1. Home
  2. » 
  3. Online
  4. » 
  5. Media Expert

Media Expert
Kontakt

Jaki jest kontakt do Działu Obsługi Klienta?

Average: 3.5 (11 votes)

To świetna sprawa – Media Expert nie jest bowiem może najtańszym sklepem, ale wciąż – mimo irytujących reklam – jest jednym z najpopularniejszych, głównie ze względu właśnie na sprawną realizację zamówień.

Wybór produktów jest szeroki, dostępność na stronie zgadza się z faktycznymi stanami magazynowymi, jedyną bolączką jest właściwie fakt, że z całego asortymentu tylko skromny wycinek jest dostępny od ręki w salonach stacjonarnych.

Kontakt

Koniec końców to dziś jest chyba niewielkie problem, skoro zamówienia złożone w danym dniu, już w kolejnym można odebrać od kuriera albo z Paczkomatu. Sprawnie działająca infolinia jest przy tym tylko dodatkiem, który sprawia, że zakupy są jeszcze łatwiejsze i można zająć się zamówieniem, nawet jeśli się akurat nie ma pod ręką komputera.

 

Media Expert Infolinia

Media Expert to jeden z tych sklepów, z którym można bardzo łatwo skontaktować się telefonicznie, numer ich infolinii to 756 756 756. Dzwoniąc na infolinię Media Expert, możesz załatwić sprawy związane z bieżącymi zakupami internetowymi, możesz złożyć zamówienie, zgłosić reklamację lub zrealizować zamówienia firmowe.

Infolinia Media Expert działa 7 dni w tygodniu: w dni powszednie od 8 do 20, a w weekendy między 10 a 18. Jeśli chcesz mieć pewność szybkiego załatwienia swojej sprawy, możesz na stronie internetowej Media Expert sprawdzić zwyczajne i obecne obłożenie infolinii. Dzięki temu możesz wybrać taką porę, w której ruch jest mniejszy – będziesz czekać krócej na połączenie z konsultantem.

Telefoniczna informacja Media Expert ma dość rozbudowane menu wybierania głosowego, ale przynajmniej po dokonaniu wyboru jesteś przekierowywany od razu do właściwego działu. W wielu firmach – jak pewnie zauważyłeś – i tak później jesteś ręcznie przełączany, bo całe to menu niczego nie daje, natomiast infolinia Media Expert jest pod tym względem zorganizowana niemal wzorcowo.

Jeśli dzwonisz w sprawie swojego zamówienia, przygotuj sobie jego numer. W ten sposób najszybciej uda się je odnaleźć w systemie, choć teoretycznie będzie to możliwe również po adresie e-mail lub innych danych.

Infolinia Media Expert działa w takim formacie od lat. Jest w pełni zintegrowana z systemem zamówień elektronicznych, więc większość spraw można załatwić od ręki i od razu mieć pewność, że dane zostaną zaktualizowane w całym systemie.

Teoretycznie można też kontaktować się z Media Expert mailowoesklep@mediaexpert.pl, lub przez formularze, ale w praktyce infolinia działa na tyle sprawnie, że zwykle szkoda sobie głowy zawracać innymi formami kontaktu. Co ważne – jeśli zdecydujesz się na kilkukrotny kontakt różnymi kanałami, sprawy najpewniej zostaną połączone, więc pracownik infolinii będzie miał też dostęp do historii zamówienia, żeby móc reagować w sposób właściwy i bez odsyłania Cię w nieskończoność.

Datos empresa

Comments
gdie jest moja drukarka HP-107a Andrzej
Dzień dobry. W dniu 20.02.2023 r. założono mi w sklepie Media Expert w Jeleniej Górze folię 3MK GSM Hammer ALL-SAFE na nowy telefon Samsung Galaxy A33, niestety jak się okazało po 2 dniach z wadą (rysa wyglądająca na uszkodzenie mechaniczne).
witam wszystkich zgromadzonych na letnich grillach mam pytanie do was ile mozna kupic wrecz doskonalych jak szwajcarskie zegarki przenosnych odtwarzaczy dvd,za jeden sredniej klasy w media expercie poszukajcie to sami sobie dacie odoowiedz slodkiego spokojnego wakacyjnego wieczorka wam zycze