1. Home
  2. » 
  3. Usługi finansowe
  4. » 
  5. Santander

Santander
Kontakt

SANTANDER Consumer Bank Kontakt

Average: 3.5 (47 votes)

Santander Bank to dosyć młoda, nowa nazwa Banku Zachodniego WBK. BZ WBK był firmą, która w 2001 roku powstała z połączenia Wielkopolskiego Banku Kredytowego SA i Banku Zachodniego SA, a działała do roku 2018, kiedy to zmieniła swoją tożsamość na Santander Bank Polska SA.

Już kilka lat wcześniej, w 2011 roku, BZ WBK dołączył do Grupy Santander. Bank ma w swojej ofercie szeroki wachlarz usług i produktów bankowych, takich jak np, konta osobiste, firmowe, oszczędnościowe, lokaty i inwestycje, ubezpieczenia, kredyty, leasing, faktoring, karty i terminale płatnicze, produkty skarbu, finansowanie handlu, działalności, nieruchomości, private banking oraz bankowość transakcyjną i elektroniczną.

Santander obsługa klienta

 

Santander infolinia numer telefonu

Obsługa klienta w Santander Bank działa wielokanałowo. Obecni i przyszli klienci mają do swojej dyspozycji kilka numerów infolinii:

  • 781 119 999 (dla telefonów komórkowych).
  • 1 9999 (dla telefonów stacjonarnych).
  • +48 61 81 1 999 (dla dzwoniących z zagranicy).
  • 801 18 18 18 (klienci, których w wyniku przejęcia działalności w dniu 9.11.2018 r., przejął Santander Bank Polska).

 

Czat na żywo z Santander Consumer

Na stronie internetowej Santander Bank, w zakładce Kontakt, znajdziemy czat online z doradcą, dostępny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 22.00, a w weekendy od godziny 8.00 do 20.00. Po kliknięciu czerwonego guzika „Połącz się z doradcą”, pojawia się strona zawierająca pytania i odpowiedzi FAQ, na której możemy znaleźć wyczerpujące odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, jak również wybrać sposób rozmowy z konsultantem (czat, połączenie głosowe lub wideo) i połączyć się z nim.

 

Santander Bank formularz kontaktowy

W tym samym miejscu pomocy szukać mogą osoby posługujące się językiem migowym, gdyż po kliknięciu w odpowiednią ikonkę, mogą połączyć się z doradcą posługującym się PJM. W zakładce Kontakt znajdziemy także formularz online, w którym powinniśmy wpisać swój adres e-mail oraz treść pytania, na które chcemy otrzymać odpowiedź.

 

Kontakt przez adres e-mail

Alternatywą dla formularza, może być adres mailowy banku, przeznaczony dla wszelkich spraw i pytań: kontakt@santander.pl. Chcąc przesłać ważne dokumenty i pisma, możemy skontaktować się z firmą na adres: Santander Bank Polska, al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa.

Centrum pomocy Santander Consumer

Santander Bank zadbał również o proste i niekłopotliwe zgłaszanie reklamacji – na stronie banku, w zakładce Kontakt, znajduje się specjalny przycisk „Zgłoś reklamację”, który przeniesie nas na odpowiednią stronę. Znajdziemy tu nie tylko instrukcje, w jaki sposób wykonać swoje zgłoszenie, ale też możemy wybrać spośród kilku różnych opcji zgłaszania reklamacji: elektronicznie, w Santander internet, video dla osób niesłyszących, telefonicznie lub listownie.

W przypadku, gdybyśmy chcieli złożyć reklamację lub załatwić jakąkolwiek inną sprawę osobiście, w oddziale banku, na stronie znajdziemy przejrzystą mapę wszystkich placówek i bankomatów Santander Bank w Polsce.

Datos empresa

Comments
Video czat z doradcą to kpina.
Dzień dobry, Proszę o informację na jaki adres mail mogę wysłać polisę ubezpieczeniową domu stanowiącego zabezpieczeniem kredytu hipotecznego.
Jak mogę zmienić numer komórkowy na nowy numer brytyjskiej komórki?
chce zaktualizowac numer paszpotu, jestem obywatelka i mieszkam w szwecji, nie wybieram sie do Polski. Chce tez otworzyc konto w internetbank. To moj drugi list na ten sam temat ale ten pierwszy zniknal z mojego ekranu i nie wiem czy wy go dostaliscie
Dzień dobry czybym mogła prosić o hasło do mojego kąta