1. Home
 2. » 
 3. Online
 4. » 
 5. Biedronka

Biedronka
Kontakt

Biedronka obsługa klienta

Average: 3.3 (92 votes)

Biedronka, jeden z największych sklepów w Polsce, już od dnia otwarcia swojej pierwszej placówki w 1995 roku, jest jednym z najpopularniejszych marketów w kraju.

Założycielem sieci jest przedsiębiorca z Polski, jednak w wyniku jej sprzedaży w 1997 roku konsorcjum Jerónimo Martins, dziś jest ona kapitałem portugalskim. Asortyment sklepu jest bardzo szeroki, chociaż nadal opiera się przede wszystkim o produkty spożywcze.

W wyniku zmiany strategii firmy w 2011 roku, dziś w Biedronce znaleźć możemy nie tylko pieczywo, słodycze, warzywa, owoce, nabiał, produkty mięsne i alkohol, ale też kosmetyki, chemię gospodarczą, meble, narzędzia, artykuły papiernicze, sprzęty do wyposażenia domu, zabawki, ubrania, a nawet program telewizyjny i książki dla dzieci, cyklicznie wydawane wyłącznie przez Biedronkę.

Biedronka infolinia reklamacje

 

Telefony Biedronka

Firma zatroszczyła się o łatwy i bezproblemowy kontakt ze swoimi klientami, oferując im wiele możliwości komunikacji.

 • Podstawowym i najprostszym z nich, jest specjalna infolinia, z którą połączymy się, dzwoniąc na jeden z numerów: 800 080 010 (dla dzwoniących z telefonów stacjonarnych, połączenie bezpłatne) lub (22) 205 33 00 (dla dzwoniących z telefonów komórkowych lub z zagranicy, opłaty za połączenie według taryfy operatora).
 • W przypadku konieczności przesłania dokumentów, możemy skorzystać z numeru faxu Biedronki: (22) 205 33 01, z adresu mailowego: bok@biedronka.eu lub z jednego z adresów centrali firmy:Siedziba Jeronimo Martins Polska, ul. Żniwna 5, 62-025 Kostrzyn.

 

FAQ

Na stronie internetowej Biedronki, w zakładce Kontakt, znajdziemy również formularz kontaktowy, w którym opisać możemy dowolną sprawę i o wszystko zapytać, obowiązkowo wpisując jedynie swoje imię i wybierając kategorię oraz typ zgłoszenia.

W dziale FAQ natomiast, znajdziemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Są one podzielone tematycznie na grupy:

 • Oferta.
 • Produkty.
 • Sklep.
 • Karta Moja Biedronka.
 • Praca.
 • JMP SA.

 

Potrzebujesz pomocy

Biedronka posiada też dobrze rozwinięte zaplecze w mediach społecznościowych, za pomocą którego rozszerza ona swoje możliwości kontaktu z klientami i dostarcza informacji o najnowszych produktach i aktualnościach.

 • Strona Biedronki na Facebooku sprawi, że bardzo szybko nawiążemy kontakt z konsultantem i uzyskamy potrzebną pomoc. Wystarczy kliknąć przycisk Wyślij wiadomość, wpisać swoje zapytanie, a doradca zgłosi się w ciągu kilku minut.
 • Na kanale YouTube natomiast, znajdziemy wszystkie – starsze i nowsze - reklamy telewizyjne, dzięki którym lepiej poznamy stałe i tymczasowe produkty sklepu; krótkie filmy dla dzieci z maskotkami Biedronki oraz filmy dotyczące prowadzonych przez firmę akcji społecznych.
 • Idąc z duchem czasu, Biedronka stworzyła aplikację mobilną Twoja Biedronka, po zainstalowaniu której jednym kliknięciem zapoznamy się z najnowszą ofertą sklepu, stworzymy własne listy zakupów, znajdziemy najbliższy sklep Biedronki oraz uzyskamy dostęp do coraz to nowszych przepisów kulinarnych.

Datos empresa

Comments
Poszukuję karmy 10kg w Bydgoszczy, w którym sklepie ją dostanę.Acti Pet.
W Legnicy na ulicy jaworzyńskiej nic nie ma czego potrzebujesz żadnych podstawowych produktów zamknijcie bo tak czeba iść na zakupy gdzie indziej
Dzień dobry,w której Biedronce mogę jeszcze zakupić dywan granatowy na terenie Warszawy mieszkam na Bemowie.Proszę o info....
Dlaczego nie mogę odebrać swojego pluszaka . Brak w pobliskich sklepach .
dlaczego niemoge odebrac swojej ksiazki zacztery razy zakupy
Czemu nie można wymienić pampersów nawet nie otwierane mąż po prostu pomyli się i kupił nie te co trzeba
witam,chcialabym zmienić nr telefonu w karcie moja biedronka co mam zrobić,bo nigdzie nie mogę się dodzwonić
Ukłony dla Pani Iwonki Ś kasjerki ze Stąporkowa(26-220),która mimo panujących warunków w sklepie potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji. Miła sympatyczna ,pomocna.... Pierwszy raz w tym sklepie spotkałem się z taką kompetentną Kasjerką. Pozdrawiam
Witam, Od co najmniej 2 tygodni jest jakiś błąd na stronie Biedronki i nie można przegladać aktualnej oferty "Ale tydzień". Pokazuje tylko pierwsze produkty i nie mozna przewinąć oferty, albo nie wyświetla wcale tylko "kręci".
Proszę o pilny kontakt, w sprawie obsługi w sklepie w Kraśniku na ul. Chopina
Prosimy o zwiększenie zaopatrzenia Biedronka w Przemyślu zauważyliśmy jeżeli są promocje to brakuje towaru a mieszkańców przybywa więc proszę na to zwrócić uwagę pozdrawiam Z.Kluczny
Gdzie we Wroclawiu mozna kupic Elektryczne plyta grzewcza z oferty Biedronki 3 kwietnia 2023r
Bardzo skomplikowany proces zatrudnienia bez komputera nie można aplikować na sprzedawcę nie można nic załatwić np złożyć CV u kierownika
zrobiłem zakupy w sklepie Biedronka w m Przeworsk ul Dynowska 18 B w dniu 16.01.2024r paragon z godz 14 .13
Proszę o kontakt telefoniczny