1. Home
  2. » 
  3. Energia
  4. » 
  5. Tauron

Tauron
Kontakt

Jaki jest kontakt do Działu Obsługi Klienta?

Average: 2.7 (66 votes)

Przedsiębiorstwo Tauron Polska Energia założone zostało w 2006 roku, pod nazwą Energetyka Południe, swoją siedzibę ma w Katowicach. Tauron Polska Energia S.A. jest obecnie jedną z największych firm w Polsce i wiodącą spółką w całej grupie kapitałowej Tauron.

Działalność Tauronu obejmuje wszystkie obszary rynku energetyki – wydobywanie węgla kamiennego, wzbogacanie go i sprzedaż jako paliwa stałego, wytwarzanie i sprzedaż ciepła i energii elektrycznej, pozyskiwanie i sprzedaż paliwa gazowego, sprzedaż urządzeń grzewczych.

Tauron obsługa klienta katowice

Dział obsługi klienta Tauron, oferuje wiele różnorodnych form kontaktu z doradcą firmy. Do dyspozycji mamy kilka numerów infolinii, adekwatne do spraw, jakie chcemy załatwić.

 

Infolinia Tauron

Do tych związanych z prądem przypisane są dwa numery telefonu:

  • 991, który przeznaczony jest dla osób dzwoniących z obszaru objętego działalnością Tauron Dystrybucja S.A., a który jest całkowicie bezpłatny i czynny całą dobę (zgłaszanie awarii, uszkodzeń sieci elektrycznej i urządzeń energetycznych, uzyskanie informacji o planowanym i awaryjnym wyłączeniu prądu).
  • 32 303 0 991, który również czynny jest przez całą dobę, ale płatny według taryfy operatora obsługującego połączenie (zgłaszanie awarii i braku prądu oraz uzyskanie informacji o przerwie w dostawie prądu).
  • W przypadku awarii instalacji gazowej, dzwonić należy na numer 992, jest on bezpłatny i czynny całodobowo.
  • Informacje o usługach i produktach Tauron, uzyskamy pod numerem: 555 444 555.

 

Centrum pomocy Tauron

Oprócz numerów infolinii, z konsultantem nawiązać kontakt możemy poprzez okno czatu online, które znajduje się z prawym dolnym rogu na stronie Tauron, jak również pisząc na fanpage Tauronu na Facebooku – trzeba kliknąć przycisk Wyślij wiadomość.

Korespondencję przesyłaną pocztą tradycyjną, należy adresować: Tauron Obsługa Klienta, ul. Lwowska 23, 40-389 Katowice.

Strona internetowa Tauron daje nam dodatkowe możliwości kontaktu z firmą. Dział „Obsługa i pomoc”, zawiera między innymi zestaw tematycznych formularzy, dotyczących np. przyłączenia prądu, zawarcia nowej lub zmiany istniejącej umowy, czy płatności za energię.

Znajdziemy tam również różnego rodzaju przydatne dokumenty, regulaminy i taryfy opłat, informacje o awariach i przerwach w dostawie prądu, a także dział z najczęściej zadawanymi pytaniami. Stali klienci mogą założyć sobie na stronie internetowej konto Mój Tauron, dzięki któremu mają możliwość zarządzania swoimi umowami, płatnościami i danymi w prosty i szybki sposób.

Opcja ta dostępna jest również na telefonie – w tym wypadku trzeba zainstalować aplikację, która znajduje się na stronie internetowej Tauron.

Datos empresa

Comments
Na ulicy Wesele w Krakowie od kilku godzin co chwilę rozbłyskują lub przygasają światła w mieszkaniach (przynajmniej w moim - Wesele 31). Czy jest jakaś awaria w okolicy ?
W dniu dzisiejszym upływa termin na założenie licznika w mieszkaniu, jest godzina 18:40 licznika brak. Jutro przychodzi fachowiec od remontu, co zrobić? Z kim się kontaktować? Gdy obydwie infolinię mają to w głębokim poważaniu.
W dniu dzisiejszym upływa termin na założenie licznika w mieszkaniu, jest godzina 18:40 licznika brak. Jutro przychodzi fachowiec od remontu, co zrobić? Z kim się kontaktować? Gdy obydwie infolinię mają to w głębokim poważaniu.
Czy numer telefonu infolinii obsługowej 31 606 06 06 jest prawidłowy? Na innych stronach Tauron podaje nr 32 606 06 06.
Wszystkie rachunki zapłacone dlaczego prądu brak?
Prawie 40 minut czekałam i nie doczekałam sie połączenia na infolinii.
Witam .Pdalem odczyt licznika lecz nie otrzymalem faktury .Prosze o wyslanie na emeil
Tylko straciłem pieniądze beż kontaktu czekałem na połączenie i wyszło że ja stracilen
Dzień dobry!!! Chciałam założyć stronę mój Tauron, a pisze mi że mam nieaktywną umowę.
Można wypisać dużo numerów jednak gdy się nie podnosi telefonu to i tak nie można się skontaktować. WE dniu dzisiejszym kllka-krotnioe próbowałem się skontatktowac.