1. Home
 2. » 
 3. Usługi finansowe
 4. » 
 5. ING

ING
Kontakt

Numer Kontaktowy do ING BANK

Average: 3.4 (39 votes)

ING Bank Śląski to firma z ponad dwudziestoletnią tradycją i ponad 4 milionami klientów.

Obecni klienci ING, mając dostęp do internetu, w każdej sytuacji mogą łatwo odnaleźć najbliżej znajdującą się placówkę banku, bankomat, wpłatomat, wrzutnię lub oddziały dla korporacji. Na stronie ING znajduje się bowiem specjalna wyszukiwarka z mapą, na której znajdziemy szukany obiekt.

System ten pokazuje także wyszukiwanie zaawansowane - w zależności od opcji, które zaznaczymy – oddziały czynne w weekendy, placówki z obsługą w języku migowym i lokale z udogodnieniami dla niepełnosprawnych.

Kontakt ING Online

Ogromnym ułatwieniem dla osób, które chciałyby założyć konto, ale nie mają możliwości zrobienia tego w oddziale banku, jest zdalny system tworzenia kont, okno którego znajduje się w odpowiedniej zakładce na stronie internetowej banku. Złożenie wniosku online zajmuje jedynie 5 minut, a niezbędnym dokumentem jest tylko dowód osobisty.

 

ING Obsluga Klienta

Doskonały system obsługi klienta zapewnia różnorodne formy kontaktu z bankiem:

 • Z infolinią ING połączyć się możemy dzwoniąc na jeden z numerów: 801 222 222 lub (32) 357 00 69.
 • Na stronie internetowej banku jest też możliwość pozostawienia swojego numeru telefonu, a wówczas konsultant do nas oddzwoni.
 • Czat, który również dostępny jest na stronie internetowej, pozwoli nam w szybki i niekłopotliwy sposób uzyskać pomoc i informacje. Kontakt z ekspertem nawiązać możemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 24.00, a w soboty od godziny 8.00 do godziny 22.00.
 • Od doradcy dowiedzieć się możemy o tym, jak poruszać się po stronie internetowej banku, jak szukać konkretnych produktów i usług oraz jak złożyć wniosek, kupić produkt lub usługę.

W zależności od podejmowanego tematu, niezbędne okazać się może podanie swojego imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz numeru PESEL. Swoje zadowolenie/niezadowolenie dotyczące pracy konsultanta i działania czatu, można zgłosić wpisując swoje uwagi w odpowiednie okienko opinii, wyskakujące po zakończeniu konsultacji.

Czat z doradcą znajdziemy również na fanpage banku ING na Facebooku. Wystarczy kliknąć guzik z napisem „Wyślij wiadomość”.

Korespondencję pocztą tradycyjną możemy prowadzić z bankiem na adres ING Bank Śląski S.A. ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice.

ING Telefony

 

Obsługa kart

W przypadkach, gdy chcemy zastrzec kartę lub dokumenty, mamy do wyboru trzy rodzaje kontaktu z bankiem:

 • Pierwszym z nich jest ING infolinia, która czynna jest 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, pod numerem telefonu: 32 357 00 12.
 • Drugą metodą zastrzegania jest zalogowanie się do systemu bankowości internetowej w odpowiednim miejscu na stronie banku i zgłoszenie sprawy.
 • Trzecią metodą jest osobista wizyta w oddziale ING Bank Śląski.

Dodatkowe wsparcie informacyjne i pomocowe, przyszli i obecni klienci znajdą także na stronie specjalnie stworzonej społeczności, gdzie użytkownicy usług ING i konsultanci dyskutują na różne tematy. Strona ta zawiera dwa działy – forum i bloga. Na forum zapytamy i podyskutujemy, a na blogu przeczytamy o ważnych i aktualnych kwestiach dotyczących nie tylko banku i kont, ale także spraw podatkowych i inwestycyjnych.

Datos empresa

Comments
Proszę o kontakt, chodzi o nieautoryzowane logowanie na moje kontakt z Hamburga.
Dzień dobry, Proszę o wycofanie przelewu. To pomyłka.
Proszę o kontakt telefoniczny. Nie mogę się do Państwa dodzwonić a jestem zainteresowany Państwa ofertami
Proszę o kontakt. Bardzo pilne
Proszę o kontakt w sprawie spłaty kredytu
Proszę o kontakt w sprawie kredytu firmowego.
prosze o kontaknt w sprawie zg. karty
Dzień dobry z tej strony Magdalena kupisinska proszę o kontakt w sprawie pożyczki bardzo pilne
Dobry wieczór proszę o kontakt w sprawie konta
Dlaczego dla klientów banku nie udostępnili Państwo aliasów poczty elektronicznej? (kontakt, reklamacje, itd) Dlaczego w Państwa systemie Moje ING nie można udzielać odpowiedzi do Państwa korespondencji?
Jestem nie zadowolona dzwonię a tu sekretarka jak się połączyć chcialabym sie dowiedzieć ile jeszcze rat do spłacenia
Dokonałem jednorazowej wypłaty z bankomatu "obcego". Mimo to została pobraną prowizja. Dlaczego?
Zamówiłem kartę do konta firmowego idzie juz miesiąc i niemam nadal nikt nie odbiera telefonów coto za firms
Dlaczego nie dziala bankomat w Leszno ul.Rynek...juz tydzień nie ma dostępu do bankomatu.
BARDZO PROSZĘ O PILNY KONTAKT W SPRAWIE.