych i większych przedsiębiorstw, Orange uruchomiła dla nich dodatkową automatyczną infolinię, która jest czynna całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Działa ona pod numerem *600 lub 510 600 600 wtedy, gdy nie ma konsultantów na linii.

 

Orange Internet Kontakt przez Internet-Czat

Na stronie internetowej Orange, w zakładce Kontakt, możemy uruchomić czat z doradcą, co jest bardzo szybkim sposobem na uzyskanie odpowiedzi na pytania dotyczące obsługi usług, przedłużenia istniejącej umowy lub spisania nowej. Czat znajdziemy również na fanpage Orange na Facebooku - wystarczy kliknąć przycisk „Wyślij wiadomość”.

Adres do korespondencji tradycyjnej, to: Orange Polska SA, ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice.

Społeczność Nasz Orange, to bardzo ciekawa i pomocna podstrona, gdzie klienci Orange mogą dyskutować zarówno z ekspertami firmy, jak i wymieniać między sobą informacje i opinie, często rozwiązując w ten sposób kilka problemów naraz.

Na stronie internetowej Orange znajdziemy również niespotykaną opcję: Tłumacz języka migowego. Jest to strona zawierająca wyczerpujące informacje o usługach dla osób niesłyszących. Zamieszczono na niej czat internetowy z tłumaczem migowym i wyszukiwarkę salonów Orange, w których można skorzystać z usług tłumacza bezpośrednio, (usługi dostępne są w godzinach od 9.00 do 17.00).

Wsparcie Orange

 

Orange Infolinia Techniczna

Firma Orange zadbała o to, by problemy techniczne, które czasem się zdarzają, były dla klientów jak najmniejszym stresem i problemem. Dział pomocy technicznej na stronie internetowej jest naprawdę obszerny. Podzielono go tematycznie, aby łatwo można było odnaleźć poszukiwaną odpowiedź.

Internet domowy, Światłowód, Telewizja, Telefon domowy, Telefon komórkowy, Internet mobilny – każda z tych sekcji zawiera artykuły o charakterze poradnikowym, czasami instruktażowe filmy wideo. Poniżej, na tej samej stronie, znajdziemy szereg wideo porad, gdzie specjalista pokazuje i tłumaczy, jak należy poradzić sobie samemu z danym problemem czy usterką.

Datos empresa

Comments
Witam, Na mojej działce nielegalnie zawieszono 2 kable telefoniczne. Do kogo mogę się zwrócić? Nigdzie nie ma telefonu lub maila. Lesław
Dzień dobry prosze o kontakt w sprawie podłączenia telewizji.
od ponad dwóch tygodni nie działa tel. stacjonarny pani 87 lat, mieszka sama, jedyny kontakt ze światem. Zgłaszałam już dwukrotnie tel 71 3969096
Funbox 2,0 nie zapisuje usługi Hosta ddns,net z no.ip. Czy ta usługa jest blokowana czy to jest usterka sprzętu. Po wpisaniu wszystkich danych w ustawieniach dynamicznego DDNS jest komunikat (unknow) i adres używany jest w innej usłudze. Bardzo proszę o wyjaśnienie tej sprawy
Wycofałam przeniesienie numeru do innej sieci,mimo tego wycofania wyłączono mi telefon komórkowy od dziś,czyli dn.09.02.2021 r.W Salonie nie umią mi odpowiedzieć dlaczego mam wyłączony telefon.
Rozłańcza mi się Internet więcej go nie ma niż jest utrudnia mi to pracę prosze o szybki kontakt 600248503
dzień dobry, potrzebuję aby mi wyszczególnić w planie taryfowym jaka kwota jest za internet stacjonarny?
Wykończono mi ruter chciałem kiedy będzie włączony jaka jest przyczyna Wroclaw
Chrzanów ul.Podwale 31 nie działa mi internet
jak moge odblokować telefon Nie mogę znależdż moje kody PIN oraz PUK
Telefon stacionarny nie działa
Zamiast kontaktu tel.odzywa się fax.
Lidia Jak moge rozwiazac umowr z orange. Przez dluzszy czas nie bedzie mnie w kraju I nie potrzebuje korzystac z Polskich uslug mobilnych
Witam napisałam SMS pod nr.510100100 prosze o odp.dziekuje.
od miesiąca pięciokrotnie zgłaszałem usterkę , kilka razy doradzano mi co zrobić ale niestety to nie pomogło
Jak odblokowac karte Nie pamietam Pin Ani puk
Wykupiłem doładowanie karty na on line ale numer jest w ciąż zablokowany. Nie ma możliwości odblokowania numeru on line ponieważ numery kontaktowe Orange są nie osiągalne. Nie można nic zrobić. To jest masakra.
Dzwoniono domnie w sprawie wygranej był umnie kurjer z telefonem ale nie dostałam bo nie wysłali mi pinu do odbioru
Proszę o pilny kontakt 667570603, poważny problem z internetem
Poproszę o kontakt telefoniczny 606589092 w sprawie umowy
Kupiłem nowy telefon Sony x perka 10 ale nie mam na umowie numer konta
Przez moją posesję przebiega kabel telefoniczny, który obwisł i znajduje się na wysokości około 2 m nad ziemią. Zgłosiłem ten fakt na infolinii , jednocześnie prosząc o (usunięcie ) przeniesienie przewodu z powodu wycinki drzew na mojej posesji co może spowodować zerwanie przewodu. Dowiedziałem się że mam w tej sprawie wysłać podanie listowanie, a odpowiedż otrzymam do 30 dni co jest nie do przyjęcia ponieważ ekipę do wycinki mam umówioną za tydzień.
obsługa na infolinii super ale tylko dla ludzi mających dużo czasu
Mój telefon domowy jest zawieszony - brak sygnału (słychać tylko cichy szum). Proszę o odblokowanie telefonu (na w.w.linii mam dostarczany internet i teraz nie mam do niego dostepu).
Proszę naprawić mi łącze telefoniczne . Od miesięcy nie mam kontaktu a muszę płacić mimo to rachunki.
Jak mam doładować telefon za 31 zł?
dziękuje pani Viktoria Bober za pomoc w niedziele a połączeniu TV jest pani naprawdę bardzo uprzejma i zna sie na dekoderach