1. Home
  2. » 
  3. Online
  4. » 
  5. Facebook

Facebook
Kontakt

Facebook Polska Kontakt z Działem Obsługi Klienta

Average: 3.5 (12 votes)

Facebook Polska jest serwisem społecznościowym, założonym przez studentów Uniwersytetu Harvarda - Marka Zuckerberga i jego znajomych – w 2004 roku. Początkowo służył on jego użytkownikom do odszukiwania kolegów szkolnych, do dzielenia się z nimi zdjęciami i do wysyłania wiadomości.

Facebook

Serwis szybko zyskał dużą popularność na uczelni, więc obszar jego działania rozszerzono także na inne szkoły – Uniwersytet Stanforda, Yale’a i Columbia. Ostatecznie sieć objęła niespełna 30 szkół.

Dziś Facebook posiada ponad 2 miliardy kont na całym świecie, dzięki tłumaczeniom zrobionym przez samych użytkowników, w 2008 roku weszła do sieci polska wersja językowa. Serwis umożliwia tworzenie grup i sieci, wymianę wiadomości i zdjęć pomiędzy poszczególnymi użytkownikami, korzystanie z licznych aplikacji Facebooka, tworzenie reklam i fanpage oraz stron firmowych.

 

Serwis Telefoniczny Facebook

Na Facebooku nie znajdziemy numerów telefonów kontaktowych, adresów mailowych czy pocztowych, Facebook nie posiada zespołu konsultantów ani doradców, do których moglibyśmy napisać i uzyskać natychmiastową pomoc online. Zamiast tego, mamy do dyspozycji rozbudowane zaplecze pomocowe, gdzie znajdują się wszelkie niezbędne informacje dotyczące korzystania z serwisu.

Co najważniejsze, można z niego korzystać nawet bez logowania, co jest szczególnie przydatne dla niezarejestrowanych użytkowników lub gdy zapomni się hasła.

 

Najczęściej zadawane pytania

Na stronie głównej Centrum pomocy, za sprawą działu FAQ dowiemy się, jak utworzyć konto na Facebooku, wykorzystać w pełni jego funkcje i zarządzać nim, jak zarządzać hasłem do konta (sekcja Zarządzanie hasłem - problemy z logowaniem, prywatnością, resetowaniem i zmianą hasła) i jego bezpieczeństwem (blokowanie i usuwanie z listy znajomych, konta, na które się włamano, fałszywe konta, prywatność), jak zakładać strony i grupy, jak wykupić reklamę, jak obsługiwać aplikacje mobilne i komputerowe Facebooka, jak wstawić filmy i zdjęcia.

 

Centrum pomocy Facebook

Kolejnym istotnym działem Centrum pomocy, jest Zasady i zgłaszanie. Wszelkie kwestie dotyczące naruszeń regulaminu i nadużyć lub sytuacji wyjątkowych (np. obraźliwe posty, zdjęcia, fałszywe profile, czy strony, komentarze, grupy nawołujące do nienawiści, zarządzanie kontem osoby zmarłej, przesyłanie dowodu tożsamości, kwestie własności intelektualnej, naruszenia prywatności, problemy z korzystaniem z Facebooka), można zgłaszać właśnie w tym miejscu.

Każde takie zgłoszenie jest szczegółowo rozpatrywane i analizowane pod kątem polityki firmy. Zgłaszający użytkownik jest anonimowy i zawsze otrzymuje wyczerpującą odpowiedź z uzasadnieniem decyzji zespołu Facebooka, a decyzje te, w zależności od efektu rozpatrzenia zgłoszenia, są bezzwłocznie egzekwowane.

Mając szczególny rodzaj pytania czy problemu, którego nie będzie w stanie rozwiązać Centrum pomocy, z jego strony głównej możemy również przejść na forum użytkowników, czyli do Pomocy społecznościowej oraz do Centrum pomocy dla reklamodawców. Tysiące innych użytkowników dzieli się tam swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami i wiedzą dotyczącą korzystania z Facebooka, chętnie udzielając odpowiedzi na postawione pytania.

Comments
zablokowano mi fb i mimo kodow niemam dalej konta
witam. mam zablokowana poczte na wp. ta poczte mam powiazana z fb a na fb nie pamietam hasła zeby je zresetowac?
Witam ma problem bo nie pamiętam hasła do Facebooka jak je odzyskać bez poczty E-mail
Jest moje konto zablokowane bez powodu jako Marta Pogorzelska
Proszę pilnie usunąć Facebooka cztery konta cztery konta proszę mi usunąć Facebook
Proszę usunąć konto fb założone przez Ole Kocerkę na numerze telefonu należącym do kogoś innego. Mozna sprawdzic dzwoniac na numer, na którym założono konto.
nie mogę otworzyć starego konta, co mam zrobić
...zawieszono mi konto,bo przez pomyłkę zamiast swój rok urodzenia 1940 wpisałam rok bieżący 2022 i zawieszenie,z którego nie wiemjak sobie pmóc.W-g instrukcjl wysyłam zdjęcie Dowodu Osobistego ...bez echa.Bardzo proszę przyjrzeć się mojemu błędowi.
Zablokowano mojej babci konto potrzebuje numer do was
Witam konto zostało zhakowane prosze o pomoc email oraz numer tel zostały zmienione
KTOŚ WŁAMAŁ MI SIE NA FB I DODAŁ SWÓJ NUMER TEL
Włamanie na konto Facebooka w dniu 04.11.2023 i "zmiana maila na inne w danych osobowych oraz rozsyłanie wiadomości z mojego konta" Możesz mi podać numer telefonu komórkowego?- wez udział w konkursie i wyniku tego włamano się na moje konto i nie mogę do niego odzyskać dostępu.
Dlaczego jestem zablokowany na fejsbooku?
nie moge odzyskac konta ktore mi zhakowali bo zmienili mi adres mejlowy
nie mogę zalogować się na swój profil, moje hasło przestało działać
Nie moge odzyskac hasła poniewaz nie pamietam hasła do poczty
Nie rozumiem dlaczego zostaje po raz kolejny zablokowana na FB
Mam problem nie wiem dlaczego i kto mi włączył upierdliwe podwójne zabezpieczenie mojego konta problem w tym że jak nawet wpisze przysłany kod na @ to niestety wyskakuje błąd nie wiem co mam z tym zrobić nie mam dostępu do konta jest kampania i nie mogę w niej uczestniczyć proszę o pomoc jak najszybciej z Poważaniem
Nie wiem dlaczego została zablokowana możliwość dodawania postów dla grup w których jestem uczestnikiem, Nie otrzymałem żadnej informacji ze strony Fb ani o powodach ani o sposobie przywrócenia tej funkcji.