1. Home
 2. » 
 3. Energia
 4. » 
 5. Enea

Enea
Kontakt

Enea: Kontakt z Działem Obsługi Klienta

Average: 2.1 (59 votes)

Enea jest jedną z wiodących polskich firm, działających w branży energetycznejjej działalność opiera się na wytwarzaniu, dystrybucji i sprzedaży ciepła oraz świadczeniu usług oświetleniowych tak klientom indywidualnym, jak i firmom.

ddd

 

Enea: Kontakt telefoniczny

Z doradcą Enei skontaktować się możemy za pomocą jednego z numerów infolinii: 611 111 111 lub 61 850 40 00 (numery obowiązują tak dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw), które są czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od godz. 7.00 do godz. 19.00.

 • Wszelkie awarie i usterki związane z prądem, należy zgłaszać na numer telefonu pogotowia energetycznego: 991.
 • W sprawach związanych z lokalnym wyłączeniem prądu, będąc poza obszarem OSD, należy dzwonić na numer: (61) 846 32 99.

 

Enea Polska Kontakt przez Internet

Na stronie internetowej Enei, w zakładce „ENERGIA + dla domu”, znajdziemy również szereg innych sposobów na kontakt z firmą i uzyskanie wszelkich potrzebnych nam informacji.

 • Stali klienci mają możliwość założenia indywidualnego konta na stronie internetowej Enei, czyli tzw. eBoku (Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta), za pośrednictwem którego mogą zarządzać swoimi usługami i płatnościami przez internet.
 • W zakładce „ENERGIA + dla domu”, znajdziemy również specjalny przycisk inicjujący czat z konsultantem Enei oraz formularz kontaktowy, za pomocą którego nawiążemy kontakt z firmą. Wymaga on, oprócz napisania wiadomości do konsultanta, wybrania tematu rozmowy z rozwijanej listy, wpisania swojego imienia i nazwiska, pełnego adresu zamieszkania, adresu e-mailowego oraz numeru telefonu.
 • Mamy tu również możliwość dodania załącznika, a na koniec musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych. W tym samym miejscu na stronie internetowej, znajduje się przycisk przekierowujący do eBok.

 

Pytania i odpowiedzi

Enea posiada również własne biura stacjonarne, jednak by mieć możliwość odwiedzenia któregokolwiek z nich, należy na stronie internetowej Enei (zakładka „ENERGIA + dla domu”) wypełnić specjalny formularz lub zadzwonić na infolinię, by wcześniej umówić się na wizytę.

Na stronie internetowej Enei, zarówno w zakładce „Dla domu”, jak i w zakładce „Dla firmy”, wybierając w menu „Obsługa klienta i kontakt”, znajdziemy zasobny dział FAQ („Pytania i odpowiedzi”), gdzie szybko zapoznamy się z odpowiedziami na najważniejsze i najbardziej powszechne pytania:

 • te dotyczące praw odbiorcy.
 • obowiązków i praw dystrybutora energii.
 • jak również szeroko obejmujące tematykę kosztów związanych z użytkowaniem sieci.

 

Kontakt mailowy z Enea

Poprzez pocztę elektroniczną z Eneą skontaktujemy się, pisząc na adres: kontakt@operator.enea.pl, natomiast listowną korespondencję należy kierować na adres: Enea Operator Sp, ul. Strzeszyńska 58, 60-479 Poznań.

Datos empresa

Comments
Witam serdecznie.Proszę o informację kiedy założycie Państwo licznik dwukierunkowy dla mojej instalacji fotowoltaicznej. Instalację ukończono 27 września 2021 roku przez firmę OZAWO Zielona Góra.Oni też zgłosili tez zakończenie prac.Bardzo proszę o potraktowanie sprawy jako pilną gdyż w najbliższej przyszłości czeka mnie wyjazd zagraniczny.Chcialbym spraw zamknąc do końca pazdziernika. Pozdrawiam serdecznie.
Meilem przekazałem wszystkie dane o jakie Państwo prosiliście. Oczekuję na konkretny termin zmiany licznika na dwukierunkowy do instalacji fotowoltaicznej. Na poprzedni post z 20 pażdziernika nie otrzymałem odpowiedzi,trochę nie halo.
Dzień Dobry. Uprzejmie informujemy że Pana zgłoszenie zostało odrzucone. Firma instalacyjna nie posiada wymaganych prawem uprawnień elektrycznych. Zespół Enea Rejon Zielona Gora
Zużycie od sierpnia do października 03 2022. 9758kwh
kontakt z operatorem jest poniżej jakiejkolwiek krytyki można śmiało powiedz ze jest nieosagalny moje pytanie brzmi dlaczego wzrosła cena na energie w licznikach przedpłatowych