1. Home
 2. » 
 3. Ubezpieczeniowe
 4. » 
 5. Allianz Polska

Allianz Polska
Kontakt

Allianz - Jaki jest kontakt do Działu Obsługi Klienta?

Average: 3.3 (6 votes)

Allianz to niemiecka firma ubezpieczeniowa, posiadająca swoje przedstawicielstwa w 70 krajach świata, a w Polsce działająca od 1997 roku. Przez cztery lata, od 2008 do 2012 roku, funkcjonował też Allianz Bank Polska, w 2012 roku połączył się on z Getin Noble Bankiem, i pod tą nazwą istnieje do dziś.

Allianz numer telefonu

Obecnie w ramach Allianz Polska, korzystać możemy z usług towarzystwa funduszy inwestycyjnych (TFI, IKE i IKZE), towarzystwa ubezpieczeń majątkowych (samochód – OC, AC, NNW, Assistance; dom, mieszkanie, ubezpieczenia dla firm i rolników), zdrowotnych (podróże, opieka medyczna w kraju i za granicą, wypadki), na życie oraz z funduszu emerytalnego (Emerytura z Allianz, OFE i DFE).

 

Allianz - Kontakt z Centrum Obsługi Klienta

Mając w swojej ofercie tak dużą ilość produktów ubezpieczeniowych, Allianz Polska zadbała o to, by klienci mieli wiele różnych i bezpośrednich możliwości kontaktu z firmą. Infolinia, pod którą uzyskamy pomoc i doradztwo w każdej sprawie, dostępna jest pod numerem 224 224 224.

Po połączeniu obowiązuje samodzielne przekierowywanie do odpowiednich działów pomocy:

 • Konsultant w języku angielskim zgłosi się, jeśli wybierzemy na klawiaturze 0.
 • Pomoc w podróży i w zakresie usługi assistance uzyskamy wybierając 1.
 • Szkody i wszelkie roszczenia omówimy wybierając numer 2.
 • Sprawy związane z ubezpieczeniami załatwimy wybierając numer 3.
 • Wizyty lekarskie zamówić możemy wybierając numer 4.
 • Umówić się na spotkanie z agentem i kupić ubezpieczenie możemy wybierając 5.
 • Pod numerem 6 otrzymamy pomoc dotyczącą OFE i DFE.
 • Natomiast pod numerem 7 uzyskamy wsparcie dotyczące funduszy inwestycyjnych Allianz.

Po specjalnym numerem telefonu: 223 853 853, otrzymamy wszelką pomoc dotyczącą zakupu ubezpieczenia samochodu (infolinia ta czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 18.00).

Allianz global assistance polska kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Błyskawiczny kontakt z konsultantem nawiążemy także poprzez stronę Allianz na Facebooku. Wystarczy kliknąć przycisk Wyślij wiadomość, by po krótkiej chwili móc omówić ze specjalistą ważną dla nas kwestię.

Na oficjalnej stronie internetowej Allianz natomiast, w zakładce Kontakt, mamy możliwość pisemnego załatwienia niemal wszystkich spraw, które wymagają szybkiego kontaktu z firmą. Za pomocą szczegółowego, ale prostego formularza, uzyskamy pomoc dotyczącą ubezpieczenia samochodu, mieszkania, podróży, zdrowia i życia, funduszy inwestycyjnych, emerytury i wszelkich innych kwestii, jak również zgłosimy szkodę online, umówimy wizytę lekarską, kupimy OC i AC, znajdziemy najbliższego agenta i umówimy się z nim na spotkanie.

Allianz stworzył też oddzielną stronę internetową, Allianz Online, która poświęcona jest wyłącznie ubezpieczeniom samochodu. Znajdziemy na niej mnóstwo tematycznych formularzy kontaktowych, obszerny dział z poradami ubezpieczeniowymi oraz wskazówki dotyczące kupna i sprzedaży samochodu, postępowania w razie wypadku i kradzieży, jak również zarządzania umowami. Za pomocą specjalnego przycisku, w przeciągu minuty obliczymy wysokość składki ubezpieczenia, które nas interesuje.

W przypadkach konieczności kontaktu z Allianz poprzez pocztę tradycyjną, należy pisać na adres: ul Rodziny Hiszpańskich 1, 02-685 Warszawa.

Datos empresa

Comments
Witam . Chciałabym do ubezpieczyć auto Dziękuję
Witam nie iem jak przeslac dokumenty za pobyt w szpitalu