1. Home
  2. » 
  3. Transport
  4. » 
  5. Flixbus

Flixbus
Kontakt

Jaki jest kontakt do Działu Obsługi Klienta?

Average: 2.8 (144 votes)

Flixbus jest niemiecką firmą oferującą przewozy autobusowe, która powstała w 2013 roku. Już trzy lata później, w 2016 roku, Flixbus dokonał ekspansji na rynki Europy Wschodniej i Środkowej, pojawiając się również w Polsce.

Oferując jedne z najlepszych stawek za przewozy, stał się niemałą konkurencją dla dotychczasowych przewoźników. Różnego rodzaju promocje pozwalały na przejazd nawet za jedyne 1 zł.

Wraz ze wzrostem popularności w Polsce, Flixbus tworzył kolejne trasy, a sięgając również poza polskie granice, dodawał do swej oferty przewozy do Czech, na Litwę, czy Ukrainę. 

Flixbus pl numer telefonu

Flixbus: Kontakt z Działem Obsługi Klienta

Wszelkich informacji dotyczących oferowanych przez Flixbus usług i warunków korzystania z nich, udzieli nam konsultant firmy, z którym skontaktować się możemy pod numerem infolinii: +48 22 307 93 34 (opłata za połączenia jest tożsama ze stawkami operatora obsługującego to połączenie) lub pisząc na adres mailowy: uslugi@flixbus.pl.

Z konsultanetem Flixbusa nawiążemy również poprzez stronę firmy na Facebooku. Wystarczy kliknąć przycisk „Wyślij wiadomość” i w okienku czatu wpisać swoje zapytanie. Odpowiedź uzyskamy w przeciągu godziny.

 

Flixbus obsługi klienta

Chąc wykupić przejazd, należy dokonać rezerwacji i opłaty za na stronie internetowej Flixbusa. Tam też znajdziemy wszystkie niezbędne informacje z zakresu obsługi klienta.

Wystarczy wejść na stronę internetową przewoźnika, z menu na górze wybrać „Usługi”, a następnie „Pomoc”. Znajdziemy tam trzy wygodne guziki, które szybko przekierują nas do interesującego nas tematu:

  • aktualnych informacji o wybranej trasie.
  • zmiany rezerwacji.
  • jak również do formularza dla rzeczy pozostawionych lub zgubionych w autobusie.

Poniżej znajduje się dział FAQ, za pomocą którego uzyskamy informacje na wszelkie tematy dotyczące przewodów: rezerwacje, zmiana lub anulowanie rezerwacji, bagaż, płatności i zwroty pieniędzy, vouchery oraz odjazdy i przyjazdy auobusów.

Wygodnie i w każdym dowolnym momencie, dokonaną rezerwacją na przejazd Flixbusem, można również zarządzać poprzez aplikację na telefon komórkowy. Można ją łatwo pobrać, wchodząc na stronę internetową Flixbusa, w zakładkę „Usługi”, a następnie wybierając opcję „Aplikacje”. 

W przypadku, gdy niezbędny jest kontakt listowny z firmą Flixbus, korespondencję (najlepiej w języku niemieckim lub angielskim) należy kierować na adres: FlixMobility GmbH Friedenheimer Brücke 16, 80639 München.

