1. Home
  2. » 
  3. Kurierskie
  4. » 
  5. GLS Infolinia

GLS Infolinia
Kontakt

GLS Obsługa Klienta

Average: 2.1 (44 votes)

GLS (General Logistics Systems B.V) jest holenderską firmą świadczącą usługi logistyczne, kurierskie i ekspresowe.

Powstała w 1999 roku, a jej siedzibą był wówczas i jest nadal Amsterdam, za sprawą licznych umów partnerskich, GLS ma swoje oddziały w 41 krajach europejskich, 8 stanach w USA oraz w Kanadzie, łącznie nawet ponad 270 tysięcy klientów i ponad 1000 oddziałów.

Obsługa klienta

W Polsce to spółka General Logistics Systems Poland sp. z o.o. jest firmą, która realizuje usługi GLS, obsługując ponad 1500 punktów ParcelShop.

 

Serwis telefoniczny GLS

GLS posiada jeden numer infolinii, pod którym możemy uzyskać wszelkie interesujące nas informacje i odpowiedzi na każde pytanie związane z funkcjonowaniem firmy i jej usługami.

Konsultanci czekają od poniedziałku do piątku, od godziny 7.00 do godziny 19.00, a w soboty od godziny 7.00 do godziny 15.00, pod numerem telefonu: 46 814 82 20 (opłata naliczana jest według taryf operatora obsługującego połączenie).

 

GLS kurier kontakt e-mail

Z firmą skontaktować się możemy również mailowo, pisząc na adres: office@gls-poland.com lub poprzez pocztę tradycyjną: General Logistics Systems, ul Tęczowa 10, Głuchowo, 62-052 Komorniki.

Centrum pomocy GLS

Formularz kontaktowy

Na stronie internetowej GLS, w zakładce Usługi dla Odbiorców/Kontakt, znajdziemy formularz kontaktowy. Aby móc go wysłać, niezbędne jest wpisanie swojego imienia i nazwiska, numeru telefonu, kodu pocztowego, miasta, adresu mailowego i tematu wiadomości.

Po formularzem, na samym dole strony, znajdziemy link do działu FAQ, który kryje wyczerpujące odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dotyczące m.in. nadawania i odbioru paczek.

 

Centrum pomocy

Idąc z duchem czasu i chcąc jeszcze bardziej ułatwić swoim klientom zarządzanie przesyłkami, firma GLS stworzyła specjalną aplikację na telefon. Można ściągnąć ją ze strony internetowej GLS (znajduje się w zakładce Usługi dla Odbiorców), a wówczas za sprawą tylko jednego kliknięcia dostępne stają się funkcje: śledzenia przesyłek, łatwego znajdowania punktów ParcelShop GLS, przekierowania paczki online, skanowania kodów kreskowych i wyboru opcji dostawy.

GLS ma także swój kanał na YouTube, na którym zobaczyć możemy filmy z wydarzeń sportowych i innych sponsorowanych przez firmę, filmiki opowiadające o pracy w GLS, jak również filmiki ukazujące funkcjonowanie firmy od zaplecza – logistycznego i nie tylko.

Datos empresa

Comments
Firma która powinna dawno nie istnieć. Dramat. Zgubili paczkę bądź ukradli.Pani na infolinii bezczelna i opryskliwa.
straszne.....brak profesjonalizmu i kultury w rozmowie z klientem, ZERO !!!!!! gdy tłumaczę jak dziecku, spokojnie i powoli, że to Firma jest dla mnie partnerem bo to IM zapłaciłam za usługę....
Witam, Was kurier sprzed chwila przywitał mnie bez wymaganej maseczki. Proszę o przypomnieniu o tym waszym pracownikom. Pozdrawiam
Kurier ,co jeździ po warszawskim Wilanowie nigdy nie ma rozmienić pieniędzy. Powiedział że nie musi....karty nie przyjmuje. Nie mam blik bo nie muszę