1. Home
  2. » 
  3. Online
  4. » 
  5. Onet

Onet
Kontakt

Infolinie & Telefony do Onet.pl

Average: 3.5 (17 votes)

Onet jest polskim portalem internetowym, który został założony jeszcze pod koniec lat 90’ XX wieku tj. w 1996 roku.

Obecnie jest najpopularniejszych portalem publicystycznym w Polsce, udostępniając treści z zakresu polityki, technologii, sportu, kultury, gier wideo, biznesu, motoryzacji i stylu życia. Warto również dodać, że portal Onet jest jedną z najczęściej otwieranych stron w Polsce i jedną z kilkuset najczęściej odwiedzanych na całym świecie.

Kontakt przez Internet

 

Onet.pl Kontakt telefoniczny

Jeśli masz pytania, które chcesz skierować do portalu Onet, to możesz skontaktować się z obsługą klienta dzięki infolinii kontaktowej. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 12 26 00 200, a konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Warto jednak zaznaczyć, że Dział Obsługi Klienta Onet działa wyłącznie w wybranych godzinach tj. między godziną 9:00 a 17:00. Wskazany numer telefonu jest przeznaczony do kontaktu w sprawach związanych z portalem Onet - w innych przypadkach np. w sprawie pomocy technicznej, należy skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail.

 

Kontakt mailowy z Onet

Przykładowo, jeśli masz problemy z dostępem do swojego konta na Onecie, należy wysłać wiadomość z opisem dotyczącym nieprawidłowości, a pomoc techniczna odpowie Twoje pytanie możliwie jak najszybciej.

Zapytania związane z trudnościami ograniczającymi dostęp do konta, należy wysyłać na adres mailowy: profiling@grupaonet.pl.

To jednak nie jedyny adres mailowy, dzięki któremu możesz się skontaktować z grupą Onet. W przypadku problemów z pocztą elektroniczną, wszelkie pytania i wątpliwości powinno się kierować na adres poczta@grupaonet.pl. Na ten adres mailowy możesz również wysyłać wiadomości dotyczące skarg i innych ogólnych pytań dotyczących działania poczty Onet.

 

Kontakt z Onet przez Czat

Warto również dodać, że Poczta Onet oferuje swoim usługobiorcą funkcję czatu na żywo, który jest dostępny na stronie głównej. Tam możesz wybrać jedną z kilku kategorii, które w najlepszy sposób będą oddawać problem, z którym się zmagasz.

Dzięki temu szybko i skutecznie otrzymasz więcej informacji oraz wszelką potrzebną pomoc. Opcja ta umożliwia także połączenie się z konsultantem, który w najbardziej jasny i przyjazny sposób pomoże Ci rozwiązać Twój problem oraz rozwieje wszystkie wątpliwości.

W razie konieczności tzw. szybkiego kontaktu z grupą Ringier Axel Springer (do której należy również Onet) możesz też skorzystać z numeru telefonu 222320000.

 

Centrum Informacji

Jeśli chcesz się skontaktować z grupą Onet za pośrednictwem social mediów, to możesz to zrobić poprzez wiadomość prywatną na stronie Facebook. Konsultanci postarają się jak najszybciej znaleźć odpowiedź na Twoje pytania i udzielić Ci niezbędnej pomocy, choć - warto tu zaznaczyć - w godzinach wzmożonego ruchu czas ten może się trochę wydłużyć.

W zależności od problemów, pytań i do Twoich potrzeb, wybierz odpowiednią dla siebie formę kontaktu, aby uzyskać jak najbardziej skonkretyzowane informacje.

Datos empresa

Comments
Połączyliśmy dwa znaczenia w jeden system e-mail, i posiadają jeden certyfikat. Dodatkowo są zabezpieczone hasłem bez możliwości, udziału osób zewnętrznych i ingerencji. Ustawione są na zasadzie, liczby zawartości wiadomości oraz przepełniona skrzynki e-mail. Nie będziemy ingerować znaczenie przepełniona, oraz otwierać do czytania. Po dniach wyznaczonych, taka skrzynka email jest usówana. Pomyśleniu dysk zawartością zgromadzonych plików, będzie wymontowany z laptopa i potraktowany przez młotek. W ten sposób nie będziemy posiadać żadnego dostępu do plików i e-mail.
Jak odblokować konto nie znam hasła ani nr tel
To dlatego Pele wylądował w szpitalu. Krzepiące słowa rodziny piłkarza. "Nie żegna się z nami" Dwie córki i wnuk legendarnego Brazylijczyka Pelego przekazali, że trzykrotny zwycięstwa mundialu znajduje się w szpitalu w związku z infekcją drug oddechowych wywołaną przez COVID-19. drogi oddechowe - dróg oddechowych
Szanowni Państwo Zastanówcie się, czy droga w kierunku PREMIUM jest dobra. Dziś mega wywiad z Lewandowskim i płatny. Jest tak dużo reklam i innych haczyków na Waszej stronie, na których zarabiacie, że podejrzewam będzie duże oburzenie w sieci.. Ale to tylko moje zdanie. Pozdrawiam J
Czy mogę sprawdzić jaki adres e-mail podałem podałem danego konta bo zapomniałem
Witam, Jak można skontaktować się drogą e-mailowa z redakcja onetu.
Czy mogę sprawdzić jaki adres e-mail podałem podałem danego konta bo zapomniałam
Witam mam problem z zalogowaniem do poczty
Witam , zapomniałam hasła do poczty Onet pl
Szanowni Państwo. Kiedy przestaniecie zamawiać i pokazywać sondaże firm p. Dumy (Ibris , United Surveys)? Od dawna wiadomo , że są to sondażownie na usługach pisu, które manipulują sondażami. Zaliczałem Onet do wolnych mediów walczących z reżimem (wspomagam Was finansowo), ale chyba zmienię zdanie i portal.
Dzień dobry od dłuższego czasu nie zmienia się horoskop. Stwierdzam to na podstawie czytanego codziennie horoskopu dla Ryb. Zmienia się tylko data. Pozdrawiam