1. Home
  2. » 
  3. Transport
  4. » 
  5. Uber

Uber
Kontakt

Infolinie & Telefony do Uber Polska

Average: 2.4 (37 votes)

Działanie usługi Uber jest bardzo proste. Za pośrednictwem aplikacji wybierane są możliwości przejazdowe, wyświetlane na ekranie smartfona. Następnie przejazd musi zostać zaakceptowany przez kierowcę. Później pasażer jest przewożony do punktu docelowego.

Na sam koniec ma on również możliwość wystawienia oceny kierowcy (działa to jednak w dwie strony, bo kierowca również może wystawić ocenę pasażerowi).

Kontakt

 

Kontakt z UBER

Z usług Uber Polska każdego dnia korzysta mnóstwo osób. Podczas przejazdów mogą się jednak zdarzać różne niepożądane sytuacje, takie jak pozostawienie w samochodzie swoich rzeczy osobistych. W zależności od problemu z Uberem możesz skontaktować się na kilka różnych sposobów.

Najprościej jest zwrócić się do działu Uber Pomoc - zwłaszcza jeśli zostawiłeś coś w samochodzie Uber podczas realizacji przejazdu. Wówczas wystarczy pozostawić Uberowi numer kontaktowy, z którym skontaktuje się bezpośrednio kierowca. Wszystko zależy jednak od konkretnej sytuacji, które zostały szczegółowo opisane w aplikacji Uber w dziale “Pomoc”.

 

Serwis telefoniczny Uber

Numer kontaktowy do Uber Pomoc można uzyskać dopiero po zalogowaniu się do aplikacji. Obsługa klienta dostępna jest 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.

Wystarczy pobrać aplikację na smartfon lub połączyć się z nią za pośrednictwem komputera. Po zalogowaniu do systemu Uber i skontaktowaniu się z obsługą, możesz szybko rozwiązać wszelkie problemy, takie jak:

  • odwołanie przejazdu.
  • źle naliczona opłata.
  • pozostawienie bagażu itd.

Obsługa Uber może błyskawicznie skontaktować Cię z kierowcą w celu wyjaśnienia niedogodności.

Przykładowo, odpowiedzi na problemy wynikające z zaleganiem płatności lub niedostępnymi przejazdami można znaleźć w zakładce “Problemy z przejazdem i zwroty”. W przypadku kłopotów z lokalizowaniem kierowcy lub zagubionym przedmiotem, należy się skontaktować bezpośrednio z kierowcą.

W tym celu należy wejść w zakładkę “Kontakt” i zdecydować się albo na rozmowę telefoniczną, albo rozmowę na chacie online. Wówczas Uber sam połączy Cię z kierowcą.

Warto dodać, że firma Uber oferuje również usługi związane z dowozem posiłków pod nazwą Uber Eats. Aby skontaktować się z biurem obsługi w celu rekrutacji na stanowisko kierowcy Uber Eats, należy zadzwonić pod numer.

 

Potrzebuję pomocy w zarejestrowaniu konta pasażera

Aby skorzystać z usług aplikacji Uber należy utworzyć konto pasażera. W razie problemów z rejestracją, można skontaktować się z obsługą klienta za pośrednictwem rubryki “Potrzebuję pomocy w zarejestrowaniu konta pasażera”.

W tym miejscu należy wpisać pytanie i pozostawić adres e-mail, a następnie wystarczy czekać na odpowiedź. Warto tutaj dodać, że kontakt telefoniczny z Uberem nie jest jedyną możliwością skontaktowania się z obsługą.

Większość zgłoszeń rozpatrywana jest bowiem poprzez formularz kontaktowy w aplikacji i na stronie firmy, gdzie znajdują się posegregowane na poszczególne kategorie wskazówki, jak postępować w danej sytuacji.

Comments
Proszę o kontakt telefoniczny.
Proszę o kontakt w celu aktywacji aplikacji jako kierowca. Pozdrawiam
Proszę o kontakt w sprawie rejestracji jako kierowca. Pozdrawiam
Witam, W sobotę miałam wezwaną taksówkę przez nieznajomego, w taksówce zostawiłam torebkę, proszę o informację, czy zostala zwrócona. Była to torebka Louis Vuitton, wśródku portfel z dokumentami.
Proszę o kontakt w sprawie przejazdu - taxi
Proszę o pilny kontakt telefoniczny w sprawie telefonu pozostawionego podczas kursu - potrzebujemy skontaktować się z kierowcą - nie jest to możliwe przez aplikację, ponieważ żąda autoryzacji na nr telefonu, który pozostał w samochodzie.
Proszę o pilny kontakt telefoniczny w sprawie telefonu pozostawionego podczas kursu - potrzebujemy skontaktować się z kierowcą - nie jest to możliwe przez aplikację, ponieważ żąda autoryzacji na nr telefonu, który pozostał w samochodzie.
Za przejazd zapłaciłem dwa razy proszę o zwrot pieniędzy
Nie mogę w aplikacji uber zamówić przejazdu.System nie widzi mojej lokalizacji. Ja mam nr 9A, nawet jak podaję nr 9 od sąsiada to też system nie działa.
Opłata pobrana podwójnie
11.11.23 około 3 w nocy zostawiłem telefon w Uberze na terenie Wrocławia
Prośba do Uber (ja nie mam aplikacji) dla osoby niedowidzącej której ktos zamawiał dowóz uberem na poniedziałek na operacje oka z okolic Pabianic do Łodzi i potwierdzenie tego.
Dlaczego jest inna kwota na zamówieniu A inną po dotarciu do celu,dziś to była różnica 10 zl.zdazylo się to już nie pierwszy raz jeżdżę z wami już prawie 5 lat A mam zniżkę 50%
Taksówką którà zamówiłam nie przyjechała a pieniądze zostały pobrane
Uber wykorzystuje kierowców, za niskimi cenami dla klienta ! Praca nie miała być charytatywna i poniżej opłacalności krajowej, kiedy ktoś przystępuje do floty z własnym samochodem i kosztami utrzymania jak inwestowanie w paliwo z kursów poniżej 1.80 zł za km na mieście Poznań.
W dniu 7.02.2024 korzystałam z przejazdu i z mojego rachunku została potrącona należna kwota. Również dnia7.02.2024 na moim koncie pojawiła się blokada na 15,71pln. Proszę o wyjasnienie o co chodzi w w/w sprawie.