1. Home
  2. » 
  3. Online
  4. » 
  5. Pizza Hut

Pizza Hut
Kontakt

Centrum pomocy Pizza Hut

Average: 3.4 (7 votes)

Pizza Hut, jako restauracja „casual dining”, powstała w latach 60-ych w stanie Kansas, w Stanach Zjednoczonych. W Polsce po raz pierwszy pojawiła się w 1992 roku w Warszawie, w Hotelu Marriott, dość szybko podbijając serca Polaków.

Sztandarowym daniem Pizzy Hut jest oczywiście pizza, jednak firma w swoim menu oferuje różnorodność dań. Znajdziemy w nim także takie dania kuchni włoskiej, jak calzone i różne makarony, hiszpańskiej, jak tortille oraz różne przystawki i sałatki, desery i napoje.

Infolinia

W ofercie pizzy znajdziemy grube ciasto Pan, bardzo cienkie ciasto Tuscani oraz ciasto Tradycyjne, które charakteryzuje się dobrze wyrośniętymi, puszystymi brzegami i delikatnym środkiem. Oferta makaronów natomiast, daje możliwość wyboru spośród tagliatelle, spaghetti, penne i farfalle, dostępnych z dowolnymi sosami: bolońskim, pesto, pomidorowym, funghi i beszamelowym.

 

Numer kontaktowy do Pizza Hut

Jak możemy skontaktować się z firmą?

  • Przede wszystkim telefonicznie, dzwoniąc na infolinię Pizza Hut, na numer telefonu: 713 861 000, który czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 do 18.00.
  • Inną możliwością skontaktowania się z działem obsługi klienta Pizza Hut, jest formularz dostępny na stronie internetowej, w zakładce Kontakt. Aby go wysłać, musimy wypełnić pola obowiązkowe, czyli Imię i Nazwisko, jak również zaznaczyć jedną z opcji w rozwijanym menu Sposób dokonania zamówienia, Wybór tematu wiadomości oraz wpisać treść swojej wiadomości.
  • Opcjonalnie możemy również zaznaczyć konkretną placówkę, której ma dotyczyć przesyłana wiadomość. Na samym dole mamy również możliwość wgrania załącznika w formie zdjęcia lub wideo, jak również zaznaczenia preferowanej formy kontaktu z nami – przez telefon lub e-mail.

 

Obsługi klienta Pizza Hut

Pizza Hut posiada swoją stronę na Facebooku, dzięki której w bardzo szybki sposób skontaktujemy się z konsultantem firmy na czacie. Wystarczy kliknąć przycisk „Wyślij wiadomość”, w okienku, które się pojawi wpisać swoją wiadomość, a doradca odpisze nam w ciągu godziny.

Dużym ułatwieniem w odpowiedzi na nasze pytania będzie również dział FAQ, dostępny na stronie internetowej Pizza Hut. Znajdziemy tam aż 32 pytania, które mogą pojawić się po lub przed planowaną wizytą w jednej z restauracji Pizza Hut. Dowiemy się szczegółów dotyczących karty klienta, aplikacji na telefon, rejestracji w bazie klientów, aktualnych nagród i zgromadzonych punktów, spraw związanych z zamówieniami na wynos, rejonów dostaw, rezerwacji stolika, wartości odżywczych dań w Pizza Hut, jak również szczegółów dietetycznych.

Wszelkie sprawy wymagające obecności osobistej lub wysłania dokumentów, załatwimy pod adresem siedziby Pizzy Hut: AmRest Sp, Plac Grunwaldzki 25-27, Wrocław.

Datos empresa

Comments
Witam, około 22.30 zamówiliśmy ze znajomymi pizzę w pizza Hut na ulicy Puławskiej w Warszawie. Zostały zamówione 2 pizzę z kurczakiek z aplikacji Glovo, dowoził Azar, niestety została przysłana tylko jedna. Nie wiem czy zostało zrobione to specjalnie, czy pracownik niedopatrzyl, ale mam paragon i nie chciałoby mi się tego pisać gdyby rzeczywiście tak nie było.
Dzień dobry, chciałabym zaproponować Państwu powierzchnię do wynajęcia w centrum miasta pod Warszawą. Czy mogę prosić o kontakt do osoby z działu ekspansji? Pozdrawiam
Dlaczego nie mogę zamówić pizzy z wybranej lokalizacji? Jadłem kilka razy w Łodzi w Manufakturze prosciutto. Zamówiłem tą pizzę i dostarczono mi ją z ul. Brzózki. Było to zupełnie coś innego. Dzisiaj chciałem zamówić przez infolinię pizzę z Manufaktury, odmówiono mi ,ponieważ mogę zjeść tylko z ul. Brzózki. To są żarty, aby nie móc wybrać po złych doświadczeniach, lokalu z którego jakość i smak mi odpowiada. pozdrawiam
Proszę o kontakt w sprawie zwrotu kosztów. Pilne. Sprawa się ciągnie od stycznia… dotyczy Galeria Malta Poznan
Witam, Płatność za zamówienie powinna być 59.18zl z uwzględnieniem 20%. Na rachunku jest kwota bez rabatu 73.98zl proszę o weryfikację i zwrot różnicy. KK
Witam zamawiałam pizzę w Łomży tego nie da się jeść
Dzień dobry, Zamawiałam dzisiaj Pizzę M/D/20221217/GYBWDHQ . Kolejny raz w zamowieniu nie bylo rukoli za która płace. Zamówienie przyjechało 30 min po szacowanym czasie a pizza była lekko ciepła. Bardzo prosze o rekompensatę.