1. Home
  2. » 
  3. Telekomunikacja
  4. » 
  5. Inea

Inea
Kontakt

Inea: Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta

Average: 2.8 (10 votes)

Specjalizacja infolinii Inea pozwala dość sprawnie załatwić wszystkie sprawy. Dobrym pomysłem wydaje się rozdzielenie infolinii obsługowej i sprzedażowej, dzięki czemu możesz szybciej zapytać o swoje rachunki czy usługi, bez konieczności słuchania za każdym razem najnowszej oferty, jeśli jesteś zadowolony z obecnej.

To ważne, ponieważ Inea cały czas rozbudowuje swoją sieć szybkiego internetu oraz dopracowuje propozycje telefonii komórkowej. Oczywiście w ofercie jest też telewizja – również w pakiecie z internetem światłowodowym.

Kontakt

Podstawową konfigurację można przeprowadzić samodzielnie na stronie internetowej, ale żeby dopracować szczegóły, warto skontaktować się z konsultantem, a telefon jest wygodniejszy od mejla i czatu online, ponieważ pozwala od razu zweryfikować tożsamość.

Konsultacji przedstawią też ofertę dodatkową:

  • telewizji internetowej.
  • pakietów filmowych.
  • telefonii stacjonarnej.

Firma zapewnia wysoką jakość usług, a jej usługi działają dość sprawnie i bez większych awarii, ale na wszelki wypadek warto sobie zapisać numer telefonu w widocznym miejscu. Usługi z portfolio Inea można oczywiście dowolnie łączyć, budując pakiety o lepszej wartości, które w pełni odpowiadają na konkretne potrzeby.

 

Inea Infolinie & Telefony

Jeżeli chcesz szybko skontaktować się z firmą Inea w jakiejkolwiek sprawie, to najwygodniejszym i najsprawniejszym rozwiązaniem będzie kontakt telefoniczny. Podstawowy numer telefonu, który warto sobie zapisać w widocznym miejscu, to 61 222 22 22.

To infolinia zwana obsługową, pod którą Inea świadczy usługi polegające na przyjmowaniu bieżących zgłoszeń. Konsultacji tej infolinii mogą też udzielić informacji na temat płatności, aktywnych pakietów, daty obowiązywania umowy i w podobnych sprawach.

 

Infolinia sprzedażowa

Jeżeli chcesz dołączyć do grona klientów Inea albo zależy Ci na sprawnym przedłużeniu umowy, dokupieniu pakietów lub rozszerzeniu już posiadanych, to powinieneś zadzwonić pod 730 20 20 20. Jest to dedykowany numer telefonu Inea dla klientów chcących skontaktować się z działem sprzedażowym.

Ludzie, którzy obsługują tę infolinię, zawsze mają dostęp do najbardziej aktualnej oferty promocyjnej i wspólnie z Tobą mogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Generalnie jest to infolinia Inea dla osób, które albo już korzystają z usług marki Inea, albo mają techniczną możliwość skorzystania z nich, czyli światłowód w pobliżu.

 

Inea pomoc techniczna

Jeżeli natomiast konieczne byłoby wykonanie większej inwestycji w rozbudowę światłowodu, wówczas warto zadzwonić pod 61 223 09 99.

Jeśli nie jesteś pewien jakichś detali technicznych lub chcesz zgłosić usterkę, ten numer do firmy Inea będzie cały czas właściwym dla Ciebie.

Konsultanci tej infolinii mają pełne dane na temat planowanych prac inwestycyjnych i mogą nanieść Twoje zgłoszenie na mapę, więc nie tylko mogą odpowiedzieć, czy w najbliższej przyszłości będzie można do Inea dołączyć, ale też zbiorą takie informacje, co pozwoli firmie w przyszłości zbudować światłowód tam, gdzie jest największe na niego zapotrzebowanie.

Datos empresa

Comments
Bardzo proszę o kontakt do mnie ponieważ nie mogę się dodzwonić
Mój dom został pominięty w podłączeniu światłowodu . Jak rozwiązać ten problem proszę o kontakt telefoniczny 791 787
Mam awarie od wczoraj, zero tv i internetu
Nie działa internet
Mam telewizję internetowa hiwey, przerywa po wylonczeniu dekoderami wylonczeniu pali się lampka na czerwono lds
Nie działa dekoder.
Od soboty nie działa mi telewizja nie ma obrazu proszę kontakt
Witam. Nie działa internet i telewizja. Proszę o kontakt.
Brak odbioru sygnału od nadajnika, dwie lampki kontrolne tylko palą się od wczoraj.
Nie działają prawie wszystkie strony lub bardzo wolno. Ale wy macie oczywiście w niedzielę wolne. 11 grudnia 2022 r godz. 11.30
Mój dom został pominięty w podłączeniu światłowodu . Jak rozwiązać ten problem proszę o kontakt telefoniczny
Dzien dobry zwracam sie do firmy inea z pytaniem kiedy i czy nie wystompiła jakas awaria na waszym nadajmiku bo swieci sie lapka czerwona w dekoderze i czerwona w tv a jak włanczam tv to pokazuje mi sie napis ze brak sygnału a wszystko jest podłonczone prawidłowo i jak sie te awarie bendom u was zdarzac to całkiem wam go zwruce i zrezygnuje z waszych usług co do tv.prosze o informacje ile bende czekac za naprawom awari waszego nadajnika tv.
Od miesiąca mam umowę i od początku nie działa mi telefon stacjonarny
dzień dobry , od soboty 14.03.2023 nie działa telewizja nie ma obrazu ani głosu proszę o kontakt
Coś chyba wcisnelam i nie działa telewizor , nie ma obrazu i głosu
nie mogę się dodzwonić
Traugutta 29 godz.23.25 zerwany net brak tv
Nie dziala HD Mial skontaktowac się monter ale w esm napisal ,ze usterka usunieta ,jak usunol skoro nie dzialaodłączenie wszystkich urządzeń nie działa Dzisiaj czekałam 30 min na operatora tym razem czekam na tel
mam problem z internetem
W domu brak internetu wifi sygnalu tv telefon stacjonany nie dziala numer na ktory dzwonilem dwa razy z reklamacja nie dziala skutecznie
Nie działa internet .myślę że usługa będzie odliczona od rachunku