1. Home
  2. » 
  3. Usługi finansowe
  4. » 
  5. PKO BP

PKO BP
Kontakt

PKO Bank Polski Kontakt telefoniczny

Average: 3.8 (9 votes)

PKO, jako Pocztowa Kasa Oszczędności, powstała 100 lat temu. Naczelnik państwa, Józef Piłsudski, utworzył tę instytucję dnia 7 lutego 1919 roku. Jej celem było wprowadzenie do obiegu polskiego złotego, co miało zaowocować wyparciem z rynku polskiej marki, która funkcjonowała dotychczas (pochodna marki niemieckiej).

Z biegiem lat ofertę PKO poszerzano, a dziś posiada ona szereg usług i produktów bankowych, których dobre dopasowanie do potrzeb odbiorców, sukcesywnie powiększa grono klientów banku.

bank pko bp infolinia

W PKO BP znajdziemy szeroką ofertę kont osobistych, walutowych i oszczędnościowych, wiele możliwości płatniczych i przesyłania pieniędzy, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych, jak również dogodne warianty pożyczek i kredytów hipotecznych.

Idąc z duchem czasu, PKO BP zapewnia swoim klientom bankowość elektroniczną, usługę e-Urząd oraz inne usługi, z których szybko i łatwo skorzystać można przez internet.

 

PKO Numer infolinii

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski, posiada dobrze zorganizowany i rozbudowany system obsługi klienta. W zależności od swoich potrzeb, klienci mają do dyspozycji różne numery telefonów, pod którymi mogą uzyskać pomoc:

  • Infolinię ogólną, dla kont internetowych iPKO oraz Kartolinię (infolinia dotycząca spraw związanych z kartami bankowymi), znajdziemy pod dwoma numerami: 800 302 302 (czynna całą dobę, przez 7 dni w tygodniu, bezpłatna dla numerów krajowych, dla innych numerów obowiązuje taryfa operatora) i (+48) 81 535 60 60 (czynna całą dobę, przez cały tydzień, opłaty za połączenia są zgodne ze stawkami operatora).
  • Infolinia stworzona dla potrzeb klientów małych i średnich przedsiębiorstw, dostępna jest po numerem: (+48) 81 535 66 60, gdzie z krajowych numerów dzwonić można bezpłatnie również przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, a opłaty są zgodne z taryfą operatora.
  • Klienci korporacyjni uzyskają wszystkie niezbędne informacje pod numerem infolinii: 801 36 36 36; dostępne są również numery regionalne, czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 18.00 (dla dzwoniących z kraju, zagranicy i telefonów komórkowych, opłata zgodna z taryfą operatora).
  • Z biurem PKO BP w Poznaniu połączyć się można wybierając numer: (+48) 61 855 94 99, z biurem w Warszawie: (+48) 22 563 18 99, a z biurem w Gdyni: (+48) 58 343 85 99.

PKO obsługa klienta

PKO: Kontakt przez adres e-mail

Instytucje nie będące klientami banku, mogą się z nim kontaktować mailowo, na adres instytucje@pkobp.pl. Na stronie internetowej banku, w zakładce Kontakt, znajdziemy również formularz kontaktowy, w którym wpisać trzeba jedynie swoje podstawowe dane – imię, nazwisko i adres mailowy.

 

IPKO Kontatk Infolinia

Wsparcie Bankowości Elektronicznej iPKO biznes dla Korporacji i Samorządów oraz MultiCash i PKO eConnect, można uzyskać pod numerami: 801 36 36 36 i (+48) 61 855 94 94, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 18.00, dla numerów krajowych (opłata zgodna z taryfą operatora).

 

Adres korespondencyjny

Dokumenty i pisma, które wymagają wysłania ich do siedziby banku w tradycyjnej formie, kierować możemy na adres: PKO Bank Polski Spółka Akcyjna - Centrala, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa.

Datos empresa

Comments
Witam, jestem klientem banku.