1. Home
  2. » 
  3. Kurierskie
  4. » 
  5. Poczta Polska

Poczta Polska
Kontakt

Kontakt Poczta Polska - infolinia i reklamacje

Average: 2.4 (230 votes)

Poczta Polska: Jeden z polskich liderów usług komunikacyjnych, paczkowo – kurierskich oraz narodowy operator pocztowy, z którego korzysta ponad 91% Polaków.

Poczta Polska oferuje przede wszystkim usługi paczkowe i listowe, w czym zawierają się również przesyłki zagraniczne. Dział usług finansowych obejmuje produkty bankowe, przekazy, usługi płatnicze, ubezpieczenia, kantory – stacjonarny i online.

 

Pomoc Telefoniczną

Przedsiębiorstwo posiada także zestaw unikatowych propozycji związanych z filatelistyką – każdy może zapoznać się z planami emisji kolejnych serii znaczków, dostępnymi kolekcjami filatelistycznymi, znaczkami wycofanymi z obiegu, wydawnictwami regionalnymi, jak również wykupić abonament filatelistyczny.

 

Poczta Polska Numer Telefonu

Biuro Obsługi Klienta zaprasza do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z konsultantami, którzy odpowiedzą na pytania i udzielą aktualnych informacji o usługach.

  • Infolinia: 801 333 444 z telefonów stacjonarnych (opłata wg cennika operatora).

  • (+48) 438 420 600 z telefonów komórkowych oraz z telefonów stacjonarnych krajowych i zagranicznych (opłata wg cennika operatora).

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 20:00

Adres email: kontakt@poczta-polska.pl

Poczta Polska numer telefonu

 

Dział reklamacji

Reklamacji i złożenia skargi dokonać można w prosty sposób - poprzez formularz reklamacyjny on-line, który znajdziemy na stronie internetowej Poczty Polskiej (w zakładce Reklamacje) lub poprzez wypełnienie druku reklamacyjnego dostępnego w każdej placówce pocztowej.

Pisemnie skontaktujemy się z przedsiębiorstwem na adres mailowy: kontakt@poczta-polska.pl i adres stacjonarny: Poczta Polska, ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940, Warszawa.

 

Abonament RTV - Kontakt

Informacje i sprawy dotyczące abonamentu RTV możemy zdobyć i załatwić drogą mailową, pisząc na specjalny adres rtv.eod@poczta-polska.pl, telefonicznie - dzwoniąc na numer: 43 842 06 06 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 20.00 lub wysyłając korespondencję listownie, na adres: Poczta Polska SA, COF Wydział Abonamentu RTV, ul. Bernardyńska 15, 85-940 Bydgoszcz.

Odnośnie rejestracji nowych odbiorników radiowych i telewizyjnych oraz aktualizacji danych drogą internetową, należ pisać na adres: rtv.rejestracja@poczta-polska.pl. Mailową i pisemną korespondencję z Pocztą Polską, powinniśmy zawsze uzupełniać o swoje podstawowe dane osobowe, które są niezbędne dla identyfikacji klienta: imię i nazwisko, adres korespondencyjny oraz Indywidualny Numer Identyfikacyjny abonenta.

Wpisać należy imię i nazwisko, adres korespondencyjny oraz Indywidualny Numer Identyfikacyjny abonenta.

Datos empresa

Comments
Probuje sie dodzwonic do poczty polskiej ale bez skutku. Pozdrawiam b. ingebrigtsen
Kurier z waszej firmy który się że mną umawia lkilka razy na dostarczenie przesyłki i jej nie dostarcza ee219268134 a w końcu jak odbieram z filii poczty goleniowska27 to produkt jest totalnie zniszczony otrzymałam informację że kolejną paczkę wiezie znowu Pocztex wasz nie daj Boże ten sam kurier nr przesylkiee797382383pl nogi się pode mną ugiely i się zastanawiam co tam znowu zostanę i czy w ogóle dowiezie do godz 13 te przesyłkę na terminal zabki w szczecin Zofia
Nie otrzymaliśmy faktury za m-c luty 2020 za wysłane listy. A chcielibyśmy zapłacić PGK Płońsk Proszę o pomoc w tej sprawie pgk@pgk.plonsk.pl (23) 662-42-78
witam do skrzynki pocztowej nie pojade mam kwarante 2 ttygodnie do 5 kwietnia wroclaw ul kosciuszko prosze trzymac listy bardzo dziekuje pozdrawim bede w poniedzaiak 6 kwietnia
Kurier nie odbiera telefonu.. nie dzwoni.. nie oddzwania! Po co dostaję numer do kuriera skoro w efekcie muszę iść na pocztę??,!!?? Do poczty polskiej oczywiście dodzwonić się nie można!!!!!!
Wczoraj przyszedl SMS ze paczka została doręczona niestety do dzisiaj ani paczki ani kontaktu z kurierem poprostu porażka
Czekam jusz pare dni na paczke i nic zero odzewu a prawie tydzien jusz czekam
Mam pytanie związane ze zwolnieniem z opłat abonamentu RTV ze względu na wiek. Abonament RTV płacimy regularnie od 1972r., jesteśmy małżeństwem z współwłasnością majątkową, Ja w tym roku kończę 74 lat ale małżonka Maria 22.03.2022r. kończy 75lat - abonament na I kw. 2022r. został opłacony, pytanie czy mamy płacić na następne kwartały b. roku i dalszy okres? Pozdrawiam
Nie wiem po co podajecie w SMSsie numer telefonu do kuriera, skoro on nigdy nie odbiera telefonu.
czy macie jakiś nr tel na infolinię ale taki co odbiorą a nie takie że ponad 30 min i nic i nikt się nie odzywa
Nie ma żadnych informacji od strony poczty, wszystkiego trzeba pilnować, nigdy paczki nie docierają na czas,zawsze gdzieś utkną i trzeba szukać.
Witam mam problem ponieważ Do Urzędu Pocztowego w Warszawie nie można się dodzwonić nikt nie odbiera
Skandal czekam od 19 kwietnia na rachunek za energię elektryczną Tauron wysłal a poczta nie dostarczyła termin płatności minął 19 maja , co teraz?
Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć, co z moją przesyłką? Kiedy zostanie dostarczona? Dzięki.
Dzień dobry. Chciałabym dowiedzieć się co z moją przesyłką od doki schop
Wybrany numer nie istnieje
Proszę o informację dlaczego przesyłka priorytetowa wysłana w Gdańsku 2.04.2024r. dopiero 9.04.2024r. została wydana listonoszowi do doręczenia? Chyba logiczne jest, że jeśli klient wysyła coś priorytetem, to zależy mu na czasie, czy dla pracowników Poczty nie ma to znaczenia? Czy tylko byle wziąć dodatkowe pieniądze? Nie po to ponoszę dodatkowe koszty, żeby czekać tyle dni na doręczenie!