1. Home
  2. » 
  3. Transport
  4. » 
  5. LOT

LOT
Kontakt

LOT kontakt telefon

Average: 2.5 (91 votes)

Polskie Linie Lotnicze LOT działają na zmieniającym się rynku, obsługując połączenia krajowe i międzynarodowe. Od pewnego czasu w ofercie mają też tanie bilety lotnicze, choć nie jest to przewoźnik niskokosztowy.

Promocyjne ceny obowiązują na wybrane loty i warto zwykle sprawdzać po kilka sąsiednich połączeń, żeby uzyskać najlepszą cenę. Międzynarodowe loty obsługiwane są w normalnych cenach, ale z głównych lotnisk w kraju startu i docelowym.

Oferta LOT-u jest dynamiczna i zmienia się dość często, ponieważ firma stara się optymalizować swoje koszty. To jednak powoduje pewne zamieszanie i sprawia, że trzeba naprawdę na bieżąco sprawdzać swoje możliwości lotu.

lot obsługa klienta

 

LOT Infolinia

Polskie Linie Lotnicze LOT dysponują rozbudowaną siecią placówek i numerów telefonicznych do kontaktu. Numery są wyznaczone nawet dla oddziałów przy poszczególnych lotniskach, ale główna infolinia jest dostępna całodobowo we wszystkie dni tygodnia pod numerem 22 577 77 55.

Jeżeli dysponujesz innym numerem – powiązanym na przykład z biletem, który już kupiłeś – możesz to wykorzystać. Dodatkowe numery telefonów zwykle nie są tak oblegane, od razu też trafisz do jednostki organizacyjnej, która najlepiej zajmie się Twoją sprawą.

Jeśli jednak na żadnym etapie nie odebrałeś dodatkowych numerów telefonu, możesz zadzwonić na infolinię główną. Jej całodobowe otwarcie jest aktualne jeszcze we wrześniu 2021, natomiast w ciągu roku godziny dostępności infolinii PLL LOT zmieniały się kilkukrotnie. Skorzystaj z numeru, zadzwoń, a jeśli konsultanci nie będą dostępni, usłyszysz komunikat o godzinach dostępności.

Infolinia LOT działa, udzielając informacji w kilku językach, w tym polskim, angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim i chińskim, aczkolwiek dostępność poszczególnych języków może być różna i zmieniać się w czasie.

Kontakt telefoniczny z PLL LOT jest potrzebny, jeśli chcesz łatwo zarządzać rezerwacjami, ale również wtedy, kiedy chcesz zgłosić reklamację, upewnić się co do statusu lotu czy obsłużyć faktury za zakupione bilety. LOT co prawda zachęca do korzystania z formularza na stronie, ale jeśli zależy Ci na czasie, to zwykle infolinia będzie szybszym rozwiązaniem.

Kontakt przez internet jest dobry wtedy, kiedy masz dużo czasu i możesz poczekać na odpowiedź. Infolinia z jej systemem wybierania automatycznego pozwala sprawnie poruszać się po wszystkich tematach i zapewnia, że trafisz do konsultanta, który będzie umiał rozwiązać konkretny problem.

Datos empresa

Comments
Próbuje kolejny raz dodzwonić się na infolinię.
Dzien dobry potrzebuje dostac potwierdzenie rezygnacji i podrozy i obliczenie kosztow rezygnacji. Nie moge sie dodzwonic na infolinie. Prosze o kontakt.
Witam zakupiłam bilet dla siebie, Wysłałam 07.03 Przelew na Zakup bilety Warszawa - Tel Awiew i nie otrzymałąm potwierdzenia nie moge dodzwonić się by wyjaśnić gdzie ten błąd.
Witam Lot Customer Service, Probuje sie zkontaktowac poprzez forme niestety nie mozna jej wyslac i nie mozna sie dodzwonic Tak wiec wyslalam forme do opinie. Dziekuje
Niedogodności w oczekiwaniu na samolot Lot
Dzień dobry ,czy potrzebny jest test na COVID na wtorek 14-6-22 lot do USA ? Czy linie lotnicze LOT nadal to wymagają ?
Od wczoraj 22.06. nie mogę się dodzwonić na infolinię. Nie mam czasu czekać w kolekjce jako 66, nie słysząc w słuchawce informacji o tempie przesuwającej się kolejki. KPINA
Jestam w Krakowie , Ja moge dodzwoni sie na Infolinie ?
Nie mogę dodzwonić się do Infolinii ,cały czas numer jest zajęty .Mam pot wierdzenie przelotu do Los Angeles ,,chciałam prosić o dodatkową usługę ,po podaniu nr rezerwacji otrzymuję informację ,że numer jest niekompatybilny z systemem .Wchodzę na stronę LOT wpisuję nr lotu i wyskakuje mi mój zarezerwowany przelot ,więc gdzie ta niekompatybilność
Dzień Dobry, Kupiłam bilet na lot ale wyszedł mi test pozytywny na coronovirusa lot dzisiaj o 11:40 do Koszyc co mogę zrobić?
Witam, chcialabym sie podzielic bardzo milym zaskoczeniem ze strony obslugi w trakcie lotu z Warszawy do Miami w dniu 22/08/2022.Pan Kamil (z kucykiem i w kolczykach) oraz Pan Ernest podczas calej podrozy wykonywali swoja prace z ogromna pasja , zawsze uprzejmi , mili i pomocni w kazdej stuacji co bardzo rzadko sie to zdaza w dzisiejszych czasach. Bardzo chcialabym jeszcze raz im podziekowac za ich serwis w trakcie dlugiego lotu. Marzena Gacek z Roodzina i 2 psami.
Czy istnieje opcja rozmowy z żywą osobą na infolinii? Żadna opcja podczas dzwonienia nie pozwala na połączenie z konsultantem, a nagrane wcześniej informacje nie odpowiadają na moje pytanie.
Leciałem z Wwy do Barcelony w ostatnia niedziele, lot 09.05. Podróż była bardzo przyjemna a ekipa na pokładzie profesjonalna i sympatyczna.
nie można się połączyć - "jeśli chcesz się połączyć z konsultantem - pozostań na linii" i za kazdym razem zrywa połączenie... :( Jak można się dodzwonić i porozmawiać?
Proszę o zwrot pieniędzy franków szwajcarskich na moje konto w Polsce które jest w walucie franków Przydatek
bezsensowna informacja ocenach na loty do Gdanska brak informacji o ktorej sa najtansze loty