1. Home
  2. » 
  3. Elektronika
  4. » 
  5. Media Markt

Media Markt
Kontakt

Media Markt Pomoc telefoniczną

No votes yet

Szukasz miejsca, gdzie znajdziesz szeroki wybór elektroniki w Polsce? Media Markt jest właśnie tym miejscem! Od momentu otwarcia swojego pierwszego sklepu w 1999 roku, Media Markt stał się jednym z największych detalistów elektroniki na polskim rynku.

Firma oferuje bogaty wybór produktów, począwszy od najnowszych telewizorów, laptopów, po sprzęt AGD i elektronikę rozrywkową. Jednak Media Markt to nie tylko sklepy, ñlienci cenią sobie także ich profesjonalne usługi, takie jak doradztwo techniczne, instalacja sprzętu czy serwis posprzedażowy.

Kontakt Telefon

Historia Media Markt to historia pasji do elektroniki i innowacji. Dzięki temu, każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Wejdź do najbliższego sklepu Media Markt i odkryj świat technologii już dziś!.

 

Media Markt Infolinia

Jeśli chcesz skontaktować się z firmą Media Markt, to możesz to zrobić na kilka różnych sposobów. Jedną z możliwości jest infolinia Obsługi Klienta dostępna pod numerem telefonu: 799 35 35 35.

Infolinia Media Markt jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00, a także w niedzielę od godziny 10:00 do 18:00. Konsultanci odpowiedzą na wszelkie twoje pytania w języku polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim. Infolinia Media Markt jest płatna według stawki operatora.

 

Media Markt: SMS Kontakt

Inną możliwością kontaktu z Media Markt jest wysłanie wiadomości SMS pod numer: 735 702 222.

W ten sposób również możesz otrzymać odpowiedź na zadane pytanie, ale rekomendowane tematy związane są przede wszystkim ze statusem zamówienia.

 

Kontakt mailowy z Media Markt

Jeśli potrzebujesz dokonać zmian w Panelu Klienta, to możesz to zrobić, kontaktując się przez adres e-mail: klub@mediamarkt.pl.

 

Formularzy kontaktowych online

W razie potrzeby możesz też skorzystać z formularza kontaktowego na stronie Media Markt.

Znajdziesz tam najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami, a także możliwość zamieszczenia własnego pytania wraz ze szczegółowym opisem. Poprzez formularz kontaktowy Media Markt rozwiążesz problemy z reklamacją, zwrotem produktu, fakturami lub kartą podarunkową.

 

Czat na żywo z Media Markt

Z Media Markt możesz się również skontaktować poprzez chat na stronie głównej. W ten sposób szybko uzyskasz odpowiedzi na zadane pytania.

Wirtualny asystent udzieli pomocy w zakupie i odpowie na pytania dotyczące myMediaMarkt, produktów, dostaw i płatności za zamówienie.

 

Jeśli chcesz złożyć reklamację w Media Markt

Jeśli chcesz złożyć reklamację w Media Markt, to możesz to zrobić poprzez numer telefonu: 799 35 35 35 lub udać się do stacjonarnej placówki danego sklepu.

Jeśli chcesz skontaktować się z Media Markt w temacie ochrony danych osobowych, to możesz to zrobić poprzez adres e-mail: info@mediamarkt.pl. Alternatywnie możesz to też zrobić poprzez adres e-mail: iodo@media-saturn.com lub iodo@mediamarkt.pl.

Na stronie Media Markt znajdziesz też rozpiskę wszystkich sklepów stacjonarnych w Polsce. Dzięki temu możesz udać się do najbliższego sklepu Media Markt, by rozwiązać dany problem z Obsługą Klienta.

 

Kontakt przez Internet

W razie potrzeby z Media Markt możesz się też skontaktować poprzez media społecznościowe. Media Markt aktywnie działa na Facebooku, Instagramie i LinkedIn. Możesz napisać wiadomość prywatną lub zamieścić komentarz pod interesującym cię postem. Pamiętaj, że w takim wypadku czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy.

Jeśli chcesz skontaktować się z rzecznikiem prasowym Media Markt, to możesz to zrobić poprzez adres e-mail: dolegam@media-saturn.com lub numer telefonu: 022 517 11 86. Alternatywnie możesz zadzwonić do Centrali Media Markt pod numer: 022 517 11 00 lub napisać wiadomość mailową na adres: centrala@media-saturn.com.

Jeśli szukasz pracy w Media Markt, to aktualne oferty możesz znaleźć w zakładce “Kariera” na stronie głównej sklepu. Wystarczy zaaplikować na interesującą cię ofertę i czekać na odpowiedź ze strony Media Markt.

Datos empresa