1. Home
 2. » 
 3. Ubezpieczeniowe
 4. » 
 5. MTU

MTU
Kontakt

MTU Ergo Hestia kontakt telefoniczny

Average: 4.3 (9 votes)

MTU, czyli Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA, jest firmą ubezpieczeniową z ofertą produktów ubezpieczeniowych skupionych na ubezpieczeniach samochodowych i komunikacyjnych (OC, Minicasco, NNW kierowcy i pasażerów, assistance pojazdu, ubezpieczenie szyb samochodowych) oraz ubezpieczeniach mieszkania, domu i mienia.

W 2002 r. MTU stało się częścią marki Ergo Herstia, która w ten sposób chciała dotrzeć ze swoją ofertą również do mieszkańców wsi i mniejszych miast.

To, co wyróżnia MTU24 spośród innych firm ubezpieczeniowych, to konkurencyjne ceny, proste i przejrzyste zasady ubezpieczeniowe oraz wysoka jakość likwidacji szkód, którą gwarantuje Ergo Hestia.

 

Kontakt

MTU kontakt telefon

 • Chcąc uzyskać informację o produktach MTU, powinniśmy zadzwonić na jeden z numerów infolinii 22 448 12 32, 22 448 12 33, 22 400 60 00 lub 22 400 70 00. Infolinia ta działa od poniedziałku do piątku, od godziny 8.00 do godziny 18.00, a stawki za połączenie są tożsame z taryfą operatora.
 • W przypadku, gdy potrzebujesz zgłosić szkodę, powinieneś zadzwonić na numer telefonu: 801 107 107, 58 555 65 00 lub 58 555 5 555.
 • Całodobowo czynna infolinia dostępna pod numerem 58 555 62 22, daje możliwość zgłoszenia szkody, przedłużenia polisy jak również oferuje pomoc assistance.
 • Jeśli jesteś zainteresowany kupnem polisy online lub po prostu szukasz idealnego dla siebie ubezpieczenia, pomoc znajdziesz pod numerem infolinii: 801 33 222.

 

Kontakt mailowy z MTU24

Jeśli preferujesz kontakt inny, niż telefoniczny, z MTU możesz skontaktować się, pisząc na adres mailowy kontakt@mtu.pl lub adres stacjonarny siedziby firmy (korespondencję najlepiej jest wysyłać listem poleconym): Ul. Hestii 1, 81-731 Sopot.

 

Kontakt przez Internet

Na stronie internetowej MTU znajdziesz szereg możliwości kontaktu drogą online z doradcami firmy, poprzez dobrze zorganizowany system formularzy tematycznych. Klikając na samym dole strony w odnośnik Obsługa Online, przejdziesz do sekcji formularzy, dzięki którym:

 • kupisz wybraną polisę ubezpieczeniową.
 • zgłosisz aktualną szkodę, zgłosisz zarówno kupno.
 • jak i sprzedaż samochodu.
 • możesz zarządzać swoimi polisami.
 • zgłosisz reklamację lub złożysz odwołanie.
 • zapytasz o zgłoszoną szkodę oraz uzupełnisz i prześlesz dodatkowe informacje dotyczące tej szkody.

Strona internetowa mtu24 pomoże osobom, które w prosty i szybki sposób chciałyby ubezpieczyć swój samochód przez internet.

W tym celu trzeba założyć sobie konto na stronie, a następnie wypełnić formularz ubezpieczeniowy, w którym należy wybrać rodzaj pojazdu, wpisać wszystkie jego dane i specyfikacje oraz dane kierowcy.

W następnym kroku pojawią nam się wszystkie dostępne dla tych wytycznych oferty. W trzecim kroku trzeba wpisać jeszcze kilka dokładniejszych danych z dowodu osobistego i dowodu rejestracyjnego auta, a na koniec dokonać płatności za polisę.

Datos empresa

Comments
Chciałbym zapłacić za ubezpieczenie a nie mam wzoru proszę o kontakt