1. Home
  2. » 
  3. Ubezpieczeniowe
  4. » 
  5. AXA Direct

AXA Direct
Kontakt

AXA Polska Infolinia

Average: 2.6 (5 votes)

Axa Direct jest firmą ubezpieczeniową, która posiada szeroki wachlarz usług dostosowany dla klientów o różnych potrzebach. Usługi te podzielono na duże osobne działy, dzięki czemu klienci firmy mogą z łatwością odnaleźć interesujące ich informacje.

Na każdej tematycznej stronie Axa znajdziemy możliwość kontaktu z agentem firmy lub konsultantem. Firma zbudowała szerokie zaplecze informacyjne dla obecnych i przyszłych klientów.

Mają oni do dyspozycji stronę na Facebooku, gdzie poprzez przycisk „Wyślij wiadomość” można skontaktować się z konsultantem na czacie, jak również specjalnie stworzonego i rozbudowywanego bloga, zawierającego bazę artykułów dotyczących bezpieczeństwa na co dzień, finansów w praktyce i inwestycji. Oprócz tego, Axa znajdziemy także na Twitterze, Instagramie, a nawet na YouTube.

AXA ubezpieczenia infolinia

Axa kontakt telefoniczny

Bez względu na typ ubezpieczenia, jakim jesteśmy zainteresowani, z Axa możemy skontaktować się telefonicznie, dzwoniąc na jeden z numerów infolinii: 801 200 200 (całe połączenie kosztuje tyle, co jeden impuls, niezależnie od długości rozmowy) lub 22 555 00 00 (koszt połączenia jest zgodny z taryfą operatora osoby dzwoniącej), konsultant jest dostępny w dni powszednie, w godzinach od 8.00 do 18.00.

Kontakt mailowy nawiążemy pisząc na adres: ubezpieczenia@axa.pl, a kontakt poprzez pocztę tradycyjną: AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne, ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa.

Na stronie ubezpieczeń nieruchomości zamieszczony jest specjalny kalkulator w postaci formularza, dzięki któremu możemy samodzielnie obliczyć wysokość składki ubezpieczenia dla naszego mieszkania lub domu. Poniżej znajduje się obszerny dział z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania oraz dział z poradami dla przyszłych klientów.

Telefonicznie skontaktujemy się z ekspertem pod numerem telefonu: 22 599 95 22, gdzie uzyskamy kompleksową pomoc w obliczeniu składki, wyborze i zakupie ubezpieczenia.

Pomoc i doradztwo dla ubezpieczeń na zdrowie i życie znajdziemy na stronie tematycznej dotyczącej tego ubezpieczenia, wypełniając formularz kontaktowy (trzeba wpisać swoje imię i nazwisko, nr telefonu oraz adres e-mail). Z infolinią połączymy się pod numerem: 22 555 05 03, jest ona czynna jest od poniedziałku do czwartku, w godzinach od 8.00 do 18.00, a w piątki od 8.00 do 17.00.

 

Axa Assistance pomoc telefoniczną

Axa Assistance to specjalny pakiet ubezpieczeń w podróży. Na odpowiedniej dla tego ubezpieczenia stronie znajduje się formularz, za pomocą którego możemy obliczyć koszt takiego ubezpieczenia według indywidualnych kryteriów. Znajdziemy tu także krótki formularz kontaktowy, w którym wystarczy wpisać swoje imię, adres e-mail i wiadomość.

Infolinia czynna jest od poniedziałku do czwartku, w godzinach od 8.00 do 18.00, w piątki od 8.00 do 17.00, pod numerem: 22 555 05 03. Jeśli chcemy, by to konsultant się z nami skontaktował, powinniśmy wpisać swój numer telefonu w specjalne okienko na stronie, a odpowiedź otrzymamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00.

 

Axa Direct numer telefonu

Ubezpieczenia na samochód znajdziemy pod hasłem Axa Direct. Z doradcą możemy skontaktować się bezpośrednio poprzez czat na stronie lub telefonicznie, pod numerem: 19522.

Datos empresa

Comments
prosze o wysłanie potwierdzenia zapłaty która była opłacona, w sprawie oc i ac skody fabi 1,2 tdi kos 80355 na adres email dawid0201@interia.eu adres zam. Zaręba Dawid 32-626 Zasole ul. Kostka Jagiełły 3