Datos empresa

Comments
Juz wysylalam o zwrot pieniedzy wiadomosc w grudniu
Dzień dobry, w dniu 22 lutego 2021 otrzymałam informację o odwołaniu moich dwóch przejazdów na trasie Zielona Góra - Zakopane w dniu 11.04.2021 i Zakopane Zielona Góra w dniu 18.04.2021. Poprosiłam o zwrot gotówki, która wg. informacji miała nastąpić w ciągu dwóch tygodni. Kończy się już trzeci tydzień, a ja nie mam przelewu i żadnej informacji. Barbara Jeznach
W czerwcu starałam się o zwrot pieniędzy za bilet , 7 lipca dostałam wiadomość, że dostanę zwrot . Jest 19 lipca ciągle nie mam pieniędzy dodzwonić się nie mogę bo mój numer rezerwacji już jest nieaktualny . Żadnej informacji ani pieniędzy.
Witam wczoraj też miałem wyjazd do Warszawy bus miał wyjechać o 19.30 a pojechał sobie jakieś 10 po bo byliśmy o 19.13 i już go nie było a teraz nie można się do firmy dodzwonić...
Dzień dobry, dzisiaj rano dokonywałam rezerwacji na przejazd z Torunia do Płocka. Otrzymałam potwierdzenie płatności, ale do tej pory nie mam ani potwierdzonej rezerwacji, ani biletu. Pozdrawiam
Dzień dobry, jeszcze tydzień temu sprawdzałam połączenie na trasie Poznań -Świebodzin na godzinę 6:50, niestety obecnie takiego nie ma dn. 16.12.2021. Dlaczego?
Zapłaciłam za bilet a nie otrzymałam potwierdzenia rezerwacji. Dodzwonić się nie można, łączy tylko z automatem. Chciałam anulować rezerwacje a tu cisza. Żadnej informacji ani nic .
Witam proszę o kontakt w sprawie zapłacenia za kurs który się nie odbyl
Witam! Nie mogę zapłacić biletu. Czy mogę zarezerwować bilety ustnie, jutro gotówką zapłacić kierowcy albo w kasie? Dziękuję Ci
Dlaczego mi potroncono za przejazdy ktore anulowalem proszę spowrotem wysyłać na moje konto
Czy jest połączenie Poznan -Połczyn
gonicie pasarzerow z lotniska na przystanek ztm jak bydlo bo kierowca niechce lub niepotrafia wjezdzac na lotnisko Pyrzowice macie bardzo niskie oceny pasarzerow
W dniu 15 sierpien zarezerwowalam dwa bilety. Pobrano pieniadze a rezerwavje anulowano. Proszę o zwrot pieniędzy
Czy jest możliwość rozmowy z kimś oprócz komputera!
Dobry wieczór wczoraj zrobiłam rezerwację biletu Gliwice-Łomża dokonałam opłaty za bilet i nie stety nie dostałam żadnego potwierdzenia że bilet został zarezerwowany a dodzwonić się do Państwa graniczy z cudem poproszę o jakiś kontakt
Co sie stalo z autobusem o godzinie 8:00 w dniu 4.11.2022 ? Czy musze bilet przebukowac na godz. 10:00?
własnie córka miała wyjechaz warszawa 19:30 do krakowa i aut
Dzień dobry. Proszę mi podpowiedzieć czy mogę i jak mogę zapłacić za bilet waszym autokarem z bonu zakupowego z E- podróżnik bilety, trasa to Radom - Bielsko Biała. Bon zakupowy mam z powodu zmiany terminu i trasy jazdy.
W autokarze , który wyjechał z Przemyśla przez Rzeszów w dn 5.02.2023 o godz. 10:22 pozostawiono bagaż podręczny. Jak można go odzyskać? Panie które pozostawiły ten bagaż , zatrzymały się w Rzeszowie
Prosze o kontakt telefoniczny
Ja Barbara chcialam zlozyc serdeczne podziekowanie panu Grzegorzowi kierowcy Flixbusa z ktorym podrozowalam z Wiednia do W-wy 20 marca 2023 roku o 22.15. W Warszawie na dw. zachodnim wysiadajac zapomnialam zabrac plecaka z bardzo waznymi dok. I pieniedzmi. Zorientowalam sie po kilku minutach i gdy wrocilam do autobusu czekal na mnie kierowca i oddal uczciwie moja wlasnosc. Bardzo prosze zarzad Flixbusa o szczegolne podziekowanie panu Grzegorzowi mlodemu uczciwemu kierowcy. Z powazaniem Barbara stala klijentka i bardzo zadowolona z uslug skoro macie panstwo tak wspanialych pracownikow. Jeszcze raz dziekuje i za kazdym razem jak spotkam pana Grzegorza na trasie bede mu dziekowac.
Dzień dobry, 16 kwietnia dokonałam rezerwacji na przejazd z Puław do Budapesztu. Otrzymałam potwierdzenie płatności, ale do tej pory nie mam ani potwierdzonej rezerwacji, ani biletu. Pozdrawiam
Dzienkuje rze bylem proimformowany, o spuznieniu awtobusa
Zero informacji o spoźnionym autobusie z Wrocławia do Krakowa. Biuro obsługi żenada 30 min nikt nie odbiera i w kółko propaganda o apce. Totalna żenada. To był mój ostatni raz.
Czy są bezpośrednie połączenia na trasie Polanica Zdrój-Kraków i odwrotnie?
Kiedy będzie rozkład jazdy na 13.09. Chciałem dostać się z Łodzi do Ustki.
Autobus z Wrocławia do Rowów opóźniony o godzinę, pomimo tego, że Wrocław jest przystankiem początkowym... co nie można podstawić innego, a jeżeli chodzi o czas trwania pracy kierowcy to zmienić?
Płatność została dokonana ale brak potwierdzenia rezerwacji
czy autobusem pozna nadać przesyłkę? ktoś dostarczył by przesyłkę na przestanek odjazdu i ktoś inny odebrałby w miejscu docelowym. Dzięki z góry za informacje