1. Home
  2. » 
  3. Online
  4. » 
  5. Ekipa Friza

Ekipa Friza
Kontakt

Jaki jest kontakt do Ekipa Friza?

Average: 4.3 (7 votes)

Ekipa Friza to grupa polskich youtuberów i influencerów, która działa głównie na kanale YouTube od 2018 roku i która została założona przez Karola Wiśniewskiego.

Ekipa zajmuje się tworzeniem filmów dla dzieci i młodzieży (wyświetlonych kilkaset milionów razy) oraz produkcją gier wideo, ubrań (pod szyldem Ekipatonosi), muzyki rozrywkowej oraz współpracą marketingową, z takimi markami jak: Energylandia, Donuty, Koral. Najpopularniejszymi członkami ekipy są Karol Wiśniewski (założyciel), Wersow, Tromba, Mini Majk, Murcix i Marcysia - cała ekipa składa się z kilkunastu osób.

Kontakt

 

Kontakt telefoniczny

Jeśli posiadasz pytania dotyczące sklepu Ekipy Friza lub współpracy z nimi to niestety, ale znani youtubowi celebryci nie udostępniają bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Zakres biznesów prowadzonych przez firmę Ekipa Holding SA jest jednak ogromny, dlatego też istnieje kilka innych sposobów na skontaktowanie się z przedstawicielami firmy Friza w zależności od konkretnej sytuacji.

Numery telefonów do tak znanych postaci, jak Wersow, Friz, Mini Majk czy Marcysia nie są podane do informacji publicznej, podobnie jak adres domu Ekipy zakupionego w 2020 roku za 10 milionów złotych - wiadomo jedynie, że mieści się w Krakowie.

 

Kontakt mailowy z Ekipa

W razie jakichkolwiek pytań związanych ze współpracą marketingową, pytaniami dotyczącymi projektów Ekipy czy ogólnie powiązanych z działalnością internetową celebrytów, możesz pisać na adres e-mail: hello@ekipasa.pl.

To oczywiście, tylko jeden z wielu adresów e-mail, jakie możesz znaleźć w Internecie, bo w przypadku prowadzonego przez Ekipę sklepu ekipatonosi, kontakt możliwy jest wyłącznie poprzez: kontakt@ekipatonosi.pl. W ten sposób przyjmowane są wszelkie pytania dotyczące obsługi klienta w sklepie tj. reklamacji, zwrotów, problemów z płatnością, problemów z działaniem strony www czy opóźnieniami w dostawach (w sklepie tym znajdziesz wszystkie wydane przez Ekipę produkty odzieżowe - czapki, koszulki, spodenki, gadżety, bluzy, kurtki, zestawy, bransoletki i wiele, wiele więcej).

Jeśli jesteś inwestorem i chcesz skontaktować się z Ekipą Friza w celach biznesowych, to powinieneś napisać na adres e-mail: k.misialkiewicz@ekipasa.pl. To bezpośredni mail do firmy Ekipa Holding SA, a więc spółki, która od jakiegoś czasu jest już na giełdzie.

Wskazany mail to również kontakt dla mediów finansowych i osób powiązanych z PR - w ten sposób porozumiesz się w kwestiach wszelkich relacji inwestorskich.

 

Kontakt przez Internet

W razie chęci podjęcia wspołpracy z Ekipą Friza i dołączenia do ich najnowszego projektu, możesz wypełnić ankietę rekrutacyjną pod adresem: docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJULxLSGRsQ7yxbwfsXWjlzvBLc3w7jHB0Zm5Npv7yiuXiBQ/viewform.

W przypadku braku aktualnych ofert należy na bieżąco śledzić kanały mediowe Ekipy lub kontaktować się na wspomniane wyżej adresy mailowe - w przypadku kontaktów telefonicznych, należy je uzyskać bezpośrednio od poszczególnych członków Ekipy oraz za ich zgodą.

 

Social Media

Z Ekipą Friza możesz się także skontaktować poprzez wybrane social media - Facebook, YouTube lub Instagram za pośrednictwem wiadomości prywatnej lub komentarza pod wybranym filmem czy zdjęciem (w taki sposób najczęściej odpisuje Wersow, czyli dziewczyna Friza i jedna z najważniejszych osób w Ekipie).

Comments
Powiedz swuj numer tel.prosze
Dzień dobry  Moja siostra ma 4 sierpnia urodziny i chciałbym prosić was o prezent dla niej ponieważ nigdy nie dostała prezentu a bardzo by chciała jakiś dostać . Moja siostra skończy wtedy piętnaście lat oraz ma na imię Amelia. Nasza mama jest też chora.       Adres domu: Drohobyczka 221
Numer telefonu
Kocham genzie
Friz Czy możesz pisać na Snapie
Hej jestem największą fanką z mojej rodziny