1. Home
  2. » 
  3. Transport
  4. » 
  5. Tui

Tui
Kontakt

Jaki jest kontakt do Działu Obsługi Klienta?

Average: 3.8 (17 votes)

Tui.pl to jeden z najbardziej znanych w Polsce touroperatorów. Lista klientów jest długa, bo z usług korzystają i indywidualni turyści, i grupki przyjaciół, a czasem też organizacje i firmy.

Tui.pl to duże biuro podróży, skupiające się przede wszystkim na wyjazdach zagranicznych. Rezerwacji możesz dokonywać albo z poziomu strony internetowej, albo telefonicznie, albo w biurach własnych bądź partnerskich, choć liczba tych ostatnich mocno się zmniejszyła na przestrzeni kilku lat.

Tui.pl dzięki dużemu zasięgowi jest w stanie oferować więcej kierunków niż inne biura podróży, a duże doświadczenie przekłada się też na bogatą ofertę czy to wycieczek fakultatywnych, czy w ogóle nietypowych wyjazdów. Rozbudowany jest też dział last minute, więc jeśli chcesz jeszcze w tym miesiącu załapać się na atrakcyjne wakacje w niezłej cenie, to warto poszukiwania prowadzić między innymi tutaj.

Serwis telefoniczny Tui

 

Tui.pl Infolinia

Nie dziwi więc i to, że kontakt telefoniczny jest w tym przypadku często kluczowy.

Tui.pl uruchomiło jedną główną infolinię, która jest dostępna pod numerem 22 270 31 20 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 20, a w soboty i w niedziele między 10 a 18. Jest to główny numer telefonu, który funkcjonuje jako podstawowa informacja, ale stąd też możesz zostać przełączony do odpowiednich działów, które zajmą się Twoją sprawą.

Jeśli jednak chcesz oszczędzić nieco czasu, możesz od razu wybrać dalsze numery telefonów.

  • Wykorzystaj podany wyżej numer, 22 270 31 20, jeżeli nie masz jeszcze rezerwacji, chcesz zapoznać się z ofertą i kupić wycieczkę. Nie dziwi więc i to, że kontakt telefoniczny jest w tym przypadku często kluczowy.
  • Jeśli masz już rezerwację, ale jeszcze nie wyjechałeś na wakacje, to pomogą Ci konsultanci z infolinii dostępnej pod numerem 22 255 04 02. Tutaj zmienisz rezerwację, uzyskasz dodatkowe informacje potrzebne przed wyjazdem lub dokupisz wycieczki fakultatywne, jeśli miały być one opłacone z góry.
  • Dla turystów, którzy są już na wakacjach, Tui.pl uruchomiło odrębne kanały kontaktu. Możesz wtedy albo zadzwonić na numer 22 204 35 96 lub wysłać SMS na numer 799 448 800.

Wszystkie telefoniczne informacje TUI działają w tych samych godzinach. Pamiętaj, że numery dla turystów przebywających za granicą są dostępne tylko dla tej grupy.

Konsultanci obsługujący te połączenia nie będą mogli Ci pomóc, jeśli Twoja wycieczka jeszcze się nie zaczęła. Generalnie jeżeli nie masz pewności, pod który numer zadzwonić w konkretnej sprawie, zadzwoń na główną infolinię TUI.

Albo tam od razu rozwiążą Twój problem, albo przekierują Cię do właściwego działu, gdzie będą pracowali konsultanci mający dostęp do odpowiednich danych i narzędzi.

Datos empresa

Comments
Największym pojedynczym udziałowcem koncernu turystycznego jest rosyjski oligarcha Aleksiej Mordaszow....więc?????
Nie można wystawić faktury... Konsultant odsyła do pisania meili a stamtąd odsyłają do generatora w aplikacji. Po złożeniu zamówienoia faktury od 3 tygodni cisza... ponownie więc napisałem meila... i cisza... i kurwa nie chce mi się już być grzecznym... bo wystawienie papierka trwa tak długo że słychać jak rośnie mi broda.
Nie ma możliwości uzyskania info dot. opóźnionego lotu itp. po godz 20