1. Home
  2. » 
  3. Kurierskie
  4. » 
  5. Furgonetka

Furgonetka
Kontakt

Furgonetka.pl Obsługa klienta

Average: 1.1 (13 votes)

Furgonetka to jeden z najpopularniejszych w Polsce brokerów kurierskich, prowadzący też giełdę transportową.

Furgonetka.pl jest brokerem kurierskim współpracującym z wieloma firmami kurierskimi i spedycyjnymi. Choć konsultanci na infolinii będą w stanie na przykład sprawdzić stan przesyłki, to jednak szybciej zrobisz to bezpośrednio u kuriera.

Kontakt

Furgonetka cieszy się jednak dobrą opinią głównie dlatego, że pomoc konsultantów potrzebna jest rzadko – wszystko działa tak, jak należy i zdecydowaną większość przesyłek można nadać bez konieczności sięgania po pomoc. Gdyby ta jednak była potrzebna, to zespół obsługi klienta Furgonetka.pl zawsze chętnie udziela wsparcia.

Nie licząc okresu przedświątecznego, najczęściej nie trzeba długo czekać na rozwiązanie problemu – to jednak nie jest związane z jedną tylko firmą, ale z całym rynkiem przesyłek kurierskich. Jeśli chcesz, wiele problemów możesz rozwiązać również samodzielnie po zalogowaniu do panelu klienta.

 

Furgonetka numer telefonu

Umożliwia zamawianie usług kurierskich na dowolnych trasach, zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Dawniej na stronie internetowej umieszczona była informacja o liczbie osób oczekujących w kolejce, obecnie z tej funkcji zrezygnowano, ale infolinia Furgonetka.pl nadal działa.

Serwis stara się jako domyślną metodę kontaktu sugerować formularz kontaktowy, jednak wiele spraw można szybciej załatwić telefonicznie. Infolinia Furgonetka działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16, numer telefonu, pod który należy zadzwonić, to 22 112 08 35.

Dzwoniąc do firmy Furgonetka, można zamówić kuriera, wyjaśnić wątpliwości związane z rozliczeniem, wyborem przewoźnika, czy na przykład zmienić pilnie wydane wcześniej zlecenie.

Konsultanci na infolinii mają dostęp do historii zamówień w serwisie, więc jeśli chcesz sprawdzić status realizacji zlecenia, to też jest to możliwe. Kontakt telefoniczny będzie pomocy przy zamówieniu niestandardowego transportu lub jeśli chcesz złożyć większe zlecenie, którego definiowanie ręcznie zajęłoby pół dnia.

 

Furgonetka: numer infolinii

Czas oczekiwania na zgłoszenie pracownika na infolinii Furgonetka.pl może być różny. W godzinach największego zapotrzebowania należy uzbroić się w cierpliwość, zwłaszcza że większość dzwoniących zgłasza dość złożone problemy, których rozwiązanie zajmuje więcej niż kilka minut.

Jeśli Twój problem nie cierpi zwłoki, kontakt telefoniczny nadal będzie jednak szybszą formą komunikacji niż wiadomości – zespół konsultantów obsługujący oba kanały jest ten sam. Dzwoniąc w sprawie konkretnej przesyłki, przygotuj jej numer, numer listu przewozowego albo palety – którykolwiek jest właściwy w Twoim przypadku.

Pamiętaj też, że niektóre akcje zlecone za pośrednictwem infolinii są nieodwracalne, jak na przykład anulowanie przesyłki. Konsultant może to za Ciebie zrobić i oznaczyć zwrot opłaty, natomiast jeśli jednak zechcesz paczkę nadać, to musisz zadzwonić jeszcze raz albo samodzielnie utworzyć nowe zlecenie.

Datos empresa

Comments
Korzystam z serwisu nadaj.dpd.com.pl, zamówiłam i opłaciłam przesyłkę, której nie zrealizowałam (dostawa do punktu DPD)- jak moge anulować zamówienie i odzyskać pieniądze? Na stronie nie ma takiej opcji, przesyłka wciąż oczekuje na nadanie.
dzień dobry, ja już którryś raz do Was pisze, bo jestem w kryzysowej sytuacjai. Próbuje na wszelskie sposoby doładować konto z moich różnych kart (mam firmę w bułgarii, więc tylko wchodzi w gre doładowanie kartą. I wszystkie doładowania mam odrzucane. Co sie dzieje? to zawsze wcześniej sprawnie działało. W tej chwili czekaja mi paczki na wysłanie, a ja nie mam jak doładowac konta, zeby je wysłać. Proooszę o szybkie wsparcie!
No super . ale może dacie info że infolinia jest tylko dla firm. Masakra