1. Home
 2. » 
 3. Telekomunikacja
 4. » 
 5. Play

Play
Kontakt

Centrum pomocy Play.pt

Average: 3 (77 votes)

Play jest stosunkowo młodą, ale bardzo dobrze radzącą sobie firmą telekomunikacyjną, stale zyskującą nowych zwolenników.

W zakładce Pomoc, którą znajdziemy w Dziale Obsługi Klienta Play, mamy pełny zestaw tematów i odnośników do kontaktu z konsultantem, jakich możemy potrzebować jako obecni i przyszli klienci Play.

W tym jednym miejscu mamy możliwość:

 • zmiany operatora, czyli przeniesienia swojego numeru do Play.
 • uzyskania informacji dotyczących telefonu internetu na kartę lub Mix.
 • kontaktu z serwisem i pomocą techniczną.
 • znalezienia potrzebnych nam kodów dla wszystkich ofert Play.
 • ściągnięcia druków różnego rodzaju dokumentów (umów, regulaminów i cenników), załatwienia wszystkich spraw związanych z fakturami, roamingiem i połączeniami międzynarodowymi, sprawdzenia i poprawy zasięgu, kontaktu w sprawach ochrony danych osobowych, zdalnego zamówienia usług i produktów.

Poprzez stronę Pomoc, zarówno na komputerze, jak i poprzez aplikację na telefon, wejdziemy również na swoje osobiste konto Play24.

kontakt Play

Niecodzienną pomocą, jaką oferuje nam Play, jest forum, które znajdziemy na stronie internetowej firmy. Tu możemy poprowadzić dłuższą rozmowę z konsultantami, wyjaśnić bardziej zawiłe sprawy, jak również porozumieć się z innymi użytkownikami Play i spytać ich o radę lub opinię.

 

Play Infolinia Numer

Kontakt z firmą jest łatwy, gdyż mamy do dyspozycji dwa numery telefonów do działu obsługi klienta:

 • Oddzielny dla klientów indywidualnych: 790 500 500 (dodatkowo *500, jeśli dzwonisz z telefonu w Play).
 • oddzielny dla klientów biznesowych: 790 600 600 (dodatkowo *600, jeśli dzwonisz z telefonu w Play).

Przeciętny czas oczekiwania na zgłoszenie się konsultanta to 15 sekund. Dotychczasowi klienci bardzo wysoko oceniają jakość obsługi telefonicznej, bo aż na 5,56 punkta w skali od 2 do 6. Jeśli nasz telefon jest w sieci Play, to koszt połączenia możemy sprawdzić w specjalnym cenniku zamieszczonym na stronie internetowej.

Aby dowiedzieć się, która taryfa nas obowiązuje, należy wpisać w telefonie kod: *111*49*1#. Koszt połączeń z innych sieci, jest zgodny z taryfą operatora obsługującego połączenie.

 

Czat na żywo z PLay.pl

Alternatywą dla infolinii jest czat z ekspertem, za pomocą którego błyskawicznie uzyskamy niezbędne dla nas informacje i otrzymamy wszelką pomoc. Znajdziemy go na stronie Play, pod małą ikonką w prawym dolnym rogu podstrony Pomoc, jak również na fanpage Play na Facebooku – tu należy kliknąć przycisk „Wyślij wiadomość”.

 

Kontakt dane adresowe

W sposób tradycyjny możemy korespondować z Play na adres P4 Sp. Zoo, Skrytka pocztowa 43, 02-671 Warszawa.

Play infolinia dla firm

Wsparcia klientów Play.pl

Dokumenty przesłać możemy również faxem na numer: +48 22 319 44 11, Play bardzo restrykcyjnie przestrzega polityki ochrony danych osobowych, więc i w tej kwestii udostępnił swoim klientom pełen wachlarz możliwości kontaktu. Drogą mailową zgłosimy swoją sprawę na adres: iod@pomocplay.pl, a poprzez pocztę tradycyjną: Taśmowa 7, 02-677 Warszawa(korespondencja z dopiskiem „Dane osobowe”).

Datos empresa

Comments
Jestem w Play 3 lata i ciągle jest problem A mianowicie rachunki kłamią. Oszukują i złodzieje.
play to najlepsza sieć w Polsce ! -Naruciak, Gimper
Bialystok salon ul Lipowa Pan Rafal jest bardzo cierpliwy kompetentny i mily Bardzo dziekuje za wspaniala fachowa obsluge Polece wszystkim Dzieki p Rafale
Dzień dobry składam reklamacje w związku z zawyżonym rachunkiem . otrzymanym we wrześniu i październiku 2019 r .Zgodnie z umową miesięczna oplata za świadczone usługi powinna wynieść w granicach 37 zł . W zawyżonych rachunkach jest podana niewłaściwa kwota abonamentu pozdrawiam Lidia Pawłowska
Witam, nie mogłam porozumieć się z Waszym konsultantem,który mówił za szybko i za głośno i nie rozumiałam co krzyczy.Mój nr tel 792052300,otrzymałam informację że skończył mi się pakiet internetowy i chciałam go aktywować.Ponadto chciałam uzyskać informację na ile dni starczył mi ten pakiet,bo wydaje mi się że tyle z niego nie korzystałam.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. Barbara Klein.
Witam posiadam telefon w Mix na doladowania 200minut i Internet kwota jaką zasilam to 30zl dlaczego mam Internet wyłączny.
Play się nie nadaje do niczego
Mam bardzo wolny internet to jest karygodne, proszę o natychmiastowe wytłumaczenie dlaczego tak jest skoro mam maszt tuż obok.
Jesteście dobrym operatorem sieci Play ale kto Was reprezentuje???.?? Ta pani Kurdej Szatan powinna reklamować ziemniaki lub nawóz organiczny a nie sieć Play. Ja korzystam z waszej sieci od lat. A teraz jestem zawiedziona tym kto Was reprezentuje. Mam nadzieję że już nie będę musiała jej oglądać w reklamach Play. Z pozdrowieniami. Abonentka.
jak odzyskac nr w plat
Jak skontaktować się z Hiszpanii w celu uzyskaniaroamingu
Dzień dobry Nazywa się Estera Liedtke jestem waszą kientką i chciałam bym poprosić o ostateczną fakturę za internet.
NIe potrafie doladowac konta przez internet. Mam telefon na katrte beztermiminowe doladowania
Pomimo wielu prób logowania się na PLAY 24,POPRAWNE- hasla ,klika na komędę-zapamiętaj zapamiętaj ,mam logowac się poinoiwnie.Cz