1. Home
  2. » 
  3. Usługi finansowe
  4. » 
  5. Millenium Bank

Millenium Bank
Kontakt

Millenium Bank obsługa klienta telefon

Average: 2.2 (150 votes)

Bank Millennium posiada ofertę skierowaną zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz przedsiębiorstw. Produkty Banku Millennium obejmują różnorodne konta, dostosowane do każdej grupy wiekowej i społecznej, np. konto dla dzieci poniżej 18 roku życia, konto za zero (bez opłat za jego prowadzenie), konto walutowe, czy konto dla studentów.

bank

Inną, nie mniej ważną grupą produktów Banku Millenium, są kredyty i pożyczki:

  • pożyczki hipoteczne.
  • pożyczki gotówkowe i konsolidacyjne.
  • pożyczki pod aktywa.
  • kredyty konsolidacyjne i hipoteczne.

Kolejną znaczącą grupą produktową Banku Millennium, są konta oszczędnościowe i inwestycyjne oraz lokaty, np. lokaty terminowe i strukturyzowane, walutowe konto oszczędnościowe, emerytalne konto oszczędnościowe/inwestycyjne, jak również programy i fundusze i programy.

Bank Millennium oferuje takze różne typy ubezpieczeń, jak np. ubezpieczenia OC/AC, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenie do kart płatniczych, assistance do kart kredytowych, ubezpieczenia kredytu hipotecznego.

 

Millenium Kontakt Telefoniczny

Z doradcami Banku Millennium skontaktować się możemy w różny sposób.

Najszybszą metodą jest infolinia, z którą połączymy się, dzwoniąc na 801 331 331 (tylko dla sieci telefonicznych w Polsce) oraz 22 598 40 40 (dla połączeń z Polski i spoza Polski), konsultanci dostępni są całodobowo przez cały tydzień.

Obecni klienci, którzy dzwonią w sprawie posiadanych kont i innych spraw poufnych, obsługiwani są z zachowaniem wyjątkowego bezpieczeństwa, czyli przy pomocy indywidualnego identyfikatora klienta i przypisanego do niego hasła.

 

Czego możemy dowiedzieć się i co możemy załatwić łącząc się z konsultantem Banku Millennium?

Przede wszystkim otrzymamy poradę specjalisty, zapoznamy się z ofertą produktową banku, ale też otrzymamy informacje dotyczące prowizji, opłat i oprocentowania każdego z produktów, zweryfikujemy stan naszego konta, status operacji wykonywanych na rachunku oraz poznamy wszelkie szczegóły dotyczące bieżących wniosków kredytowych.

Konsultant pomoże nam również zrealizować przelew, wykonać różne operacje na lokatach i w zleceniach stałych, aktywuje lub zastrzeże nam karty, pomoże odblokować hasła Millenet, a nawet złożyć wniosek kredytowy lub reklamację. Z jego pomocą prześlemy również swoje sugestie lub opinie dotyczące banku.

 

Serwis automatyczny - Kontakt

W Banku Millennium znajdziemy także serwis automatyczny, umożliwiający uzyskanie informacji o produktach banku, już bez konieczności kontaktowania się z doradcą.

W celu połączenia z serwisem, klienci indywidualni powinni wykorzystać swój Millekod wraz z hasłem, natomiast przedsiębiorcy potrzebują Telekodu (dostępny w każdym oddziale) wraz z cyframi ze swojego rachunku.

Serwis automatyczny Millenet Help24, posiada dwa numery telefonu dla klientów indywidualnych: 801 244 357 i +48 22 598 40 50 i oddzielnie dwa numery dla firm: 801 31 31 31 i +48 22 598 41 61.

Comments
Bardzo proszę pilnie o kontakt w sprawie mojego rachunku 360 ,dlaczego z dniem 02,09 została zablokowana kwota 35400 zł
proszę o pilny kontakt
Witam nie moge od jakiegos czasu sie z panstwem skontaktowac. prosze o kontakt
Proszę do mnie zadzwonić. Kredyt spłacony a przychodzi wezwanie do zapłaty
Witam serdecznie nie mogę się z państwem bankiem milenium z kontaktować
Infolinia d/s rezygnacji z karty kredytowej czynna do 17 w soboty, a od 16 juz nikt nie odbiera.Porażka
Dziękuję za odpowiedż, która mi nic nie wyjaśnła.W banku byliśmy dwa razy,Ale oni nic nie wiedząmZtrudniacie niewykwlifikiwanych pracowników.Teraz w stu procentach się przekonałam.Wyślę jeszcze odołANIE Z BANKU.
proszę o kontakt z kompetentna osoba
Czy tam pracują w ogóle jacyś ludzie!? Próbuję skontaktować się z konsultantem ale nie mogę bo nie mam jakiegoś hasła jeden! Czy potrzebuje haseł i kodów że po prostu o coś spytać? Czyją prywatność to narusza!!?