1. Home
  2. » 
  3. Online
  4. » 
  5. X-Kom

X-Kom
Kontakt

X-Kom pomoc techniczna

Average: 2.5 (2 votes)

X-Kom jest jednym z najbardziej znanych sklepów komputerowych i z elektroniką użytkową. Mają sieć salonów stacjonarnych, ale przede wszystkim potężny sklep internetowy, który obsługuje nie tylko zamówienia indywidualnych odbiorców, ale zaopatruje także firmy.

 

X-Kom Numer Telefonu

Komunikacja z firmą jest możliwa na wiele sposobów, jednak spora grupa klientów wybiera infolinię jako sposób najszybszy i najwygodniejszy.

Kontakt

Numer telefonu, pod którym można połączyć się z konsultantami Xkom to 34 377 00 00. Infolinia sklepu jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach między 8 a 21, a w weekendy od 8 do 19.

Drugi numer został udostępniony dla klientów serwisu – to 34 377 00 30 (ten czynny jest od 8 do 20 w dni powszednie, a także od 8 do 16 w soboty).

Pracownicy infolinii serwisowej nie mają dostępu na przykład do danych o zamówieniach, nie będą więc w stanie pomóc w żadnej kwestii poza obsługą napraw. To pozwala klientom, którzy zwrócili sprzęt do serwisu, szybko połączyć się z osobą, która będzie miała dla nich wszystkie informacje.

W X-kom pracownicy serwisu na bieżąco wprowadzają do systemu dane o naprawie, więc dzwoniąc pod numer infolinii serwisowej, można sprawdzić, czy sprzęt został przyjęty do naprawy, naprawiony lub odesłany. Główna infolinia natomiast pozwala składać zamówienia czy nawet uzyskać pomoc w doborze sprzętu.

 

X-kom obsługi klienta

X-kom to sklep znany przede wszystkim ze świetnego poziomu obsługi klienta. Nie jest może najtańszy, ale prowadzi także outlet towarów po zwrocie konsumenckim, które są zawsze sprawdzane i uczciwie wyceniane.

Ponieważ asortyment się rozrasta, coraz częściej infolinia służy również jako źródło wiedzy, jeśli dostępne na stronie internetowej poradniki nie wyjaśniają wszystkiego. Pracownicy infolinii mogą zweryfikować dane o sprzęcie i informacje zawarte w opisie każdego z produktów, więc osoby, które chcą kupić dobry sprzęt elektroniczny lub komputerowy, często korzystają właśnie z tego sklepu.

Infolinia stanowi jego ważną część, więc jeśli masz jakiekolwiek pytania, zawsze możesz zadzwonić, wiedząc, że trafisz na kogoś, kto będzie chciał i będzie umiał udzielić odpowiednich informacji.

Kontakt mailowy z X-Kom: x.kom@x-kom.pl.

 

Centrum obsługi X-Kom

Jeśli chodzi o złożone zamówienia, to dzwoniąc do centrum obsługi Xkom, można się dowiedzieć, na jakim etapie jest ich realizacja. Firma korzysta wprawdzie ze standardowych informacji mailowych, jednak jeśli wiadomości nie docierają, można po prostu zadzwonić i dowiedzieć się wszystkiego o swoim zamówieniu.

Jeśli chciałbyś zmienić zamówienie albo je odwołać, zanim zostanie wysłane, często i to da się załatwić telefonicznie, choć to już będzie zależało w dużej mierze również od etapu, na jakim jest realizacja. Konsultanci jednak są bardzo pomocni i kiedy to tylko możliwe, chętnie udzielają odpowiedniego wsparcia.

Datos empresa

Comments
Zwróciłam sukienkę Esprit różowa płacąc karta 299 złotych nr zamówienia 10910073567173 upłynęło trochę czasu a zwrotu na moim koncie nie ma moj nr klienta 46148032358254 obecnie mam nowy gmail gdzie mogą Państwo mi odpowiedzieć podaje emilalewczuk4987653@gmail.com proszę o sprawdzenie i odpowiedz pozdrawiam