1. Home
  2. » 
  3. Online
  4. » 
  5. Zara

Zara
Kontakt

Zara online kontakt

Average: 3.8 (44 votes)

Tych sieci Zara nie brakuje – to jedna z najpopularniejszych w Polsce sieciówek odzieżowych, która swoje salony ma nie tylko w galeriach handlowych, ale też przy ulicach kilku miast.

Prężnie rozwijający się sklep internetowy sprawił, że potrzeba kontaktu jest dziś jeszcze wyraźniejsza niż kiedykolwiek wcześniej, a to, że Zara nie zamknęła infolinii, pozostawiając jedynie ułomny kontakt mailowy i chat, jest naprawdę sporą zaletą.

Odzież z Zary stanowi podstawę garderoby wielu pań, zatem możliwość uzyskania wsparcia odnośnie do zamówienia również przez infolinię jest czymś bardzo cennym, szczególnie że poza głównymi sezonowymi zmianami kolekcji w salonach nowości pojawiają się także w połowie sezonu i czasem trudno za tym nadążyć.

Zara Kontakt

 

Zara Online infolinia telefon

Kontakt z siecią sklepów odzieżowych Zara jest potrzebny wszystkim – i klientom, którzy robią zakupy w sieci, i tym, którzy w galeriach nie znajdują tego, co jest im potrzebne, a także tym, którzy chcą uściślić rozmiarówkę lub zadać dodatkowe pytania.

Można to zrobić pod numerem telefonu 800 702 469, infolinia sieci Zara jest dostępna w dni robocze między 8.30 a 20, a także w soboty między 10 a 16. Tłoku nie ma, albo przynajmniej kolejka jest sprawnie rozładowywana, więc osoby dzwoniące nie muszą czekać po kilkanaście minut, żeby załatwić swoją sprawę.

Na infolinii można sprawdzić status zamówienia, zmienić niektóre z nich, można sprawdzić stan magazynowy dla konkretnego produktu przed wymianą albo złożyć reklamację do zamówień bez konieczności wizyty w sklepie.

Pomocna obsługa zna także wszystkie informacje dotyczące konserwacji odzieży, więc jeśli jesteś jedną z tych osób, którym bardzo zależy na zachowaniu pełnej zgodności z instrukcją, to właśnie tutaj możesz zasięgnąć porady. Uzyskanie niektórych informacji na infolinii Zara może chwilę potrwać, ponieważ obsługa też nie wszystkie dane ma na wierzchu, ale praktycznie nie zdarza się, aby klient nie uzyskał informacji, po które dzwoni.

Infolinia sieci Zara nie jest czynna w niedziele, nawet handlowe, ani święta. Poza nią działają jeszcze telefony w każdym sklepie, ale nie są one szeroko udostępnione.

Można pod takim numerem zapytać najwyżej o dostępność konkretnego rozmiaru danego modelu albo poprosić o odłożenie wybranej odzieży, jednak nie jest to procedura przewidziana regulaminem, a zwyczajna uprzejmość ze strony obsługi salonu.

Wszystkie problemy powinny być rozwiązywane przez główną infolinię, a telefon salonu służy jedynie do załatwienia pomniejszych spraw i komunikacji wewnętrznej w firmie, więc nie musi być znany klientom. Główna infolinia działa sprawnie i ewentualne uzgodnienia z klientem zostaną od razu przekazane do obsługi konkretnego salonu lub działu e-commerce, więc taki układ z jednym numerem jest w gruncie rzeczy najwygodniejszy z punktu widzenia klientów.

Datos empresa

Comments
Witam Dlaczego strona internetowa nie działa? Nie mogę złożyć zamówienia.
Niestety brak pomocy ze strony konsultanta w sprawie przesyłki, która zamówiłam tydzień temu. Nikt nic nie wie.. i nawet nie próbuje pomoc
Obsługa klienta masakra nigdy nie można się dodzwonić .
Dokonałam zwrotu zakupu bluzka za 29.90.a na konto otrzymałam 8 zł. Miało to miejsce zara promenada 3.08.2023 i czarna magia nikt nie wie jak to możliwe odsyłają pod numer telefonu a tamci mówią że to sprawa sklepu.wiec uważajcie Państwo przy zwrotach jakie dostajecie pokwitowania bo ja dałam paragon na 29.90 a kwitek otrzymałam na zwrot 8 zł lecz niestety nie zwróciłam na to uwagi.
Po rozmowie z Panią Angeliką konsultantka która nie umiała odpowiedzieć na pytania zadane przez klienta śmiała się z problemu z przesyłką i nie umiała rozwiązać problemu powtarzając jak bot jedna regułkę nie dowiedziałam się nic i opóźnienie i oczekiwanie na przesyłkę było zabawne dla Niej ,a wytłumaczeniem było że nie czekam miesiąc za przesyłka i w czym problem nie polecam