1. Home
  2. » 
  3. Blog

Blog

Blog PL

kartę ING
08 Nov 2023

Czy właśnie otrzymałeś swoją nową kartę kredytową od ING Banku i zastanawiasz się, co teraz?.

Pozwól, że poprowadzę Cie krok po kroku przez proces aktywacji. Być może wydaje Ci się to skomplikowane, ale zapewniam, że jest łatwiejsze niż wydaje.

linie lotnicze
15 Nov 2021

Sytuacja na rynku przewoźników lotniczych jest skomplikowana i oczywiście trudno by było powiedzieć, która marka jest najlepsza, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przyjrzeć się kilku z nich i temu, czym która z tych firm się wyróżniła.

 

DHL
27 Sep 2021

W przypadku przesyłek kurierskich możliwość precyzyjnego ich zlokalizowania ma kardynalne znaczenie. Im więcej jest sposobów na to, żeby przesyłkę znaleźć i im dokładniejsze są to informacje, tym lepiej.

Lidl
21 Jul 2021

Lidl uchodzi za całkiem niezły sklep, ale oczywiście od czasu do czasu pojawia się konieczność złożenia reklamacji.

operatorzy wirtualni
10 May 2021

Ilość Telekomów, jeśli uwzględnić operatorów wirtualnych, a ich oferty naprawdę warto brać pod uwagę, jest olbrzymia i wybór najlepszego z nich bywa bardzo, bardzo trudny.

Postarajmy się jednak jakkolwiek zawęzić pole manewru.

 

O czym warto pisać, a co pomijać?
02 Sep 2020

Każdy, kto stara się o wymarzoną posadę, zastanawia się, jak napisać swoje CV, by zostało zauważone pośród dziesiątek, a może nawet setek innych.

jak zacząć oszczędzać pieniądze?
09 Jul 2020

Oszczędzać pieniądze chyba każdy z nas chce i czyni w swoim życiu mocne ku temu postanowienia, a nawet kroki. Jedni robią to z większym, inni z mniejszym powodzeniem.

A jak to robić skutecznie?.

Jak usunąć konto na Instagramie
07 Apr 2020

Instagram jest w ostatnich latach najpopularniejszym serwisem o charakterze społecznościowym, a swoją popularnością dawno prześcignął już Facebooka czy Twitter