1. Home
  2. » 
  3. Usługi finansowe
  4. » 
  5. VIVUS

VIVUS
Kontakt

Wsparcia klientów Vivus

Average: 2.5 (2 votes)

Vivus to firma pożyczkowa, która jest największą z tej branży w Polsce. Została założona na Łotwie w 2008 roku, a już kilka lat później miała swoje placówki w kilku kolejnych państwach: na Litwie, w Szwecji, Danii, Finlandii, a od 2012 roku także w Polsce.

W tym samym roku firma rozpoczęła sprzedaż pożyczek na polskim rynku także drogą internetową.

kontakt

Obecnie Vivus posiada już ponad półtora miliona klientów, a udzielane pożyczki to kwoty rzędu 80 milionów złotych każdego miesiąca. Ofertę firmy stanowią pożyczki pozabankowe na bardzo preferencyjnych warunkach.

Oznacza to do 30 dni na spłatę zobowiązania bez ponoszenia dodatkowych kosztów, brak konieczności zaświadczeń i wykazywania dochodów (wystarczy dowód osobisty, konto w banku i konto na stronie Vivus), bardzo krótki czas oczekiwania na pieniądze, możliwość wnioskowania o pożyczkę przez internet lub aplikację mobilną.

 

Vivus: Centrum Obsługi Klienta i Infolinia

Z Vivus skontaktujemy się, dzwoniąc na jeden z numerów infolinii: 660 600 700 lub 22 206 21 21 (konsultanci dostępni są od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 22.00, a w soboty i niedziele od godziny 8.00 do 20.00).

Chcąc przesłać pliki lub po prostu nawiązać kontakt mailowy, należy pisać na adres: kontakt@vivus.pl. Dla mediów przewidziano osobny adres poczty elektronicznej: Maciej Kikta - biuroprasowe@vivus.pl.

Kontakt poprzez pocztę tradycyjną, nawiązać można pisząc na adres: Vivus Finance, 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa.

Szybką konsultację z doradcą zapewni nam także fanpage Vivus na Facebooku, wystarczy kliknąć przycisk Wyślij wiadomość na stronie głównej, a otworzy się okno czatu, w którym możemy wpisać nasze zapytanie. (doradca Vivus odpowie na nie w ciągu godziny).

Przycisk znajdujący się obok – Skontaktuj się z nami – przeniesie nas bezpośrednio na stronę internetową Vivus. Firma posiada także swój kanał na YouTube, na którym znajdują się wszystkie reklamy, które dotychczas ukazały się w telewizji i w internecie, jak również filmiki dotyczące przedsiębiorczości, zarządzania pieniędzmi i staży dostępnych w Vivus.

 

Vivus | Najczęściej zadawane pytania

Na stronie internetowej Vivus, w zakładce Pytania i odpowiedzi, znajdziemy najważniejsze i najczęściej zadawane pytania (wraz z odpowiedziami na nie) dotyczące pożyczek, zasad składania wniosków o pożyczki, spłat należności i charakterystyki kont bankowych niezbędnych dla wzięcia pożyczki.

Zakładka Jak wziąć pożyczkę?, to skrót najważniejszych informacji i poradnik, jak krok po kroku wygląda cały proces udzielania pożyczki w Vivus, jak wygląda mechanizm jej spłaty, jak podpisać umowę i na co zwrócić uwagę. Tutaj mamy także możliwość zapoznania się z opiniami klientów firmy.

Działy te pomogą nam zdecydować, czy oferta Vivus jest tym, co odpowie na nasze zapotrzebowania.

Datos empresa

Comments
Proszę pilny kontak