1. Home
  2. » 
  3. Telekomunikacja
  4. » 
  5. Multimedia

Multimedia
Kontakt

Multimedia Polska Pomoc Telefoniczną

Average: 1.9 (36 votes)

Multimedia to wszechstronna firma, która ma w ofercie różne usługi multimedialne – telewizję kablową, szerokopasmowy dostęp do internetu oraz telefonię stacjonarną.

multimedia infolinia techniczna

 

Multimedia Polska Infolinia

Z Działem Obsługi Klienta, który czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, połączymy się wybierając numer telefonu infolinii 244 244 244. W tych godzinach i pod tym numerem telefonu uzyskamy również wsparcie techniczne.

Z Działem Sprzedaży natomiast - dzwoniąc pod numer 345 345 345 - od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 22.00 lub w soboty od godziny 9.00 do 19.00.

Specjalna infolinia, obsługująca klientów biznesowych i instytucjonalnych, dostępna jest pod numerem 244 244 222, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 17.00. Opłaty za rozmowy są zgodne z taryfą operatora obsługującego połączenia.

multimedia kontakt e mail

Multimedia.pl formularz kontaktowy

Przyszli i obecni klienci, mogą kontaktować się z doradcą Multimedia również przez formularz kontaktowy, zamieszczony na stronie internetowej firmy. Jeśli nie jesteś jeszcze klientem, będziesz zobowiązany do wpisania swojego imienia i nazwiska, numeru telefonu i adresu e-mail, jak również zaznaczenia na rozwijanej liście rodzaju zgłoszenia, wpisania tematu i treści wiadomości.

Masz też możliwość dodania adresu, pod którym chciałbyś, aby działała wykupiona usługa. Stali klienci natomiast, dla ułatwienia korespondencji, mogą wpisać dodatkowo numer klienta.

W przypadku, gdy chcemy korespondować z firmą za pomocą poczty tradycyjnej, możemy napisać na adres: Multimedia Polska SA, ul. Słowackiego 24, 35-060 Rzeszów.

 

Uzyskiwanie pomocy i kontakt

Stali klienci Multimedia mają do swojej dyspozycji specjalne miejsce na stronie firmydział eBOK (Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta), w którym mogą sprawdzić jakie usługi są aktywne na ich koncie i jaki status mają ich płatności, jak również mogą dokonywać wszelkich zmian i załatwiać formalności. Do zalogowania potrzebny jest numer klienta lub nazwa użytkownika i hasło.

Dobrze i przejrzyście zorganizowana strona internetowa Multimedia pozwala także na szybkie odnalezienie najbliższego salonu sprzedaży. Wystarczy wpisać interesujący nas adres, jeśli potrzeba - zaznaczyć również opcje dodatkowe (placówka przystosowana dla osób głuchoniemych, posługujących się językiem migowym i niepełnosprawnych), a na mapie znajdziemy najbliższe punkty Multimedia.

 

Czat na żywo z Multimedia Polska

Na facebookowej stronie Multimedia możemy otworzyć czat z konsultantem, klikając przycisk „Wyślij wiadomość”. Obok znajduje się przycisk „Kup teraz”, który przenosi nas do strony z aktualną ofertą. Możemy tam znaleźć przede wszystkim nowości i pakiety promocyjne, ale również sprawdzić dostępność usług Multimedia pod wybranym adresem.

 

Najczęściej zadawane pytania

W zakładce Strefa Klienta na stronie internetowej Multimedia, znajdziemy kompleksowe zestawienie usług, informacji o nich i pomocy. Dział Telewizja zawiera linki do stron z: płatnościami, obsługą klienta, wsparciem technicznym, IPTV I VOD, jak również do sekcji FAQ.

Z działu Telefon, możemy jednym kliknięciem dostać się do strony eFaktura, FAQ, do strony płatności i obsługi klienta oraz do sekcji rozwiązywania problemów technicznych. W dziale Internet znajdziemy linki do FAQ, eFaktury, płatności, rozwiązywania problemów technicznych, obsługi klienta oraz do informacji o internecie mobilnym, poczty i FTP.

Datos empresa

Comments
Czy ktos moglby mi pomoc uzyskac moj numer klienta? Znajduje sie on na mojej efakturze, do ktorej nie mam dostepu, bo zostala zaszyfrowana na jakims eBOK. Zeby sie zarejestrowac na eBOK musze znac numer klienta, ktorego nie znam, bo jest na efakturze, ktorej nie moge otworzyc... Z formularza kontaktowego ani z numeru kontaktowego do pomocy technicznej rowniez nie moge skorzystac, bo nie znam swojego numeru klienta. I jak ja mam oplacic te fakture, skoro nie moge jej otworzyc? Czy ktos moglby mi z tym pomoc? Dziekuje, Agnieszka 788010044
Chiałabym zapytać kiedy internet zacznie działać normalnie ????? Mam wykupionego NEt Fixa i NIE MOGE NIC OGLADAĆ!
Normalnie w kulki sobie lecą z klientami . dzwoniłem jakiś czas temu do BOK i mi Pani jakaś powiedziała że z działu technicznego się ze mną ktoś skontaktuje .Oczywiście nikt się nie skontaktował , a problem bardzo frustrujący mam że na tyle często się mi dekodery aktualizują oczywiscie kanały że już mnie kur... szlak bierze . a teraz już od kilkunastu minut nic niemożna obejrzeć bo wkółko szuka kanałów znajdzie i znowu od początku toć to człowieka szlak jasny trafia !!!!!!!!!! do tego w EPG żle wpisane czasy programów powinien już lecieć następny a jeszcze poprzedni się nie skończył i niemam na myśli paru minut ale po pół godziny i nawet lepiej . Jak była tylko Multimedia nie było takich problemów a jak sie z vectrą połączyli to zaczyna się robić burdello bumbum !!!!!!!!!!!!!!
coś strasznego z tym Waszym biurem kontakt tylko z automatem ,,,Człowiek kasę na wysłuchiwanie wypowiedzi i wskazówek z automatm traci , znaczy na monolog i nic nie może załatwić Pozdrawiam Joachim Wengrzik Bytom
Połączenie z infolinią to tragedia.
W Rzeszowie od wczoraj godzina 20 nie ma sygnału a dodzwonić się ni można co się dzieje
dzwoniąc wybierajcie opcje 1 zeby polaczyc sie ze sprzedażą w sprawie nowych ofert, i proście żeby przełączyli was na infolinię :D nie ma za co
Od dwóch miesięcy jestem umawiana z Monterem ,który nie przychodzi w określonym terminie . Po prostu umawia się i nie przychodzi Wielokrotne wizyty w dziale sprzedaży Wrocław .Powstańców Śląskich . Kilkanaście telefonów na infolinię . Od 6 miesięcy mam zepsuty internet .A płacę regularnie zleceniem . Iwona Saluk Wrocław