1. Home
  2. » 
  3. Telekomunikacja
  4. » 
  5. Viaplay

Viaplay
Kontakt

Viaplay Centrum Obsługi Klienta i Infolinia

Average: 2.7 (26 votes)

Viaplay to rosnący na popularności serwis streamingowy, wypożyczający filmy, seriale, bajki dla dzieci czy wydarzenia sportowe.

Usługa jest dostępna za darmo przez pierwsze 30 dni i co ważniejsze - można z niej korzystać zarówno w trybie online, jak i offline. Subskrypcję można anulować w dowolnym momencie, a korzystanie z dobrodziejstw Viaplay możliwe jest na każdym urządzeniu na terenie całej Unii Europejskiej.

Obsługa klienta

 

Viaplay Kontakt telefoniczny

W razie jakichkolwiek problemów i pytań, dotyczących ogólnego działania usługi Viaplay i nie tylko, możesz skontaktować się z obsługą klienta pod numerem 855 555 011.

Viaplay to przede wszystkim streaming online Twoich ulubionych seriali, filmów oraz bajek i wydarzeń na żywo - kontakt z obsługą aplikacji jest rozbudowany i dostępny w kilku wariantach.

  • Przede wszystkim, wspomniany już kontakt telefoniczny z obsługą klienta jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 22:00, czyli przez całe dwanaście godzin w ciągu dnia. Pozwala to na bezproblemowe połączenie się z konsultantem w celu wyjaśnienia wszelkich niedogodności związanych z działaniem usługi, a także pytaniami dotyczącymi oferty, promocji, rabatów czy problemów z płatnościami. Oczywiście, kontakt telefoniczny nie jest obligatoryjny, bo z Viaplay skontaktujesz się również na kilka innych prostych sposobów.
  • Inną opcją kontaktu z Viaplay, a konkretniej z ich działem obsługi klienta jest droga mailowa, a konkretniej kontakt pod adresem: support@viaplay.pl. Konsultanci chętnie i szybko odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości, ale warto dodać, że w razie uwag dotyczących danych osobowych, można się też skontaktować z inspektorem ochrony danych Viaplay - jest to możliwe za pośrednictwem adresu e-mail: dpo@nentgroup.com.

 

Najczęściej zadawanych pytaniach

Oprócz kontaktu drogą telefoniczną i mailową, możliwe jest również zweryfikowanie swoich pytań w tzw. “Najczęściej zadawanych pytaniach” - zakładce znajdującej się na stronie Viaplay.

Wystarczy skierować swoje wirtualne kroki do strony głównej aplikacji, przejść do “Obsługa Klienta” i tam do “Najczęściej zadawane pytania” - w ten sposób możesz szybko i łatwo sprawdzić, czy któryś z innych użytkowników mierzył się z podobnym do Ciebie problemem. Funkcja ta jest stale rozbudowywana i aktualizowana przez dział obsługi klienta Viaplay w taki sposób, aby ułatwić klientom samodzielnie radzenie sobie z zaistniałymi problemami.

 

Viaplay formularz kontaktowy

Warto również dodać, że usługa Viaplay posiada na swojej stronie formularz kontaktowy w zakładce “Skontaktuj się z nami”, który składa się trzech etapów.

  • W pierwszym wystarczy opisać swoje pytanie za pomocą wybranego przycisku, a następnie przejść dalej i sprecyzować temat, w jakim zadawane jest pytanie.
  • Dopiero na końcu pojawi się przycisk “wyślij wiadomość”, który prześle nasze zapytanie do obsługi klienta - na odpowiedź możesz czekać do kilku godzin.

Viaplay umożliwia również bezpośredni kontakt z obsługą klienta za pośrednictwem czatu w aplikacji Messenger, dzięki czemu z łatwością możesz skontaktować się z konsultantem podczas przeglądania swojego Facebooka nawet z poziomu smartfona.

Datos empresa

Comments
Witam. Chciałbym się zapytać dlaczego z oferty zostały usunięte kanały TV w aplikacji i został tylko jeden.
Chciałbym się zapytać mam zapłacone 34 zł nie mogę oglądać bo pisze brak połączenia internetowego proszę o pomoc
czy za usluge mozna zaplacic z konta bankowego
nie mogę się połączyć
Witam posiadam wykupiony abonamet a dzisiejsze Ksw z dn8a 03.06m2023 ciągle się zawiesza głównie przed walkami wieczoru, proszę mi nie mówić że to wina internetu place 55 zł miesięcznie Proszę o odp
Proszę powiedzieć czemu nie działa chat komentarz telewizji streamer darmowa online i nie ma kontaktu przez folmularz jaki jest imeil telewizji streamer darmowa online do administracji polne bardzo proszę odpisać
Podczas F1 co 5sekund zawiesza się Q3 i podczas niedzielnego wyścigu skandal
Nie mogę nic otworzyć a pobieracie pieniądze co miesiąc . Chciał ym zareklamować. 6 miesięcy
Wykupiłem rano subskrypcję a do tej pory nie dział a KsW jest już w połowie ?
Witam chciałem usunąć konto a państwo z automatu mi pobrało pieniądze chciałbym to wyjaśnić i usunąć dane konto
PRZĘ O PODANIE LINKU DO VIAPLAY BO NIE MOGĘ ZALOGOWAĆ PROGRAMU NA TELEWIZJĘ A VIAPLAY MAM W ABONAMENCIE NAZWISKO
nie mogę oglądać powtórek meczów bo mi karze wpisywać jakiś kod co mam zrobić
po włączeniu Viaplay pojawia się napis ERROR 400