1. Home
  2. » 
  3. Online
  4. » 
  5. Pizza Hut

Pizza Hut
Kontakt

Centrum pomocy Pizza Hut

Average: 3.5 (15 votes)

Pizza Hut, jako restauracja „casual dining”, powstała w latach 60-ych w stanie Kansas, w Stanach Zjednoczonych. W Polsce po raz pierwszy pojawiła się w 1992 roku w Warszawie, w Hotelu Marriott, dość szybko podbijając serca Polaków.

Sztandarowym daniem Pizzy Hut jest oczywiście pizza, jednak firma w swoim menu oferuje różnorodność dań. Znajdziemy w nim także takie dania kuchni włoskiej, jak calzone i różne makarony, hiszpańskiej, jak tortille oraz różne przystawki i sałatki, desery i napoje.

Infolinia

W ofercie pizzy znajdziemy grube ciasto Pan, bardzo cienkie ciasto Tuscani oraz ciasto Tradycyjne, które charakteryzuje się dobrze wyrośniętymi, puszystymi brzegami i delikatnym środkiem. Oferta makaronów natomiast, daje możliwość wyboru spośród tagliatelle, spaghetti, penne i farfalle, dostępnych z dowolnymi sosami: bolońskim, pesto, pomidorowym, funghi i beszamelowym.

 

Numer kontaktowy do Pizza Hut

Jak możemy skontaktować się z firmą?

  • Przede wszystkim telefonicznie, dzwoniąc na infolinię Pizza Hut, na numer telefonu: 713 861 000, który czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 do 18.00.
  • Inną możliwością skontaktowania się z działem obsługi klienta Pizza Hut, jest formularz dostępny na stronie internetowej, w zakładce Kontakt. Aby go wysłać, musimy wypełnić pola obowiązkowe, czyli Imię i Nazwisko, jak również zaznaczyć jedną z opcji w rozwijanym menu Sposób dokonania zamówienia, Wybór tematu wiadomości oraz wpisać treść swojej wiadomości.
  • Opcjonalnie możemy również zaznaczyć konkretną placówkę, której ma dotyczyć przesyłana wiadomość. Na samym dole mamy również możliwość wgrania załącznika w formie zdjęcia lub wideo, jak również zaznaczenia preferowanej formy kontaktu z nami – przez telefon lub e-mail.

 

Obsługi klienta Pizza Hut

Pizza Hut posiada swoją stronę na Facebooku, dzięki której w bardzo szybki sposób skontaktujemy się z konsultantem firmy na czacie. Wystarczy kliknąć przycisk „Wyślij wiadomość”, w okienku, które się pojawi wpisać swoją wiadomość, a doradca odpisze nam w ciągu godziny.

Dużym ułatwieniem w odpowiedzi na nasze pytania będzie również dział FAQ, dostępny na stronie internetowej Pizza Hut. Znajdziemy tam aż 32 pytania, które mogą pojawić się po lub przed planowaną wizytą w jednej z restauracji Pizza Hut. Dowiemy się szczegółów dotyczących karty klienta, aplikacji na telefon, rejestracji w bazie klientów, aktualnych nagród i zgromadzonych punktów, spraw związanych z zamówieniami na wynos, rejonów dostaw, rezerwacji stolika, wartości odżywczych dań w Pizza Hut, jak również szczegółów dietetycznych.

Wszelkie sprawy wymagające obecności osobistej lub wysłania dokumentów, załatwimy pod adresem siedziby Pizzy Hut: AmRest Sp, Plac Grunwaldzki 25-27, Wrocław.

Datos empresa

Comments
Witam, około 22.30 zamówiliśmy ze znajomymi pizzę w pizza Hut na ulicy Puławskiej w Warszawie. Zostały zamówione 2 pizzę z kurczakiek z aplikacji Glovo, dowoził Azar, niestety została przysłana tylko jedna. Nie wiem czy zostało zrobione to specjalnie, czy pracownik niedopatrzyl, ale mam paragon i nie chciałoby mi się tego pisać gdyby rzeczywiście tak nie było.
Dzień dobry, chciałabym zaproponować Państwu powierzchnię do wynajęcia w centrum miasta pod Warszawą. Czy mogę prosić o kontakt do osoby z działu ekspansji? Pozdrawiam
Dlaczego nie mogę zamówić pizzy z wybranej lokalizacji? Jadłem kilka razy w Łodzi w Manufakturze prosciutto. Zamówiłem tą pizzę i dostarczono mi ją z ul. Brzózki. Było to zupełnie coś innego. Dzisiaj chciałem zamówić przez infolinię pizzę z Manufaktury, odmówiono mi ,ponieważ mogę zjeść tylko z ul. Brzózki. To są żarty, aby nie móc wybrać po złych doświadczeniach, lokalu z którego jakość i smak mi odpowiada. pozdrawiam
Proszę o kontakt w sprawie zwrotu kosztów. Pilne. Sprawa się ciągnie od stycznia… dotyczy Galeria Malta Poznan
Witam, Płatność za zamówienie powinna być 59.18zl z uwzględnieniem 20%. Na rachunku jest kwota bez rabatu 73.98zl proszę o weryfikację i zwrot różnicy. KK
Witam zamawiałam pizzę w Łomży tego nie da się jeść
Dzień dobry, Zamawiałam dzisiaj Pizzę M/D/20221217/GYBWDHQ . Kolejny raz w zamowieniu nie bylo rukoli za która płace. Zamówienie przyjechało 30 min po szacowanym czasie a pizza była lekko ciepła. Bardzo prosze o rekompensatę.
Dzień dobry, Zamawialiśmy 17.02.2023 2xpizza plus pepsi i tego napoju nie dostaliśmy. Mąż, który odbierał zamówienie myślał, że dostał wszystko a na paragonie mamy pobraną opłatę za Pepsi, której nie dostaliśmy od dostawcy.
Witam, Złożyliśmy zamówienie na 2 pizze, których nie dostaliśmy, zero kontaktu z dostawcą, pieniądze pobrane. Proszę o natychmiastowy kontakt!
Dzień dobry, Dostarczono mi dzisiaj przed chwilą o godz. 16 pizzę z surowym ciastem. Maciej Łuszczak. Proszę o kontakt. Pozdrawiam
Dzien dobry, W dniu dzisiejszym korzystałam z państwa restauracji w galerii forum gdańsk. Zdecydowaliśmy się z partnerem zjeść ze względu na promocję druga pizza za 1zł, zapytaliśmy kelnera dwukrotnie czy ta promocja nas obejmie jeśli usiądziemy w lokalu i przed samym złożeniem zamówienia upewniliśmy się, że tak się stanie, dostaliśmy dwa radzy twierdzącą odpowiedź, że tańsza pizza będzie za 1zł, niestety zapłaciliśmy rachunek za pełną kwotę dwóch pizz (99.46 zł). Gdyby nie fakt, że obiecano nam promocje nie zdecydowalibyśmy się na zamówienie posiłku w państwa pizzeri, nie mnie oceniać czy jest to celowe wprowadzanie w błąd klienta czy nie ale na pewno jest to oszustwo i w tym wypadku proszę o zwrot poniesionych dodatkowych kosztów których nie mieliśmy ponosic.
Po co reklamujecie swoje nowości na swoim portalu zamówień, jeśli nie można tego zamówić !!!!!