1. Home
  2. » 
  3. Ubezpieczeniowe
  4. » 
  5. AOK

AOK
Kontakt

Jaki jest kontakt do Działu Obsługi Klienta?

Average: 2.7 (40 votes)

AOK Nordost to firma zajmująca się ubezpieczeniami zdrowotnymi, które obejmują późniejsze wizyty u lekarza, badania, leczenie oraz leki.

Poza tym firma jest również kasą opieki społecznej, a więc pomaga osobom, które tej opieki potrzebują - w tym Polakom, którzy zdecydowali się przeprowadzić na terytorium Niemiec.

Dla wielu osób przeprowadzka do Niemiec może być wydarzeniem przełomowym i dość trudnym - mowa nie tylko o stresie, ale również fakcie, że istnieje mnóstwo rzeczy, jakich trzeba dopilnować.

Przykładowo, w Niemczech kasa chorych nie jest domyślne przydzielana do mieszkańca - kasę chorych należy wybrać według własnego uznania, w taki sposób, aby dopasować opiekę zdrowotną pod własne potrzeby

Kontakt

 

AOK numer infolinii

Wszelkie pytania, problemy czy wątpliwości można kierować do działu obsługi klienta AOK, dzwoniąc na infolinię. Konsultanci rozmawiają w języku polskim, więc pod względem komunikacji nie powinno być żadnego problemu, choć - warto tutaj dodać - bezpłatna infolinia jest dostępna wyłącznie dla osób, które znajdują się na terenie Niemiec.

Osoby, które dzwonią z Polski muszą się liczyć z dodatkowymi opłatami według taryfy operatora.

Jeśli chcesz się skontaktować z AOK Nordost, aby uzyskać jakiekolwiek informacje dotyczące ubezpieczenia zdrowotnego lub opieki społecznej, to możesz zadzwonić pod numer +49 (0) 331 2772 26575 (jeśli dzwonisz z Polski) lub pod 0800 265 080 26575 (jeśli dzwonisz z Niemiec).

Obsługa klienta chętnie odpowie na wszelkie nurtujące cię pytania. Infolinia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00.

Nie jest to jednak jedyna możliwość skontaktowania się z AOK.

 

OAK Kontakt z Centrum Obsługi Klienta

Oprócz infolinii istnieje jednak inna forma kontaktu z AOK Nordost, a mianowicie poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na stronie głównej. Wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki, opisać szczegółowo swoje pytanie, a następnie wypełnić kwestionariusz, obejmujący dane osobowe, dane adresowe i dane korespondencyjne (czas oczekiwania na odpowiedź zwykle wynosi do kilku godzin, więc na wszelki wypadek lepiej uzbroić się w cierpliwość).

Z AOK można również próbować się skontaktować poprzez social media, takie jak Facebook (poprzez aplikację Messenger).

Jeśli natomiast przebywasz na terenie Niemiec, to możesz także udać się bezpośrednio do jednej z placówek AOK Nordost - jedna z nich znajduje się we Frankfurcie nad Odrą przy ul. Rudolf-Breitscheid-Str. 13 i jest ona otwarta w poniedziałki, środki i piątki od 9:00 do 13:00, a we wtorki i czwartki od 9:00 do 18:00.

Inna placówka znajduje się w Guben przy ul. Sprucker Straße 28 i jest otwarta w poniedziałki od godziny 9:00 do 13:00 oraz we wtorki i czwartki od 9:00 do 13:00 i od 14:00 do 18:00.

Datos empresa

Comments
Na infolinii, czekam już równe 2h i 18min... I nikt nie odbiera telefonu.
Nie mogę się dodzwonić (rozłącza)
Witam. Jak uzyskać formularz s1?
Witam. chciałabym uzyskać formularz S1, dzwonie i nikt nie odbiera telefonu , a pobralo mi 12 zł
Witam chciałbym się dowiedzieć czy jak jestem na zwolnieniu lekarskim to musi być zwolnione lekarskie w dwóch językach czy wystarczy tylko po polsku dziękuję za odpowiedź
Proszę o pilny kontakt pozdrawiam Daria Kaczmarek
jeśli to całe AOK funkcjonuje tak jak infolinia to dziękuję bardzo.