1. Home
  2. » 
  3. Telekomunikacja
  4. » 
  5. NJU

NJU
Kontakt

Numer telefonu NJU - Obsługa klienta NJU

Average: 3.5 (17 votes)

NJU Mobile jest nową, stosunkowo młodą marką sieci Orange - wprowadzono ją na rynek w 2013 roku. Miała ona wnieść nową jakość na rynek usług telefonii komórkowej, poprzez wprowadzenie szeregu udogodnień dla użytkowników, np. brak konieczności podpisywania umowy długoterminowej.

Oferta NJU Mobile obejmuje standardowo usługi na kartę (prepaid), usługi na abonament (postpaid), internet mobilny i usługi dodatkowe.

numer telefonu

Po zaledwie roku funkcjonowania NJU Mobile, miało ono 479 tys. użytkowników i wtedy też otwarty został markowy sklep internetowy, w którym znaleźć można dzwonki, tapety oraz wszelkiego rodzaju dodatki do usług i dla telefonu, takie jak na przykład halo granie.

 

Telefony NJU Mobile

Chcąc załatwić dowolną sprawę, z NJU Mobile skontaktujemy się, dzwoniąc na numer infolinii 690 300 400, która czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 23.00, a w soboty od godziny 10.00 do 21.00 (opłaty za połączenia są tożsame z taryfą operatora obsługującego połączenie).

Obecni klienci sieci mogą skorzystać z obsługi automatycznej, wybierając na klawiaturze swojego telefonu *620. Serwis ten umożliwia włączanie i wyłączanie usług (usługa płatna, zgodna z cennikiem), sprawdzanie stanu konta telefonu (bezpłatnie dla telefonów z doładowaniem na kartę, dla telefonów z abonamentem – opłata zgodna z cennikiem, doliczana do faktury).

Te i więcej funkcjonalności (sprawdzanie stanu konta, włączanie i wyłącznie usług, sprawdzanie wysokości faktur, spisu połączeń, formularz kontaktowy do działu obsługi klienta) dostępne są na stronie NJU Mobile, po zalogowaniu na Moje Konto.

Osoby posiadające telefon w innej sieci, powinny wybrać *610 lub połączyć się z numerem 690 610 610, obsługa dostępna jest od poniedziałku do soboty, w godzinach od 6.00 do 22.00, a koszt połączeń jest zgodny z taryfą operatora.

 

Centrum Pomocy NJU

Szybki kontakt z konsultantem zapewni nam strona NJU Mobile na Facebooku. Wystarczy kliknąć przycisk Wyślij wiadomość, a otworzy się okno czatu, gdzie możemy wpisać swoje zapytanie i uzyskać odpowiedź w ciągu kilku minut.

W sprawach wymagających kontaktu droga listowną, należy pisać na adres: ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice.

Na stronie internetowej NJU Mobile, w zakładce Kontakt, jako dodatkową pomoc, znajdziemy szereg przydatnych informacji i linków. Jest tu wyszukiwarka tematów, w którą możemy wpisać swoje pytanie, a wtedy zostaniemy przekierowani do odpowiedniego działu, gdzie otrzymamy na nie odpowiedź.

Mamy też możliwość zajrzenia do obszernych działów FAQ, dotyczących pomocy technicznej, usług, faktur i płatności oraz załatwiania formalności. W zakładce Kontakt znajduje się także przycisk, który przeniesie nas na forum użytkowników i doradców NJU Mobile, gdzie doświadczone i kompetentne osoby pomogą nam uporać się z każdą, nawet najtrudniejszą sprawą.

Datos empresa

Comments
Pobrano 30 zł za sms na nr.91909.Dostałem kod który nie działa na film zenek
Nie działa mi policzenia ani wiadomości
Witam kwota zalegla 33 zl zostala zaplacona prosze o odblokowanie połączeń tel 506087526
PROSZĘ O KOTAKT W WAZNEJ SPRAWIE
Odmarca b.r.jestem waszym kljentem.Do tej pory było OK.Od dn28 07 br Bardzo połączenia i internet są bardzo powolne. Powiedz jaki jest powód.
prosze o kontakt w warznej sprawie tel.
Przeniosłem do NJU od 01 listopada br. dwa numery telefonów i nie działa w obu internet a oczywiście u was święta.