1. Home
  2. » 
  3. Online
  4. » 
  5. Panek

Panek
Kontakt

Panek - jak się skontaktować?

Average: 2.3 (11 votes)

Panek jest siecią wypożyczalni samochodów, która została założona w 2000 roku. Obecnie mowa o 60 punktach wynajmu w całej Polsce i flocie składającej się z 2000 pojazdów (przekłada się to na roczną obsługę ponad 40 000 klientów).

Kontakt z Centrum Obsługi Klienta

 

Co ciekawe, jedną z form komunikacji z wypożyczalnią samochodową Panek, jest specjalna aplikacja mobilna. Mowa tutaj o specjalnie zaprogramowanym systemie, potrafiącym dokonać za użytkownika rezerwacji samochodu według jego konkretnych wytycznych. Działa ona w oparciu o dwa najważniejsze na rynku systemy operacyjne w kontekście smartfonów, czyli Android i iOS. Jest to dla wielu osób ogromnym ułatwieniem, bo tradycyjny kontakt z infolinią może być okupiony godzinami oczekiwania - połączenia są obciążone przez setki innych zgłoszeń.

 

Telefony Panek

Jeśli chcesz się skontaktować z siecią wypożyczalni samochodów Panek, to możesz skorzystać ze specjalnej infolinii, która jest dostępna pod numerem telefonu: 665 800 000.

W razie połączenia się z obsługą klienta konsultant odpowie na wszelkie nurtujące pytania i udzieli niezbędnych odpowiedzi, a także poinstruuje, co w danej sytuacji należy zrobić.

Z Doradcą Obsługi Klienta Panek można się także skontaktować przez telefon w innym celu, a mianowicie, aby np. ustalić szczegóły współpracy biznesowej lub reklamowej, choć - trzeba tu zaznaczyć - domyślnie najlepiej skorzystać z odpowiedniego adresu e-mail.

 

Kontakt mailowy z Panek

Z siecią wypożyczalni samochodowej Panek można się też kontaktować w sposób bezpośredni przez poszczególne adresy e-mailowe:

  • Jeśli więc chcesz zarezerwować samochód na konkretny termin, napisz wiadomość na adres mailowy: bok@panek.eu.
  • Jeśli zaś potrzebujesz zarezerwować samochód zastępczy z OC sprawcy, to możesz to zrobić, pisząc na adres: wynajemoc@panek.eu.
  • Co ważne, dział Assistance jest dostępny pod mailem centrala@panek.eu, a dział techniczny związany z obsługą floty samochodów pod: flota@panek.edu.
  • Możesz też skontaktować się z działem reklamacji na: reklamacje@panek.eu oraz z działem marketingu na: marketing@panek.eu.
  • Firma oferuje także możliwość skontaktowania się z działem windykacji: windykacja@panek.eu oraz z działem likwidacji szkód na samochodach należących do Panek pod: szkody@panek.eu.
  • W razie kontaktu biznesowego należy pisać wiadomości na adres: handlowcy@panek.eu, a kontakt dla mediów to media@panek.eu.

 

Ponek Polska formularz kontaktowy

Jeszcze inną formą kontaktu z obsługą klienta sieci wypożyczalni samochodów Panek, jest formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej.

Należy wówczas wpisać swój numer telefonu lub adres e-mail oraz dokładnie opisać problem. Po weryfikacji i analizie zespół obsługi klienta wyśle na wskazane dane odpowiedź na pytanie lub rozwiązanie problemu.

 

Czat na żywo z Panek

To jednak nie wszystko, bo Panek pozwala też na kontakt z Doradcą Klienta poprzez czat na żywo na swojej stronie internetowej.

To bardzo przydatna funkcja, bo po podaniu swojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail możemy opisowo przedstawić swój problem lub pytanie w wiadomości tekstowej, co spowoduje natychmiastową pomoc ze strony Doradcy.

Datos empresa

Comments
Sama infolinia, jesli sie juz czlowiek oddzwoni to moze liczyc na przekierowanie i kolejna muzyczke.