1. Home
 2. » 
 3. Ubezpieczeniowe
 4. » 
 5. Aviva

Aviva
Kontakt

Numer kontaktowy do Aviva

Average: 3 (5 votes)

Aviva jest firmą ubezpieczeniowo-finansową, pochodzącą z Wielkiej Brytanii, o zasięgu międzynarodowym, w Polsce Aviva jest obecna od 1992 roku, jednak do 2009 roku działała pod nazwą Commercial Union.

Jej flagowym produktem są ubezpieczenia na życie (w tym ubezpieczenia grupowe), rozwinięte na ubezpieczenia zdrowotne i od wypadków.

Infolinia

W swojej ofercie firma ma również ubezpieczenia majątkowe dla klientów indywidualnych i firm,:

 • ubezpieczenia samochodów.
 • domów i mieszkań.
 • turystyczne.
 • komunikacyjne.
 • emerytalne oraz produkty inwestycyjne.

 

Numer Infolinii

Z ekspertami Aviva skontaktujemy się poprzez infolinię, która dostępna jest od poniedziałku do piątku, od godziny 8.00 do godziny 19.00, pod numerem telefonu 22 557 44 44. Pomoc assistance natomiast, uzyskamy przez siedem dni w tygodniu, przez całą dobę.

 

Adres korespondencyjny

Pisemnie skontaktujemy się z biurem Aviva na trzy różne sposoby:

 • wysyłając e-maila na adres bok@aviva.pl.
 • wypełniając formularz.
 • lub pisząc w oknie czatu na stronie Aviva na Facebooku (trzeba kliknąć przycisk „Wyślij wiadomość”).

W przypadku konieczności przesłania dokumentów pocztą tradycyjną, należy wysłać je na adres Biura Obsługi Klienta: Ul. Inflancka 4b, 00-189, Warszawa.

 

Aviva formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy znajdziemy na stronie internetowej Aviva, w zakładce Kontakt.

Aby móc go wysłać, należy zaznaczyć, który obszar produktowo-usługowy nas interesuje – ubezpieczenia, inwestycje, emerytura, wpisać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, treść wiadomości oraz opcjonalnie – numer swojej polisy ubezpieczeniowej.

Obecnym klientom Aviva oferuje serwis MojaAviva, dzięki któremu mają oni możliwość załatwienia niemal wszystkich swoich spraw przez internet – do tego niezbędne jest założenie osobistego konta na stronie Aviva.

 

Aviva: reklamację

W przypadku, gdy chcemy złożyć reklamację, należy wysłać ją pocztą elektroniczną na adres: reklamacje@aviva.pl lub wypełnić specjalny formularz reklamacyjny, znajdujący się na stronie internetowej Aviva, w zakładce Kontakt i pomoc.

Aby wysłać formularz, niezbędne jest wybranie tematu z rozwijanej listy, wpisanie numeru polisy oraz opisanie wszystkich szczegółów reklamacji, następnie wpisanie swojego imienia i nazwiska, numeru PESEL, numeru telefonu oraz adresu e-mail. Na samym dole mamy również możliwość załączenia pliku tekstowego lub zdjęcia.

 

Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedzi na bardzo wiele pytań znajdziemy bardzo szybko w dziale FAQ, na stronie internetowej Aviva.

Menu tego działu zostało podzielone tematycznie:

 • Ubezpieczenie życia i zdrowia.
 • Ubezpieczenie domu i mieszkania.
 • Ubezpieczenie samochodu.
 • Ubezpieczenie turystyczne.
 • Emerytura, Inwestycje.

W każdym z tych działów znajdziemy wiele pytań i wyczerpujących odpowiedzi na te najbardziej podstawowe, ale i nieoczywiste pytania.

Część najbardziej powszechnych spraw możemy załatwić przez internet, na przykład Zgłoszenie zdarzenia, Płatności, Odnowienia umów, czy też szczegóły wykupionej polisy. Odpowiednią stronę znajdziemy w zakładce Kontakt i pomoc.

Po przejściu kilku stron formularza i zaznaczeniu niezbędnych opcji, zostajemy przekierowani na stronę logowania do indywidualnego konta każdego klienta Avivy.

Datos empresa

Comments
Brak możliwości zgłoszenia szkody- nie odbierają telefonów, a jak odbiorą twierdzą, ze nie ten dział