1. Home
  2. » 
  3. Online
  4. » 
  5. Avon Polska

Avon Polska
Kontakt

Avon kontakt telefoniczny dla konsultantek

Average: 3.8 (10 votes)

Firma Avon powstała w Nowym Jorku w 1886 r., pod nazwą California Perfume Company. W Polsce, pod nazwą Avon Cosmetics Polska, pojawił się w 1992. Już 5 lat później powstała fabryka kosmetyków, a równolegle również i centrum dystrybucji.

Dziś Avon jest jednym ze światowych liderów rynku kosmetycznego, produkuje kosmetyki zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Oznacza to, że kosmetyków Avon nie znajdziemy np. w sklepach w Polsce – ich sprzedażą zajmują się konsultantki.

Produkty Avon sprzedawane są w ponad 135 krajach na całym świecie, z czego największą popularność firma odnotowuje w Chinach i Rosji.

Kontakt

 

Avon Infolinia

Bez względu na to, czy jesteś klientem/klientką firmy Avon, dopiero zastanawiasz się nad wypróbowaniem tych kosmetyków, czy też jesteś już konsultantem/konsultantką firmy Avon, pomoc i informacje uzyskasz od doradców pod numerem infolinii 801 353 303. Numer ten czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 20.00.

Konsultanci Avon dostępni są również w Dziale Obsługi Klienta, pod numerem telefonu: 228 782 800.

W przypadku, gdy potrzebujesz wysłać dokumenty lub inną ważną dokumentację, napisz na adres siedziby Avon: Avon Cosmetics Polska Sp, ul. Słowicza 32 WARSZAWA, 02-170, Polska.

 

Avon formularzy kontaktowych online

Wszelkie informacje i odpowiedzi na pytania uzyskamy wypełniając formularz kontaktowy na stronie Avonu (znajduje się on w zakładce Kontakt). Należy wpisać w nim swoje imię, adres e-mail oraz treść wiadomości, wybierając jednocześnie jej temat z rozwijanej listy.

Gotowe odpowiedzi na najważniejsze pytania znajdziemy również w zakładce Kontakt, pod ww. formularzem. Znajduje się tam spory dział FAQ, w którym zawarte sa informacje zarówno dla początkujących klientów Avon, jak i dla obecnych konsultantów/konsultantek.

 

Centrum pomocy Avon

Avon posiada również swoją stronę na Facebooku. Obserwując ją, jesteśmy na bierząco z nowościami kosmetycznymi i promocjami oferowanymi przez firmę.

Dodatkowo, klikając przycisk Wyślij wiadomość, możemy porozumieć się z konsultantem Avon na czacie. Oficjalny profil Avon na Facebooku prowadzony jest w języku angielskim, w związku z tym konwersację na czacie również możemy prowadzić tylko w tym języku.

Należy pamiętać, że tą drogą nie nawiążemy kontaktu z polską filią Avon, ani z jej konsultantami.

Datos empresa

Comments
Nie mozna sie zalogowac na avon
WItam serdecznie. Jak mogę odzyskać numer personalny i hasło do swojego konta avon. Joanna Kwiędacz
Dzień dobry Byłam wasza konsultantka ale od jakiegoś czasu nie robiłam zakupów i chciałabym odzyskać swój nr login czyli dostęp do waszej platformy. Czy byłaby taka możliwość?
Mam zablokowane konto . Gdzie mam przesłać nowy paszport
Dostałam sms o przesyłce z Avon a nic nie zamawiałam na kwotę 183.34 za pobraniem i że jest w Wejherowie do odbioru.