1. Home
 2. » 
 3. Ubezpieczeniowe
 4. » 
 5. Warta

Warta
Kontakt

Centrum Obsługi Agenta WARTA kontakt

Average: 3.1 (49 votes)

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji „Warta” (TUiR), jest firmą o niemal stuletniej tradycji. Jej początki to rok 1920, kiedy to została założona jako spółdzielnia. Obecnie jest spółka akcyjną z siedzibą w Warszawie, a jej nową, dużą i znaczącą gałęzią jest Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie „Warta” (TUnŻ Warta SA).

W tym samym roku, Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji „Warta”, dokonało fuzji z firmą HDI Asekuracja TU SA, stając się jednym z największych towarzystw ubezpieczeń majątkowych w Polsce.

hdi warta kontakt

Dziś Warta oferuje szeroką gamę ubezpieczeń indywidualnych i dla biznesu. Ubezpieczyć możemy samochód i kierowcę, dom i mieszkanie, życie i zdrowie, firmę i pracowników, jak również wykupić ubezpieczenia podróży.

Ciekawymi produktami Warty są także ubezpieczenia, które wchodzą w skład pakietu Emerytura i inwestycje. Są to:

 • Warta Inwestycja – Plany i Fundusze Inwestycyjne dla siebie i rodziny oraz.
 • Warta Posag – regularna, miesięczna renta dla dziecka.

 

WARTA Infolinia

Przyszli i obecni klienci Warty mają do dyspozycji dwa numery infolinii, pod które zadzwonić można także chcąc zgłosić szkodę:

 • 502 308 308 (numer dla abonentów dzwoniących z Polski lub zagranicy).
 • 801 308 308 (numer dla abonentów dzwoniących wyłącznie z Polski). Na każdy z numerów dodzwonimy się od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 20.00, a w soboty od godz. 8.00 do 16.00.

Szkody możemy zgłaszać od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6.00 do 22.00, a w soboty od godz. 8.00 do 16.00. Obsługa zgłoszonych szkód, jak również obsługa assistance, realizowana jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Warta - Kontakt z Centrum Obsługi Klienta

Z biurem obsługi klienta możemy skontaktować się nie tylko telefonicznie, ale także listownie, na adresy: TUiR WARTA SA, Skrytka Pocztowa nr 1020, 00-950 Warszawa 1.

W przypadku konieczności kontaktu z centralą TUiR oraz TUnŻ, możemy napisać, wybierając odpowiedni adres: TUiR "WARTA" SA, ul. Chmielna 85/87, 00-805 Warszawa.

 

warta assistance kontakt

Na stronie internetowej Warty znajduje się zakładka Kontakt, w której znajdziemy szereg przycisków, dzięki którym zostaniemy przekierowani do odpowiednich tematycznie miejsc kontaktu z firmą.

 • I tak pod przyciskiem „Napisz do nas”, za pomocą specjalnych formularzy, będziemy mogli zrealizować zakup ubezpieczenia, załatwić sprawy związane ze swoją polisą oraz wszelkimi kwestiami dotyczącymi RODO, złożyć reklamację, czy wypowiedzieć OC.
 • Pod przyciskiem „Znajdź agenta”, szybko przeszukamy mapę, aby odnaleźć najbliższą placówkę Warty.
 • Pod przyciskiem „Zgłoś szkodę” znajdziemy kompleksowe informacje dotyczące kontaktu z firmą oraz najlepszy dla nas warsztat samochodowy. Poza tym, poprzez tę zakładkę, możemy dosłać niezbędne dokumenty, jak również załatwić sprawy związane z autem zastępczym.
 • Kolejny przycisk, „Warsztaty partnerskie”, pozwala na błyskawiczne znalezienie najbliższego warsztatu współpracującego na warunkach ubezpieczeń Warty.
 • A przycisk „Dane osobowe RODO”, dostarczy nam informacji o sposobie przetwarzania danych i umożliwi złożenie wniosków w tej sprawie.

Szybki kontakt z ubezpieczycielem.

Datos empresa

Comments
Zgłoszenie OZ-729056 Nie przedstawiliście mi Państwo żadnego wyjaśnienia z jakiego powodu komornik, bez powiadomienia mnie zajął mi środki płatnicze w wysokości ponad 2000 (dwatysiącezłotych). Ponieważ sprawę kieruję na drogę postępowania sądowego powyższe wyjaśnienie jest konieczne. W przypadku sprzedaży innej firmie domnemanej mojej zaległości, proszę przedstawić kiedy i komu domniemane zadłużenie zostało sprzedane. Mariusz Tomczak tel. 501932280, e-mail: martom2008@wp.pl
,mam podobny problem i nie wiem gdzie to zaskarżyć, nie udzielają odpowiedzi na reklamację, nie ma kontaktu do nikogo poza infolinią gdzie klepią regułki ,jeśli ktoś z Warty czyta komentarze proszę o podanie adresu e-mail to opisze moją sprawę i brak reakcji konkretnych osób w państwa firmie
Ja odzyskałem swoje pieniądze , mają totalny bałagan . Ubezpieczali moje auto o tym samym VIN , kiedy już 5 lat wcześniej przeszedłem do innego poważniejszego ubezpieczyciela !!! Łazęgi nawet nie przeprosili !!! komornik wszedł na moje nie używane konto i niemiałem świadomości do póki nie wróciłem do Banku z pytaniem i wtedy było "jak Pan zapłaci zobowiązanie komornikowi ... " Wtedy myślałem , że wyjdę z siebie jak po nich pocisnąłem to słoma z butów im wyszła ! Jak najdalej od wart... .
Dlaczego moje konto jest do państwa zablokowane
Zawarłem umowę 8-03-2022 do dziś nie otrzymaem wiadomoci jak mam ją opłacić.Proszę o wiadomość.
Formularz do zgłoszenia szkody to koszmar. Ciągle się wiesza. po 3 godzinach szarpaniny wywalił mnie.