1. Home
  2. » 
  3. Online
  4. » 
  5. Oponeo

Oponeo
Kontakt

Oponeo Pl Obsługa klienta

Average: 3.3 (27 votes)

Oponeo jest polskim internetowym sklepem sprzedajacym opony (letnie, zimowe i całoroczne do samochodów osobowych, ciężarowych oraz motocykli) i felgi (zarówno aluminiowe, jak i stalowe) oraz inne produkty motoryzacyjne. Powstał w 2003 r. w wyniku przekształcenia sklepu Opony.com.pl, który został założony cztery lata wcześniej.

Serwis daje również możliwość zamówienia opon wraz z montażem, wybrania samodzielnie serwisu montażowego, do którego mają przyjechać zamówione opony, a nawet zarezerwowania terminu montażu nowych opon po złożeniu zamówienia. Montaż jest możliwy nawet już następnego dnia, a wszystkie wysyłki opon są darmowe.

Numer kontaktowy

Oponeo: Centrum Obsługi Klienta i Infolinia

W przypadku jakichkolwiek pytań, problemów i konieczności załatwienia spraw związanych z zamówieniem:

  • z ekspertem Oponeo połączymy się, dzwoniąc na numer infolinii: +48 52 341 88 00 w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki od godziny 8.00 do godziny 20.00, w soboty od godziny 8.00 do godziny 16.00, a w niedziele od godziny 10.00 do godziny 18.00.
  • Pisemnie skontaktujemy się z Oponeo, wysyłając wiadomość na adres mailowy: info@oponeo.pl lub na adres stacjonarny siedziby firmy: ul. Podleśna 17, 85-145 Bydgoszcz.

 

Opodeo Polska Centrum pomocy

Odwiedzając stronę internetową sklepu Oponeo, możemy kliknąć w zakładkę Centrum pomocy, w której znajdziemy dodatkowe opcje kontaktu z ekspertem: czat i formularz kontaktowy, możemy w nim zamówić kontakt telefoniczny, spytać o dostępność interesującego nas produktu, złożyć reklamację lub skargę, zapytać o faktury, rozliczenia, a nawet sprawy techniczne, dowiedzieć się, jaki jest status zamówienia i dokonać zmian danych w istniejącym zamówieniu.

W Centrum pomocy znajdziemy także szereg przydatnych zakładek z wieloma przydatnymi informacjami – mały, ale zasobny dział FAQ. Dowiemy się w nim wszystkiego o złożonym zamówieniu, uzyskamy wszelkie niezbędne informacje dotyczące opon, możemy ubiegać się o reklamację i zwrot pieniędzy, zaznajomimy się z wszelkimi aspektami dotyczącymi dostaw, otrzymamy odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące felg oraz ubezpieczenia i wymiany zarówno opon, jak i felg.

Centrum pomocy zawiera jeszcze jeden bardzo ważny dział, a mianowicie Narzędzia kierowcy. Znajdziemy tu pomoc i doradztwo w zakresie doboru odpowiednich do naszego auta opon i felg, na specjalnym kalkulatorze obliczymy, ile kosztowałyby nas zamienniki opon, dowiemy się, jakie jest optymalne ciśnienie dla kół w naszym samochodzie, jak również otrzymamy pomoc w doborze opon do felg i felg do opon.

W przypadku, gdybyśmy nie byli zadowoleni z zamówienia, dostawy lub serwisu, na samym dole strony internetowej Oponeo znajdziemy link do działu reklamacji i zwrotów. Dzięki niemu dowiemy się, co podlega reklamacji, gdzie szukać pomocy i jak taką reklamację poprawnie złożyć.

Datos empresa

Comments
Mam problem z doładowaniem otóż 20-go października doładowałam mój telefon za 20 funtów i to doładowanie przepadło i nie mogę dzwonić ani pisać smsowprosze o pomoc