1. Home
  2. » 
  3. Usługi finansowe
  4. » 
  5. Provident

Provident
Kontakt

Provident Polska bezpłatna infolinia

Average: 3.2 (21 votes)

Provident jest przedsiębiorstwem finansowym, specjalizującym się w udzielaniu pożyczek. W Polsce Provident swoją działalność rozpoczął w 1997 roku, a dziś poszczycić się może statusem lidera pożyczek pozabankowych.

Swoje osiągnięcia zawdzięcza niestandardowym rozwiązaniom, które poprzez podniesienie przystępności, otworzyły firmę na szczególne potrzeby klientów. Są to: spłaty pożyczki w dwóch wariantach:

  • przelew z konta lub osobista obsługa w domu klienta.
  • pożyczka konsolidacyjna i pożyczka z miesięcznymi ratami.

Infolinie

W ofercie Providenta znajdziemy Pożyczkę 5x0 (0 zł na 5 miesięcy), Pożyczkę na 48 miesięcy, Pożyczkę Samooobsługową i Pożyczkę Dopasowaną (z tygodniową lub miesięczną ratą).

 

Provident kontakt telefon

Z doradcami Providenta skontaktujemy się, wybierając numer infolinii 600 200 200 (opłata za połączenie jest zgodna z taryfą operatora) lub pisząc na adres: bok@provident.pl.

Dwa sztandarowe produkty Providenta – Pożyczka Dopasowana i Pożyczka Samoobsługowa, posiadają osobne infolinie:

  • Dla osób, które są zainteresowane lub zdecydowały się na Pożyczkę Dopasowaną, przygotowano dwa numery telefonów, pod którymi uzyskać można wszelkie dotyczące jej informacje: 600 200 200 (opłata za połączenie naliczana jest według taryfy operatora) i 801 707 990 (całkowity koszt połączenia to 35 gr). Obie linie czynne są od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 do 21.00 oraz w soboty i niedziele, od godziny 9.00 do 17.00. W sprawie tej pożyczki, możemy kontaktować się z biurem Providenta także mailowo bok@provident.pl.
  • Dla Pożyczki Samoobsługowej obowiązuje numer: 600 400 101 (opłata za połączenie naliczana jest według taryfy operatora) i adres e-mail direct@provident.pl. Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 21.00, a w soboty i niedziele od godziny 9.00 do 15.00.

Siedziba główna firmy Provident, mieści się pod adresem: Provident Polska SA, ul Inflancka 4A, 00-189 Warszawa.

Dodzwonimy się do niej, wybierając numer 22 455 49 33 (opłata za połączenie jest tożsama z taryfą operatora).

pomoc telefoniczną

 

Centrum pomocy

Wszelkie sprawy związane z przetwarzaniem danych osobowych (złożenie reklamacji i wniosków), załatwić możemy telefonicznie, dzwoniąc na numer infolinii: 600 400 150 (opłaty za połączenia są zgodne z taryfą operatora), mailowo, pisząc na adres: bok@provident.pl lub poprzez pocztę tradycyjną (pisać należy na adres siedziby Provident Polska SA).

Na stronie internetowej Providenta znajdziemy działy niezwykle pomocne zarówno dla obecnych, jak i przyszłych klientów: składanie wniosku o pożyczkę online (od razu widzimy wszelkie warunki pożyczki – ostateczną kwotę do spłaty, termin spłaty i wysokość rat) oraz dział FAQ (bardzo szczegółowe informacje dotyczące Pożyczki Dopasowanej, Pożyczki Samoobsługowej, Gotówkowej, Na Konto oraz odpowiedzi na wiele różnych pytań dotyczących kwestii nietypowych, indywidualnych potrzeb związanych z pożyczkami).

Datos empresa

Comments
Witam niestety nie mogę się z wami skontaktować
Witam poproszę o kontakt gdyż nie mogę się skontaktować z Państwem 57xxx
W sprawie pożyczki.Proszę przesłać kopię podpisanej umowy na w/w adres.Mam wątpliwości czy zawierałam taką umowę.Spłacam raty w
szukam pożyczki domowej w domu klienta klutajny23m2 gmina kiwity
Proszę firmę Provident o kontakt telefoniczny ze mną