1. Home
  2. » 
  3. Energia
  4. » 
  5. Tauron

Tauron
Kontakt

Jaki jest kontakt do Działu Obsługi Klienta?

Average: 3.2 (28 votes)

Przedsiębiorstwo Tauron Polska Energia założone zostało w 2006 roku, pod nazwą Energetyka Południe, swoją siedzibę ma w Katowicach. Tauron Polska Energia S.A. jest obecnie jedną z największych firm w Polsce i wiodącą spółką w całej grupie kapitałowej Tauron.

Działalność Tauronu obejmuje wszystkie obszary rynku energetyki – wydobywanie węgla kamiennego, wzbogacanie go i sprzedaż jako paliwa stałego, wytwarzanie i sprzedaż ciepła i energii elektrycznej, pozyskiwanie i sprzedaż paliwa gazowego, sprzedaż urządzeń grzewczych.

Tauron obsługa klienta katowice

Dział obsługi klienta Tauron, oferuje wiele różnorodnych form kontaktu z doradcą firmy. Do dyspozycji mamy kilka numerów infolinii, adekwatne do spraw, jakie chcemy załatwić.

 

Infolinia Tauron

Do tych związanych z prądem przypisane są dwa numery telefonu:

  • 991, który przeznaczony jest dla osób dzwoniących z obszaru objętego działalnością Tauron Dystrybucja S.A., a który jest całkowicie bezpłatny i czynny całą dobę (zgłaszanie awarii, uszkodzeń sieci elektrycznej i urządzeń energetycznych, uzyskanie informacji o planowanym i awaryjnym wyłączeniu prądu).
  • 32 303 0 991, który również czynny jest przez całą dobę, ale płatny według taryfy operatora obsługującego połączenie (zgłaszanie awarii i braku prądu oraz uzyskanie informacji o przerwie w dostawie prądu).
  • W przypadku awarii instalacji gazowej, dzwonić należy na numer 992, jest on bezpłatny i czynny całodobowo.
  • Jeśli chcemy uzyskać potrzebne informacje na jakikolwiek inny temat, powinniśmy dzwonić na numer infolinii obsługowej: 32 606 0 606. Informacje o usługach i produktach Tauron, uzyskamy pod numerem: 555 444 555. Obie infolinie czynne są od poniedziałku do piątku, od godziny 7.00 do 20.00, a opłaty za połączenia są tożsame z taryfą operatora.

 

Centrum pomocy Tauron

Oprócz numerów infolinii, z konsultantem nawiązać kontakt możemy poprzez okno czatu online, które znajduje się z prawym dolnym rogu na stronie Tauron, jak również pisząc na fanpage Tauronu na Facebooku – trzeba kliknąć przycisk Wyślij wiadomość.

Korespondencję przesyłaną pocztą tradycyjną, należy adresować: Tauron Obsługa Klienta, ul. Lwowska 23, 40-389 Katowice.

Tauron Obsługa Klienta formularz kontaktowy: https://www.tauron.pl/dla-domu/kontakt/formularz.

Strona internetowa Tauron daje nam dodatkowe możliwości kontaktu z firmą. Dział „Obsługa i pomoc”, zawiera między innymi zestaw tematycznych formularzy, dotyczących np. przyłączenia prądu, zawarcia nowej lub zmiany istniejącej umowy, czy płatności za energię.

Znajdziemy tam również różnego rodzaju przydatne dokumenty, regulaminy i taryfy opłat, informacje o awariach i przerwach w dostawie prądu, a także dział z najczęściej zadawanymi pytaniami. Stali klienci mogą założyć sobie na stronie internetowej konto Mój Tauron, dzięki któremu mają możliwość zarządzania swoimi umowami, płatnościami i danymi w prosty i szybki sposób.

Opcja ta dostępna jest również na telefonie – w tym wypadku trzeba zainstalować aplikację, która znajduje się na stronie internetowej Tauron.

Datos empresa

Comments
Na ulicy Wesele w Krakowie od kilku godzin co chwilę rozbłyskują lub przygasają światła w mieszkaniach (przynajmniej w moim - Wesele 31). Czy jest jakaś awaria w okolicy ?
W dniu dzisiejszym upływa termin na założenie licznika w mieszkaniu, jest godzina 18:40 licznika brak. Jutro przychodzi fachowiec od remontu, co zrobić? Z kim się kontaktować? Gdy obydwie infolinię mają to w głębokim poważaniu.
W dniu dzisiejszym upływa termin na założenie licznika w mieszkaniu, jest godzina 18:40 licznika brak. Jutro przychodzi fachowiec od remontu, co zrobić? Z kim się kontaktować? Gdy obydwie infolinię mają to w głębokim poważaniu.
Czy numer telefonu infolinii obsługowej 31 606 06 06 jest prawidłowy? Na innych stronach Tauron podaje nr 32 606 06 06.
Wszystkie rachunki zapłacone dlaczego prądu brak?